Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Sobota 25.11.2017
09:15 SK Vícenice "A" : HC Sokol Lesonice 10 2 : 6
Pátek 24.11.2017
20:15 HC Rams : HC Častohostice 10 3 : 8
Čtvrtek 23.11.2017
20:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 10 6 : 4
Středa 22.11.2017
19:00 Lukovští Draci : HC Římov 10 6 : 7 sn
Úterý 21.11.2017
20:15 Kohouti Vesce : HC Valaši 10 1 : 11
Pondělí 20.11.2017
20:15 Zlobři Myslibořice : HC Rafani 10 5 : 2
Neděle 19.11.2017
19:45 HC Častohostice : HC Ctidružice 9 5 : 11
17:45 Storks Výčapy : HC Vlci Boskovštejn 8 7 : 6
14:15 Motáci Třebětice : HC Nové Syrovice 9 7 : 3
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice 9 5 : 1
Sobota 18.11.2017
19:30 HC Lukáš : Butchers Třebíč 9 6 : 6
17:30 HC Bowling : HC Rams 9 4 : 8
15:30 HC Šebkovice : HC Rafani 9 2 : 2
13:15 Zlobři Myslibořice : HC Sokol Lesonice 9 1 : 6
11:15 HC Tornádo : HC Panteři 9 2 : 3
09:15 HC Budíškovice : HC Římov 9 4 : 0
Pátek 17.11.2017
20:15 HC Medvědi : HC Blížkovice Stars 8 9 : 5
Čtvrtek 16.11.2017
20:15 Lukovští Draci : HK Vranín 9 3 : 11
Středa 15.11.2017
21:00 HC Litohoř : HC Rafani 7 7 : 5
19:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Orlí Křídla 8 10 : 3
Úterý 14.11.2017
20:15 Ice Team : HC Krokodýli 8 11 : 3
Pondělí 13.11.2017
20:15 SK Vícenice "A" : Westige Stařeč 9 2 : 7
Neděle 12.11.2017
19:45 HC Orlí Křídla : HC Krokodýli 4 8 : 2
17:45 HC Blížkovice Stars : HC Vlci Boskovštejn 4 5 : 3
14:15 HK Vranín : HC Budíškovice 8 6 : 4
12:15 HC Sokol Lesonice : HC Šebkovice 8 6 : 3
Sobota 11.11.2017
20:00 HC Panteři : Kohouti Vesce 8 3 : 5
13:15 HC Římov : HC Tornádo 8 0 : 7
11:15 HC Nové Syrovice : Zlobři Myslibořice 11 6 : 9
09:15 HC Rafani : Motáci Třebětice 8 7 : 3
Pátek 10.11.2017
20:15 Ice Team : HC Jaroměřice n.R. 9 6 : 8
Čtvrtek 9.11.2017
20:15 HC Ctidružice : HC Bowling 8 6 : 3
Středa 8.11.2017
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice 8 11 : 5
Úterý 7.11.2017
20:15 Luňáci Dědice : HC Valaši 8 1 : 6
Pondělí 6.11.2017
20:15 HC Nové Syrovice : HC Litohoř 8 4 : 5
Neděle 5.11.2017
19:45 Luňáci Dědice : HC Tornádo 1 3 : 6
17:45 HC Krokodýli : HC Jaroměřice n.R. 7 5 : 0
13:00 HC Medvědi : HC Orlí Křídla 7 11 : 1
11:00 Ice Team : HC Vlci Boskovštejn 7 10 : 2
Sobota 4.11.2017
19:30 HC Bowling : HC Lukáš 7 4 : 6
17:30 HC Častohostice : Butchers Třebíč 7 0 : 5
15:30 Storks Výčapy : HC Blížkovice Stars 7 2 : 4
13:15 HC Budíškovice : Lukovští Draci 7 2 : 4
11:15 HC Valaši : HC Panteři 7 9 : 4
Pátek 3.11.2017
20:15 HC Rams : HC Ctidružice 7 3 : 6
Čtvrtek 2.11.2017
20:15 HC Šebkovice : Westige Stařeč 7 6 : 7
Středa 1.11.2017
21:00 Zlobři Myslibořice : SK Vícenice "A" 7 4 : 4
19:00 Motáci Třebětice : HC Sokol Lesonice 7 7 : 3
Úterý 31.10.2017
20:15 HC Tornádo : HK Vranín 7 0 : 5
Pondělí 30.10.2017
20:15 Kohouti Vesce : HC Římov 7 3 : 3
Neděle 29.10.2017
19:45 HC Panteři : HC Budíškovice 1 5 : 6
17:45 HC Sokol Lesonice : HC Litohoř 6 6 : 8
14:15 HC Orlí Křídla : Storks Výčapy 6 3 : 0
12:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice 6 8 : 6
Sobota 28.10.2017
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi 6 3 : 6
13:15 SK Vícenice "A" : HC Šebkovice 6 1 : 12
11:15 Lukovští Draci : HC Tornádo 6 10 : 2
09:15 HC Římov : HC Valaši 6 1 : 13
Pátek 27.10.2017
20:15 HC Častohostice : HC Bowling 6 7 : 6 sn
Čtvrtek 26.10.2017
20:15 HC Blížkovice Stars : Ice Team 6 5 : 7
Středa 25.10.2017
21:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Krokodýli 6 13 : 7
Úterý 24.10.2017
20:15 Westige Stařeč : Motáci Třebětice 6 9 : 0
Pondělí 23.10.2017
20:15 HC Rafani : HC Nové Syrovice 6 7 : 9
Neděle 22.10.2017
19:45 Storks Výčapy : HC Medvědi 5 6 : 7 sn
17:45 HC Bowling : Butchers Třebíč 5 6 : 6
14:15 Ice Team : HC Orlí Křídla 5 10 : 3
12:15 Kohouti Vesce : Lukovští Draci 5 3 : 6
10:15 Luňáci Dědice : HC Římov 5 4 : 2
Sobota 21.10.2017
19:45 HC Valaši : HK Vranín 5 4 : 4
17:45 HC Tornádo : HC Budíškovice 5 4 : 5
15:45 HC Častohostice : HC Rams 5 5 : 1
13:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Jaroměřice n.R. 5 11 : 5
11:15 HC Krokodýli : HC Blížkovice Stars 5 5 : 9
09:15 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice 5 5 : 12
Pátek 20.10.2017
20:15 HC Šebkovice : Zlobři Myslibořice 5 14 : 0
Čtvrtek 19.10.2017
20:15 Butchers Třebíč : HC Častohostice 2 8 : 4
Středa 18.10.2017
19:00 HC Lukáš : HC Ctidružice 5 5 : 2
Úterý 17.10.2017
20:15 HC Litohoř : Westige Stařeč 5 8 : 14
Pondělí 16.10.2017
20:15 Motáci Třebětice : SK Vícenice "A" 5 1 : 3
Neděle 15.10.2017
19:45 HC Sokol Lesonice : HC Rafani 4 10 : 3
17:45 Butchers Třebíč : HC Lukáš 4 3 : 7
14:15 HC Rams : HC Bowling 4 0 : 4
12:15 HC Medvědi : Ice Team 4 7 : 7
Sobota 14.10.2017
20:00 SK Vícenice "A" : HC Litohoř 4 2 : 4
13:15 HC Ctidružice : HC Častohostice 4 6 : 10
11:15 HK Vranín : Luňáci Dědice 4 4 : 2
09:15 HC Budíškovice : Kohouti Vesce 4 4 : 10
Pátek 13.10.2017
20:15 HC Jaroměřice n.R. : Storks Výčapy 4 3 : 2
Čtvrtek 12.10.2017
20:15 Zlobři Myslibořice : Motáci Třebětice 4 1 : 9
Středa 11.10.2017
21:00 Westige Stařeč : HC Nové Syrovice 4 8 : 4
19:00 HC Bowling : HC Častohostice 1 3 : 5
Úterý 10.10.2017
20:15 Lukovští Draci : HC Valaši 4 3 : 5
Pondělí 9.10.2017
20:15 HC Římov : HC Panteři 4 5 : 6
Neděle 8.10.2017
19:45 Luňáci Dědice : Lukovští Draci 3 1 : 3
17:45 HC Rafani : Westige Stařeč 3 6 : 8
14:15 HC Rams : Butchers Třebíč 3 3 : 12
12:15 HC Krokodýli : HC Medvědi 3 1 : 9
Sobota 7.10.2017
19:45 HC Vlci Boskovštejn : HC Orlí Křídla 3 9 : 4
17:45 HC Bowling : HC Ctidružice 3 6 : 4
15:45 Ice Team : Storks Výčapy 3 4 : 7
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 501 - 600 (celkem 2757)
poslední výsledek
5 : 0 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R. Pondělí 16.9.2019, 21:00 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
on-line zápasy
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Úterý 17.9.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : HK Vranín
Čtvrtek 19.9.2019
19:00 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice
21:00 HC Orlí Křídla : Motáci Třebětice
Pátek 20.9.2019
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Bowling
Sobota 21.9.2019
11:15 SK Vícenice "B" : HC Tornádo
13:15 Butchers Třebíč : HC Rams
15:30 SK Výrovice : HC Budíškovice
17:30 HC Medvědi : HC Valaši
19:30 Storks Výčapy : HC Ctidružice
Neděle 22.9.2019
12:15 HC Šebkovice : HC Litohoř
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 16.9.2019
21:00 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R.
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo
17:45 HC Budíškovice : HK Vranín
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.