Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Pondělí 14.11.2016
19:00 Zlobři Myslibořice : HC Litohoř 8 2 : 9
Neděle 13.11.2016
20:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Orlí Křídla 4 4 : 2
18:15 HC Medvědi : HC Lukáš 4 6 : 12
14:45 HC Vlci Boskovštejn : HC Blížkovice Stars 7 10 : 6
12:45 Ice Team Sokol Nové Syrovice : Storks Výčapy 7 5 : 0
10:45 HC Ctidružice : HC Bowling 4 3 : 3
Sobota 12.11.2016
19:45 HC Litohoř : HC Nové Syrovice 7 9 : 0
17:45 HC Valaši : Luňáci Dědice 6 8 : 4
15:45 HC Krokodýli : HC Sokol Lesonice 7 5 : 4
13:30 Butchers Třebíč : HC Rams 4 1 : 3
11:30 Lukovští Draci : SK Vícenice "A" 6 2 : 8
09:30 HC Rafani : HC Panteři 6 13 : 1
Pátek 11.11.2016
20:15 Motáci Třebětice : HC Vranín 6 10 : 2
Čtvrtek 10.11.2016
20:15 HC Šebkovice : HC Červený Hrádek 7 5 : 0
Úterý 8.11.2016
20:15 Westige Stařeč : Zlobři Myslibořice 7 4 : 5
Pondělí 7.11.2016
20:15 Kohouti Vesce : HC Tornádo 6 0 : 3
Neděle 6.11.2016
20:00 HC Sokol Lesonice : HC Vlci Boskovštejn 6 4 : 11
18:15 Zlobři Myslibořice : Ice Team Sokol Nové Syrovice 6 2 : 10
15:00 HC Častohostice : Butchers Třebíč 5 8 : 7
13:15 SK Vícenice "A" : HC Valaši 5 4 : 1
11:30 Luňáci Dědice : HC Rafani 5 1 : 13
09:45 HC Vranín : Lukovští Draci 5 4 : 1
Sobota 5.11.2016
20:15 HC Orlí Křídla : HC Jaroměřice n.R. 5 6 : 4
18:30 HC Bowling : HC Medvědi 5 4 : 3 sn
16:45 HC Červený Hrádek : HC Litohoř 6 0 : 5
15:00 Storks Výčapy : HC Krokodýli 6 1 : 3
Pátek 4.11.2016
20:15 Motáci Třebětice : Kohouti Vesce 5 9 : 5
Čtvrtek 3.11.2016
20:15 HC Panteři : HC Tornádo 5 0 : 4
Středa 2.11.2016
20:45 HC Lukáš : AHC ICE BALLERINAS 5 6 : 4
19:00 HC Blížkovice Stars : HC Šebkovice 6 3 : 4
Úterý 1.11.2016
20:15 HC Nové Syrovice : Westige Stařeč 6 8 : 8
Pondělí 31.10.2016
20:15 HC Rams : HC Ctidružice 5 3 : 0
Neděle 30.10.2016
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Častohostice 4 6 : 4
18:15 HC Bowling : HC Orlí Křídla 7 9 : 5
15:00 Westige Stařeč : HC Červený Hrádek 5 5 : 0
13:15 SK Vícenice "A" : Kohouti Vesce 9 7 : 3
11:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Krokodýli 5 8 : 8
Sobota 29.10.2016
20:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Nové Syrovice 5 3 : 2
13:30 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice 5 6 : 7
11:45 HC Rafani : Lukovští Draci 10 7 : 6
Čtvrtek 27.10.2016
20:15 HC Litohoř : HC Blížkovice Stars 5 4 : 2
Úterý 25.10.2016
20:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 4 6 : 2
Pondělí 24.10.2016
20:15 Zlobři Myslibořice : Storks Výčapy 5 1 : 4
Neděle 23.10.2016
20:00 SK Vícenice "A" : HC Tornádo 3 5 : 1
18:15 HC Krokodýli : HC Šebkovice 4 5 : 4
15:00 HC Červený Hrádek : Ice Team Sokol Nové Syrovice 4 0 : 5
13:15 HC Vranín : HC Rafani 3 5 : 4
11:30 HC Orlí Křídla : HC Medvědi 3 6 : 10
09:45 HC Rams : HC Častohostice 3 0 : 5
Sobota 22.10.2016
20:00 Lukovští Draci : Kohouti Vesce 3 2 : 7
13:30 HC Sokol Lesonice : HC Litohoř 4 5 : 3
11:45 Storks Výčapy : HC Vlci Boskovštejn 4 4 : 4
10:00 HC Lukáš : HC Ctidružice 3 9 : 4
Pátek 21.10.2016
20:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Jaroměřice n.R. 3 9 : 2
Čtvrtek 20.10.2016
20:15 Motáci Třebětice : HC Valaši 3 5 : 6
Středa 19.10.2016
20:15 HC Bowling : Butchers Třebíč 3 6 : 5
Úterý 18.10.2016
20:15 Luňáci Dědice : HC Panteři 3 4 : 2
Pondělí 17.10.2016
19:00 HC Blížkovice Stars : Westige Stařeč 4 4 : 5
Neděle 16.10.2016
20:00 HC Tornádo : HC Vranín 2 4 : 3
18:15 HC Panteři : SK Vícenice "A" 2 2 : 7
15:15 Westige Stařeč : HC Sokol Lesonice 3 5 : 3
13:00 HC Litohoř : HC Krokodýli 3 2 : 9
11:15 HC Valaši : Lukovští Draci 2 13 : 0
09:30 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice 2 9 : 1
Sobota 15.10.2016
20:15 HC Ctidružice : HC Orlí Křídla 2 3 : 3
18:30 HC Medvědi : AHC ICE BALLERINAS 2 4 : 5
16:45 HC Častohostice : HC Bowling 2 2 : 2
15:00 Butchers Třebíč : HC Lukáš 2 1 : 9
Pátek 14.10.2016
20:15 Zlobři Myslibořice : HC Červený Hrádek 3 5 : 0
Čtvrtek 13.10.2016
20:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Blížkovice Stars 3 5 : 3
Středa 12.10.2016
21:00 HC Nové Syrovice : Storks Výčapy 3 2 : 1
Úterý 11.10.2016
20:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Rams 2 1 : 7
Pondělí 10.10.2016
20:15 HC Rafani : Motáci Třebětice 2 4 : 7
Neděle 9.10.2016
20:00 HC Orlí Křídla : Butchers Třebíč 1 4 : 4
18:15 HC Bowling : HC Rams 1 4 : 2
15:15 HC Valaši : Kohouti Vesce 1 10 : 2
13:00 HC Vranín : HC Panteři 1 10 : 2
11:15 HC Krokodýli : Westige Stařeč 2 7 : 5
Sobota 8.10.2016
20:00 HC Medvědi : HC Jaroměřice n.R. 1 3 : 9
18:15 Storks Výčapy : HC Šebkovice 2 5 : 2
16:30 HC Sokol Lesonice : Ice Team Sokol Nové Syrovice 2 4 : 2
14:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Litohoř 2 4 : 4
12:30 AHC ICE BALLERINAS : HC Ctidružice 1 0 : 5
10:45 Lukovští Draci : HC Rafani 1 0 : 10
Pátek 7.10.2016
20:15 HC Lukáš : HC Častohostice 1 11 : 6
Čtvrtek 6.10.2016
20:15 HC Blížkovice Stars : Zlobři Myslibořice 2 4 : 2
Středa 5.10.2016
20:15 Motáci Třebětice : HC Tornádo 1 4 : 4
Úterý 4.10.2016
20:15 HC Červený Hrádek : HC Nové Syrovice 2 0 : 5
Pondělí 3.10.2016
20:15 SK Vícenice "A" : Luňáci Dědice 1 8 : 4
Sobota 1.10.2016
20:00 HC Červený Hrádek : Storks Výčapy 1 0 : 5
Pátek 30.9.2016
20:15 HC Litohoř : HC Šebkovice 1 1 : 5
Čtvrtek 29.9.2016
20:15 Zlobři Myslibořice : HC Sokol Lesonice 1 7 : 0
Středa 28.9.2016
19:00 HC Nové Syrovice : HC Blížkovice Stars 1 3 : 4
Úterý 27.9.2016
20:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Krokodýli 1 3 : 4
Pondělí 26.9.2016
20:15 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn 1 17 : 3
Čtvrtek 24.3.2016
19:00 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 26 5 : 4 sn
Středa 23.3.2016
19:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Kobry 26 5 : 0
Úterý 22.3.2016
19:00 HC Sokol Lesonice : Ice Team Sokol Nové Syrovice 26 3 : 5
Pondělí 21.3.2016
19:00 Westige Stařeč : Zlobři Myslibořice 26 7 : 5
Neděle 20.3.2016
19:45 Luňáci Dědice : HC Panteři 22 3 : 6
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 801 - 900 (celkem 2706)
poslední výsledek
5 : 7 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Orlí Křídla Sobota 16.2.2019, 13:15 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Neděle 17.2.2019
12:15 Motáci Třebětice : HC Litohoř
18:00 HC Valaši : HC Nové Syrovice
20:00 HC Rafani : SK Vícenice "A"
Pondělí 18.2.2019
19:00 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Úterý 19.2.2019
20:15 SK Vícenice "B" : HC Panteři
Středa 20.2.2019
19:00 Lukovští Draci : HC Římov
Čtvrtek 21.2.2019
20:15 HC Tornádo : HC Budíškovice
Pátek 22.2.2019
20:15 HC Častohostice : HC Rams
Sobota 23.2.2019
09:15 HC Krokodýli : SK Vícenice "A"
11:15 HC Sokol Lesonice : HC Rafani
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Sobota 16.2.2019
19:30 HC Ctidružice : Butchers Třebíč
17:30 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn
15:30 HC Medvědi : HC Jaroměřice n.R.
13:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Orlí Křídla
11:15 HC Sokol Lesonice : HC Krokodýli
09:15 Luňáci Dědice : SK Vícenice "B"
Pátek 15.2.2019
20:15 HC Budíškovice : HC Panteři
Čtvrtek 14.2.2019
20:15 HC Vranín : Lukovští Draci
Středa 13.2.2019
19:00 HC Častohostice : HC Bowling
Úterý 12.2.2019
20:15 Kohouti Vesce : HC Tornádo
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.