Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Sobota 4.3.2017
15:45 HC Bowling : HC Lukáš 17 7 : 11
12:15 HC Častohostice : AHC ICE BALLERINAS 17 10 : 5
10:15 SK Vícenice "A" : HC Vranín 17 2 : 7
Pátek 3.3.2017
19:00 HC Tornádo : HC Panteři 14 15 : 1
Čtvrtek 2.3.2017
20:15 Lukovští Draci : HC Valaši 11 3 : 7
Úterý 28.2.2017
20:15 Zlobři Myslibořice : Westige Stařeč 18 2 : 12
Pondělí 27.2.2017
19:00 HC Nové Syrovice : HC Vlci Boskovštejn 20 13 : 3
Neděle 26.2.2017
19:15 HC Medvědi : HC Ctidružice 18 4 : 7
14:15 HC Vranín : Luňáci Dědice 18 1 : 2
12:15 HC Lukáš : HC Rams 18 11 : 3
Sobota 25.2.2017
20:00 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice 22 4 : 4
13:15 Storks Výčapy : HC Litohoř 22 5 : 2
11:15 Lukovští Draci : HC Tornádo 18 0 : 3
09:15 Zlobři Myslibořice : HC Krokodýli 22 6 : 22
Pátek 24.2.2017
20:15 HC Panteři : Kohouti Vesce 13 1 : 8
Čtvrtek 23.2.2017
20:15 AHC ICE BALLERINAS : Butchers Třebíč 18 8 : 2
Středa 22.2.2017
19:00 HC Rafani : HC Tornádo 16 4 : 1
Úterý 21.2.2017
20:15 HC Vlci Boskovštejn : Zlobři Myslibořice 21 18 : 4
Pondělí 20.2.2017
20:15 HC Krokodýli : HC Blížkovice Stars 19 3 : 8
Neděle 19.2.2017
19:45 HC Orlí Křídla : HC Bowling 16 1 : 10
17:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Lukáš 16 8 : 16
14:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Rams 16 1 : 5
12:15 HC Sokol Lesonice : Storks Výčapy 19 1 : 7
Sobota 18.2.2017
20:00 HC Tornádo : HC Valaši 17 2 : 8
13:15 HC Ctidružice : Butchers Třebíč 16 5 : 7
11:15 HC Litohoř : Zlobři Myslibořice 19 9 : 2
Pátek 17.2.2017
20:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 19 8 : 2
Čtvrtek 16.2.2017
20:15 HC Rafani : Kohouti Vesce 17 4 : 2
Středa 15.2.2017
21:00 HC Panteři : Lukovští Draci 17 0 : 7
Úterý 14.2.2017
20:15 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice 19 9 : 8
Pondělí 13.2.2017
20:15 HC Medvědi : HC Častohostice 16 5 : 21
Neděle 12.2.2017
19:00 Butchers Třebíč : AHC ICE BALLERINAS 9 7 : 4
14:15 HC Valaši : HC Panteři 16 13 : 2
12:15 Kohouti Vesce : HC Vranín 16 5 : 2
Sobota 11.2.2017
19:00 HC Orlí Křídla : HC Častohostice 18 6 : 12
17:00 HC Sokol Lesonice : HC Krokodýli 18 1 : 1
15:00 Motáci Třebětice : SK Vícenice "A" 16 4 : 2
12:45 Westige Stařeč : HC Šebkovice 22 6 : 2
10:45 HC Nové Syrovice : HC Litohoř 18 5 : 0
08:45 Lukovští Draci : Luňáci Dědice 16 3 : 4 sn
Pátek 10.2.2017
20:15 HC Blížkovice Stars : HC Vlci Boskovštejn 18 3 : 2
Čtvrtek 9.2.2017
20:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Bowling 18 2 : 12
Úterý 7.2.2017
20:15 HC Ctidružice : AHC ICE BALLERINAS 10 1 : 4
Pondělí 6.2.2017
20:15 Storks Výčapy : Ice Team Sokol Nové Syrovice 18 2 : 5
Neděle 5.2.2017
19:45 Butchers Třebíč : HC Jaroměřice n.R. 15 15 : 1
17:45 HC Šebkovice : HC Blížkovice Stars 17 2 : 3
12:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Sokol Lesonice 17 8 : 4
10:30 Luňáci Dědice : HC Valaši 15 2 : 6
Sobota 4.2.2017
19:15 HC Rams : HC Medvědi 15 4 : 3
17:15 HC Lukáš : HC Orlí Křídla 15 12 : 5
15:15 HC Vranín : Motáci Třebětice 15 1 : 8
13:00 HC Tornádo : Kohouti Vesce 15 3 : 5
11:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : Zlobři Myslibořice 17 12 : 6
09:00 HC Krokodýli : Storks Výčapy 17 6 : 7
Pátek 3.2.2017
20:15 HC Bowling : AHC ICE BALLERINAS 15 3 : 1
Čtvrtek 2.2.2017
20:15 HC Častohostice : HC Ctidružice 15 5 : 4
Úterý 31.1.2017
20:15 Westige Stařeč : HC Nové Syrovice 17 4 : 2
Pondělí 30.1.2017
20:15 HC Panteři : HC Rafani 15 1 : 17
Neděle 29.1.2017
19:45 HC Sokol Lesonice : HC Šebkovice 16 2 : 6
17:45 Butchers Třebíč : HC Častohostice 14 3 : 7
14:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Orlí Křídla 14 7 : 5
12:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Lukáš 14 5 : 17
Sobota 28.1.2017
20:00 HC Blížkovice Stars : HC Litohoř 16 7 : 3
18:00 Storks Výčapy : Zlobři Myslibořice 16 4 : 2
16:00 Lukovští Draci : HC Vranín 14 1 : 2
12:30 HC Krokodýli : HC Vlci Boskovštejn 16 7 : 9
10:30 HC Ctidružice : HC Rams 14 3 : 2 sn
08:30 HC Panteři : Luňáci Dědice 12 2 : 5
Pátek 27.1.2017
20:15 HC Nové Syrovice : Ice Team Sokol Nové Syrovice 16 1 : 5
Čtvrtek 26.1.2017
20:15 HC Medvědi : HC Bowling 14 1 : 6
Úterý 24.1.2017
20:15 HC Valaši : SK Vícenice "A" 14 1 : 1
Pondělí 23.1.2017
20:15 Kohouti Vesce : Motáci Třebětice 14 3 : 4
Neděle 22.1.2017
19:45 Westige Stařeč : HC Blížkovice Stars 15 3 : 10
17:45 HC Častohostice : HC Jaroměřice n.R. 13 20 : 1
14:15 HC Rams : Butchers Třebíč 13 5 : 8
12:15 HC Orlí Křídla : AHC ICE BALLERINAS 13 4 : 8
10:15 HC Vranín : HC Valaši 13 4 : 4
Sobota 21.1.2017
20:00 HC Bowling : HC Ctidružice 13 6 : 2
11:00 SK Vícenice "A" : HC Rafani 13 2 : 3
09:00 Motáci Třebětice : HC Panteři 18 9 : 0
Pátek 20.1.2017
20:15 HC Lukáš : HC Medvědi 13 18 : 1
Čtvrtek 19.1.2017
20:15 HC Šebkovice : HC Krokodýli 15 5 : 0
Středa 18.1.2017
21:00 HC Vlci Boskovštejn : Storks Výčapy 15 11 : 9
19:00 Zlobři Myslibořice : HC Nové Syrovice 15 0 : 10
Úterý 17.1.2017
20:15 HC Litohoř : HC Sokol Lesonice 15 7 : 2
Pondělí 16.1.2017
20:15 Luňáci Dědice : HC Tornádo 13 2 : 4
Neděle 15.1.2017
19:45 HC Krokodýli : HC Litohoř 14 2 : 9
17:45 HC Jaroměřice n.R. : AHC ICE BALLERINAS 12 6 : 10
14:15 HC Rafani : HC Vranín 12 9 : 5
12:15 HC Valaši : Motáci Třebětice 12 2 : 8
Sobota 14.1.2017
20:00 SK Vícenice "A" : Lukovští Draci 15 3 : 1
13:15 HC Blížkovice Stars : Ice Team Sokol Nové Syrovice 14 5 : 1
11:15 Storks Výčapy : HC Nové Syrovice 14 4 : 3
09:15 HC Medvědi : HC Orlí Křídla 12 9 : 5
Pátek 13.1.2017
20:15 HC Častohostice : HC Rams 12 6 : 2
Čtvrtek 12.1.2017
20:15 Butchers Třebíč : HC Bowling 12 4 : 3
Středa 11.1.2017
21:00 HC Sokol Lesonice : Westige Stařeč 14 4 : 5
19:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Šebkovice 14 8 : 8
Úterý 10.1.2017
20:15 Kohouti Vesce : Lukovští Draci 12 4 : 5
Pondělí 9.1.2017
20:15 HC Ctidružice : HC Lukáš 12 4 : 10
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 601 - 700 (celkem 2706)
poslední výsledek
5 : 7 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Orlí Křídla Sobota 16.2.2019, 13:15 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Neděle 17.2.2019
12:15 Motáci Třebětice : HC Litohoř
18:00 HC Valaši : HC Nové Syrovice
20:00 HC Rafani : SK Vícenice "A"
Pondělí 18.2.2019
19:00 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Úterý 19.2.2019
20:15 SK Vícenice "B" : HC Panteři
Středa 20.2.2019
19:00 Lukovští Draci : HC Římov
Čtvrtek 21.2.2019
20:15 HC Tornádo : HC Budíškovice
Pátek 22.2.2019
20:15 HC Častohostice : HC Rams
Sobota 23.2.2019
09:15 HC Krokodýli : SK Vícenice "A"
11:15 HC Sokol Lesonice : HC Rafani
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Sobota 16.2.2019
19:30 HC Ctidružice : Butchers Třebíč
17:30 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn
15:30 HC Medvědi : HC Jaroměřice n.R.
13:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Orlí Křídla
11:15 HC Sokol Lesonice : HC Krokodýli
09:15 Luňáci Dědice : SK Vícenice "B"
Pátek 15.2.2019
20:15 HC Budíškovice : HC Panteři
Čtvrtek 14.2.2019
20:15 HC Vranín : Lukovští Draci
Středa 13.2.2019
19:00 HC Častohostice : HC Bowling
Úterý 12.2.2019
20:15 Kohouti Vesce : HC Tornádo
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.