Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Neděle 8.1.2017
19:45 HC Litohoř : HC Vlci Boskovštejn 13 8 : 4
17:45 AHC ICE BALLERINAS : HC Medvědi 11 5 : 4
14:15 Luňáci Dědice : Kohouti Vesce 11 2 : 7
12:15 HC Vranín : HC Tornádo 11 5 : 5
10:15 HC Šebkovice : Storks Výčapy 13 1 : 3
Sobota 7.1.2017
20:45 HC Orlí Křídla : HC Ctidružice 11 5 : 4
18:45 HC Lukáš : Butchers Třebíč 11 5 : 5
16:45 HC Nové Syrovice : HC Krokodýli 10 4 : 3 sn
14:45 HC Bowling : HC Častohostice 11 0 : 2
12:45 Motáci Třebětice : HC Rafani 11 1 : 2
10:45 SK Vícenice "A" : HC Panteři 11 6 : 2
Pátek 6.1.2017
20:15 HC Rams : HC Jaroměřice n.R. 11 7 : 2
Čtvrtek 5.1.2017
20:15 Zlobři Myslibořice : HC Blížkovice Stars 13 4 : 10
Sobota 31.12.2016
00:00 HC Červený Hrádek : HC Blížkovice Stars 22 0 : 5
00:00 HC Sokol Lesonice : HC Červený Hrádek 21 5 : 0
00:00 HC Červený Hrádek : HC Krokodýli 20 0 : 5
00:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Červený Hrádek 19 5 : 0
00:00 HC Červený Hrádek : HC Šebkovice 18 0 : 5
00:00 HC Červený Hrádek : Westige Stařeč 16 0 : 5
00:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Červený Hrádek 15 5 : 0
00:00 HC Červený Hrádek : Zlobři Myslibořice 14 0 : 5
00:00 HC Nové Syrovice : HC Červený Hrádek 13 5 : 0
00:00 HC Červený Hrádek : HC Sokol Lesonice 10 0 : 5
Pátek 30.12.2016
20:15 Storks Výčapy : HC Blížkovice Stars 10 8 : 0
Čtvrtek 29.12.2016
20:15 HC Litohoř : HC Červený Hrádek 17 5 : 0
Středa 28.12.2016
20:15 Westige Stařeč : HC Krokodýli 13 3 : 6
Úterý 27.12.2016
20:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice 13 8 : 2
Čtvrtek 22.12.2016
20:15 HC Šebkovice : HC Vlci Boskovštejn 3 5 : 8
Úterý 20.12.2016
20:15 Westige Stařeč : Storks Výčapy 9 13 : 2
Pondělí 19.12.2016
20:15 HC Nové Syrovice : Zlobři Myslibořice 4 9 : 1
Neděle 18.12.2016
20:15 HC Krokodýli : Ice Team Sokol Nové Syrovice 12 7 : 3
18:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi 10 4 : 5
14:30 HC Šebkovice : HC Litohoř 12 5 : 4
12:30 HC Rams : HC Bowling 10 5 : 2
Sobota 17.12.2016
18:00 Luňáci Dědice : SK Vícenice "A" 10 0 : 6
16:00 Storks Výčapy : HC Červený Hrádek 12 5 : 0
13:45 HC Častohostice : HC Lukáš 10 4 : 5
11:45 Motáci Třebětice : Lukovští Draci 13 9 : 0
09:45 HC Blížkovice Stars : HC Nové Syrovice 12 2 : 5
Pátek 16.12.2016
20:15 Butchers Třebíč : HC Orlí Křídla 10 15 : 2
Čtvrtek 15.12.2016
20:15 HC Vlci Boskovštejn : Westige Stařeč 12 9 : 5
Středa 14.12.2016
21:00 Kohouti Vesce : HC Valaši 10 4 : 13
Úterý 13.12.2016
20:15 HC Panteři : HC Vranín 10 5 : 7
Pondělí 12.12.2016
20:15 HC Tornádo : Motáci Třebětice 10 6 : 3
Neděle 11.12.2016
20:15 Kohouti Vesce : SK Vícenice "A" 18 1 : 9
18:15 HC Bowling : HC Jaroměřice n.R. 9 7 : 0
14:45 HC Krokodýli : Zlobři Myslibořice 11 9 : 5
12:45 HC Litohoř : Storks Výčapy 11 4 : 4
10:45 Luňáci Dědice : HC Vranín 9 2 : 3
Sobota 10.12.2016
20:00 HC Tornádo : Lukovští Draci 9 3 : 6
18:00 HC Panteři : Motáci Třebětice 9 5 : 10
16:00 HC Častohostice : HC Orlí Křídla 9 8 : 6
12:30 HC Rams : HC Lukáš 9 6 : 5
10:30 HC Sokol Lesonice : HC Nové Syrovice 11 2 : 2
08:30 HC Rafani : HC Valaši 9 6 : 1
Pátek 9.12.2016
20:15 HC Ctidružice : HC Medvědi 9 3 : 7
Čtvrtek 8.12.2016
20:15 HC Vlci Boskovštejn : Ice Team Sokol Nové Syrovice 11 12 : 8
Úterý 6.12.2016
20:15 HC Šebkovice : Westige Stařeč 11 5 : 1
Pondělí 5.12.2016
19:00 HC Blížkovice Stars : HC Červený Hrádek 11 5 : 0
Neděle 4.12.2016
20:00 HC Medvědi : Butchers Třebíč 8 3 : 6
12:30 Motáci Třebětice : Luňáci Dědice 8 3 : 1
Sobota 3.12.2016
21:00 Zlobři Myslibořice : HC Vlci Boskovštejn 10 5 : 6
19:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Šebkovice 10 4 : 1
17:00 Lukovští Draci : HC Panteři 8 4 : 1
11:00 HC Valaši : HC Tornádo 8 0 : 5
09:00 HC Vranín : SK Vícenice "A" 8 0 : 6
Pátek 2.12.2016
20:15 HC Lukáš : HC Bowling 8 4 : 6
Čtvrtek 1.12.2016
20:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Častohostice 8 3 : 6
Středa 30.11.2016
19:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Ctidružice 8 0 : 10
Úterý 29.11.2016
20:15 HC Orlí Křídla : HC Rams 8 6 : 7
Pondělí 28.11.2016
20:15 Kohouti Vesce : HC Rafani 8 3 : 3
Neděle 27.11.2016
20:15 HC Častohostice : HC Medvědi 7 7 : 2
18:15 HC Rams : AHC ICE BALLERINAS 7 1 : 6
15:00 HC Šebkovice : Zlobři Myslibořice 9 2 : 4
13:00 HC Krokodýli : HC Červený Hrádek 9 5 : 0
11:00 HC Sokol Lesonice : HC Blížkovice Stars 9 2 : 3
09:00 SK Vícenice "A" : Motáci Třebětice 7 1 : 6
Sobota 26.11.2016
20:00 Westige Stařeč : HC Litohoř 10 2 : 5
13:15 HC Lukáš : HC Jaroměřice n.R. 7 8 : 2
11:15 HC Vranín : Kohouti Vesce 7 12 : 7
09:15 HC Tornádo : HC Rafani 7 0 : 9
Pátek 25.11.2016
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice 7 6 : 2
Čtvrtek 24.11.2016
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Nové Syrovice 9 11 : 7
Středa 23.11.2016
19:00 HC Litohoř : Ice Team Sokol Nové Syrovice 9 5 : 5
Úterý 22.11.2016
20:15 Luňáci Dědice : Lukovští Draci 7 1 : 7
Pondělí 21.11.2016
20:15 HC Panteři : HC Valaši 7 5 : 0
Neděle 20.11.2016
20:15 HC Ctidružice : HC Častohostice 6 0 : 9
18:15 HC Červený Hrádek : HC Vlci Boskovštejn 8 0 : 5
14:45 HC Medvědi : HC Rams 6 1 : 8
12:45 Ice Team Sokol Nové Syrovice : Westige Stařeč 8 6 : 2
10:45 Lukovští Draci : Motáci Třebětice 4 6 : 9
Sobota 19.11.2016
19:30 Storks Výčapy : HC Sokol Lesonice 8 6 : 2
17:30 HC Nové Syrovice : HC Šebkovice 8 4 : 6
15:30 HC Tornádo : Luňáci Dědice 4 8 : 3
11:15 HC Blížkovice Stars : HC Krokodýli 8 4 : 6
Pátek 18.11.2016
20:15 HC Jaroměřice n.R. : Butchers Třebíč 6 0 : 4
Čtvrtek 17.11.2016
20:00 HC Rafani : SK Vícenice "A" 4 3 : 2
Středa 16.11.2016
20:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Bowling 6 2 : 4
00:00 HC Orlí Křídla : HC Lukáš 6 0 : 5
Úterý 15.11.2016
20:15 HC Valaši : HC Vranín 4 8 : 3
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 701 - 800 (celkem 2706)
poslední výsledek
5 : 7 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Orlí Křídla Sobota 16.2.2019, 13:15 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Neděle 17.2.2019
12:15 Motáci Třebětice : HC Litohoř
18:00 HC Valaši : HC Nové Syrovice
20:00 HC Rafani : SK Vícenice "A"
Pondělí 18.2.2019
19:00 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Úterý 19.2.2019
20:15 SK Vícenice "B" : HC Panteři
Středa 20.2.2019
19:00 Lukovští Draci : HC Římov
Čtvrtek 21.2.2019
20:15 HC Tornádo : HC Budíškovice
Pátek 22.2.2019
20:15 HC Častohostice : HC Rams
Sobota 23.2.2019
09:15 HC Krokodýli : SK Vícenice "A"
11:15 HC Sokol Lesonice : HC Rafani
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Sobota 16.2.2019
19:30 HC Ctidružice : Butchers Třebíč
17:30 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn
15:30 HC Medvědi : HC Jaroměřice n.R.
13:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Orlí Křídla
11:15 HC Sokol Lesonice : HC Krokodýli
09:15 Luňáci Dědice : SK Vícenice "B"
Pátek 15.2.2019
20:15 HC Budíškovice : HC Panteři
Čtvrtek 14.2.2019
20:15 HC Vranín : Lukovští Draci
Středa 13.2.2019
19:00 HC Častohostice : HC Bowling
Úterý 12.2.2019
20:15 Kohouti Vesce : HC Tornádo
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.