Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Sobota 10.12.2016
20:00 HC Tornádo : Lukovští Draci 9 3 : 6
18:00 HC Panteři : Motáci Třebětice 9 5 : 10
16:00 HC Častohostice : HC Orlí Křídla 9 8 : 6
12:30 HC Rams : HC Lukáš 9 6 : 5
10:30 HC Sokol Lesonice : HC Nové Syrovice 11 2 : 2
08:30 HC Rafani : HC Valaši 9 6 : 1
Pátek 9.12.2016
20:15 HC Ctidružice : HC Medvědi 9 3 : 7
Čtvrtek 8.12.2016
20:15 HC Vlci Boskovštejn : Ice Team 11 12 : 8
Úterý 6.12.2016
20:15 HC Šebkovice : Westige Stařeč 11 5 : 1
Pondělí 5.12.2016
19:00 HC Blížkovice Stars : HC Červený Hrádek 11 5 : 0
Neděle 4.12.2016
20:00 HC Medvědi : Butchers Třebíč 8 3 : 6
12:30 Motáci Třebětice : Luňáci Dědice 8 3 : 1
Sobota 3.12.2016
21:00 Zlobři Myslibořice : HC Vlci Boskovštejn 10 5 : 6
19:00 Ice Team : HC Šebkovice 10 4 : 1
17:00 Lukovští Draci : HC Panteři 8 4 : 1
11:00 HC Valaši : HC Tornádo 8 0 : 5
09:00 HK Vranín : SK Vícenice "A" 8 0 : 6
Pátek 2.12.2016
20:15 HC Lukáš : HC Bowling 8 4 : 6
Čtvrtek 1.12.2016
20:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Častohostice 8 3 : 6
Středa 30.11.2016
19:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Ctidružice 8 0 : 10
Úterý 29.11.2016
20:15 HC Orlí Křídla : HC Rams 8 6 : 7
Pondělí 28.11.2016
20:15 Kohouti Vesce : HC Rafani 8 3 : 3
Neděle 27.11.2016
20:15 HC Častohostice : HC Medvědi 7 7 : 2
18:15 HC Rams : AHC ICE BALLERINAS 7 1 : 6
15:00 HC Šebkovice : Zlobři Myslibořice 9 2 : 4
13:00 HC Krokodýli : HC Červený Hrádek 9 5 : 0
11:00 HC Sokol Lesonice : HC Blížkovice Stars 9 2 : 3
09:00 SK Vícenice "A" : Motáci Třebětice 7 1 : 6
Sobota 26.11.2016
20:00 Westige Stařeč : HC Litohoř 10 2 : 5
13:15 HC Lukáš : HC Jaroměřice n.R. 7 8 : 2
11:15 HK Vranín : Kohouti Vesce 7 12 : 7
09:15 HC Tornádo : HC Rafani 7 0 : 9
Pátek 25.11.2016
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice 7 6 : 2
Čtvrtek 24.11.2016
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Nové Syrovice 9 11 : 7
Středa 23.11.2016
19:00 HC Litohoř : Ice Team 9 5 : 5
Úterý 22.11.2016
20:15 Luňáci Dědice : Lukovští Draci 7 1 : 7
Pondělí 21.11.2016
20:15 HC Panteři : HC Valaši 7 5 : 0
Neděle 20.11.2016
20:15 HC Ctidružice : HC Častohostice 6 0 : 9
18:15 HC Červený Hrádek : HC Vlci Boskovštejn 8 0 : 5
14:45 HC Medvědi : HC Rams 6 1 : 8
12:45 Ice Team : Westige Stařeč 8 6 : 2
10:45 Lukovští Draci : Motáci Třebětice 4 6 : 9
Sobota 19.11.2016
19:30 Storks Výčapy : HC Sokol Lesonice 8 6 : 2
17:30 HC Nové Syrovice : HC Šebkovice 8 4 : 6
15:30 HC Tornádo : Luňáci Dědice 4 8 : 3
11:15 HC Blížkovice Stars : HC Krokodýli 8 4 : 6
Pátek 18.11.2016
20:15 HC Jaroměřice n.R. : Butchers Třebíč 6 0 : 4
Čtvrtek 17.11.2016
20:00 HC Rafani : SK Vícenice "A" 4 3 : 2
Středa 16.11.2016
20:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Bowling 6 2 : 4
00:00 HC Orlí Křídla : HC Lukáš 6 0 : 5
Úterý 15.11.2016
20:15 HC Valaši : HK Vranín 4 8 : 3
Pondělí 14.11.2016
19:00 Zlobři Myslibořice : HC Litohoř 8 2 : 9
Neděle 13.11.2016
20:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Orlí Křídla 4 4 : 2
18:15 HC Medvědi : HC Lukáš 4 6 : 12
14:45 HC Vlci Boskovštejn : HC Blížkovice Stars 7 10 : 6
12:45 Ice Team : Storks Výčapy 7 5 : 0
10:45 HC Ctidružice : HC Bowling 4 3 : 3
Sobota 12.11.2016
19:45 HC Litohoř : HC Nové Syrovice 7 9 : 0
17:45 HC Valaši : Luňáci Dědice 6 8 : 4
15:45 HC Krokodýli : HC Sokol Lesonice 7 5 : 4
13:30 Butchers Třebíč : HC Rams 4 1 : 3
11:30 Lukovští Draci : SK Vícenice "A" 6 2 : 8
09:30 HC Rafani : HC Panteři 6 13 : 1
Pátek 11.11.2016
20:15 Motáci Třebětice : HK Vranín 6 10 : 2
Čtvrtek 10.11.2016
20:15 HC Šebkovice : HC Červený Hrádek 7 5 : 0
Úterý 8.11.2016
20:15 Westige Stařeč : Zlobři Myslibořice 7 4 : 5
Pondělí 7.11.2016
20:15 Kohouti Vesce : HC Tornádo 6 0 : 3
Neděle 6.11.2016
20:00 HC Sokol Lesonice : HC Vlci Boskovštejn 6 4 : 11
18:15 Zlobři Myslibořice : Ice Team 6 2 : 10
15:00 HC Častohostice : Butchers Třebíč 5 8 : 7
13:15 SK Vícenice "A" : HC Valaši 5 4 : 1
11:30 Luňáci Dědice : HC Rafani 5 1 : 13
09:45 HK Vranín : Lukovští Draci 5 4 : 1
Sobota 5.11.2016
20:15 HC Orlí Křídla : HC Jaroměřice n.R. 5 6 : 4
18:30 HC Bowling : HC Medvědi 5 4 : 3 sn
16:45 HC Červený Hrádek : HC Litohoř 6 0 : 5
15:00 Storks Výčapy : HC Krokodýli 6 1 : 3
Pátek 4.11.2016
20:15 Motáci Třebětice : Kohouti Vesce 5 9 : 5
Čtvrtek 3.11.2016
20:15 HC Panteři : HC Tornádo 5 0 : 4
Středa 2.11.2016
20:45 HC Lukáš : AHC ICE BALLERINAS 5 6 : 4
19:00 HC Blížkovice Stars : HC Šebkovice 6 3 : 4
Úterý 1.11.2016
20:15 HC Nové Syrovice : Westige Stařeč 6 8 : 8
Pondělí 31.10.2016
20:15 HC Rams : HC Ctidružice 5 3 : 0
Neděle 30.10.2016
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Častohostice 4 6 : 4
18:15 HC Bowling : HC Orlí Křídla 7 9 : 5
15:00 Westige Stařeč : HC Červený Hrádek 5 5 : 0
13:15 SK Vícenice "A" : Kohouti Vesce 9 7 : 3
11:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Krokodýli 5 8 : 8
Sobota 29.10.2016
20:00 Ice Team : HC Nové Syrovice 5 3 : 2
13:30 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice 5 6 : 7
11:45 HC Rafani : Lukovští Draci 10 7 : 6
Čtvrtek 27.10.2016
20:15 HC Litohoř : HC Blížkovice Stars 5 4 : 2
Úterý 25.10.2016
20:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 4 6 : 2
Pondělí 24.10.2016
20:15 Zlobři Myslibořice : Storks Výčapy 5 1 : 4
Neděle 23.10.2016
20:00 SK Vícenice "A" : HC Tornádo 3 5 : 1
18:15 HC Krokodýli : HC Šebkovice 4 5 : 4
15:00 HC Červený Hrádek : Ice Team 4 0 : 5
13:15 HK Vranín : HC Rafani 3 5 : 4
11:30 HC Orlí Křídla : HC Medvědi 3 6 : 10
09:45 HC Rams : HC Častohostice 3 0 : 5
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 801 - 900 (celkem 2757)
poslední výsledek
5 : 0 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R. Pondělí 16.9.2019, 21:00 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
on-line zápasy
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Úterý 17.9.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : HK Vranín
Čtvrtek 19.9.2019
19:00 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice
21:00 HC Orlí Křídla : Motáci Třebětice
Pátek 20.9.2019
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Bowling
Sobota 21.9.2019
11:15 SK Vícenice "B" : HC Tornádo
13:15 Butchers Třebíč : HC Rams
15:30 SK Výrovice : HC Budíškovice
17:30 HC Medvědi : HC Valaši
19:30 Storks Výčapy : HC Ctidružice
Neděle 22.9.2019
12:15 HC Šebkovice : HC Litohoř
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 16.9.2019
21:00 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R.
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo
17:45 HC Budíškovice : HK Vranín
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.