Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Neděle 22.10.2017
19:45 Storks Výčapy : HC Medvědi 5 6 : 7 sn
17:45 HC Bowling : Butchers Třebíč 5 6 : 6
14:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Orlí Křídla 5 10 : 3
12:15 Kohouti Vesce : Lukovští Draci 5 3 : 6
10:15 Luňáci Dědice : HC Římov 5 4 : 2
Sobota 21.10.2017
19:45 HC Valaši : HC Vranín 5 4 : 4
17:45 HC Tornádo : HC Budíškovice 5 4 : 5
15:45 HC Častohostice : HC Rams 5 5 : 1
13:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Jaroměřice n.R. 5 11 : 5
11:15 HC Krokodýli : HC Blížkovice Stars 5 5 : 9
09:15 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice 5 5 : 12
Pátek 20.10.2017
20:15 HC Šebkovice : Zlobři Myslibořice 5 14 : 0
Čtvrtek 19.10.2017
20:15 Butchers Třebíč : HC Častohostice 2 8 : 4
Středa 18.10.2017
19:00 HC Lukáš : HC Ctidružice 5 5 : 2
Úterý 17.10.2017
20:15 HC Litohoř : Westige Stařeč 5 8 : 14
Pondělí 16.10.2017
20:15 Motáci Třebětice : SK Vícenice "A" 5 1 : 3
Neděle 15.10.2017
19:45 HC Sokol Lesonice : HC Rafani 4 10 : 3
17:45 Butchers Třebíč : HC Lukáš 4 3 : 7
14:15 HC Rams : HC Bowling 4 0 : 4
12:15 HC Medvědi : Ice Team Sokol Nové Syrovice 4 7 : 7
Sobota 14.10.2017
20:00 SK Vícenice "A" : HC Litohoř 4 2 : 4
13:15 HC Ctidružice : HC Častohostice 4 6 : 10
11:15 HC Vranín : Luňáci Dědice 4 4 : 2
09:15 HC Budíškovice : Kohouti Vesce 4 4 : 10
Pátek 13.10.2017
20:15 HC Jaroměřice n.R. : Storks Výčapy 4 3 : 2
Čtvrtek 12.10.2017
20:15 Zlobři Myslibořice : Motáci Třebětice 4 1 : 9
Středa 11.10.2017
21:00 Westige Stařeč : HC Nové Syrovice 4 8 : 4
19:00 HC Bowling : HC Častohostice 1 3 : 5
Úterý 10.10.2017
20:15 Lukovští Draci : HC Valaši 4 3 : 5
Pondělí 9.10.2017
20:15 HC Římov : HC Panteři 4 5 : 6
Neděle 8.10.2017
19:45 Luňáci Dědice : Lukovští Draci 3 1 : 3
17:45 HC Rafani : Westige Stařeč 3 6 : 8
14:15 HC Rams : Butchers Třebíč 3 3 : 12
12:15 HC Krokodýli : HC Medvědi 3 1 : 9
Sobota 7.10.2017
19:45 HC Vlci Boskovštejn : HC Orlí Křídla 3 9 : 4
17:45 HC Bowling : HC Ctidružice 3 6 : 4
15:45 Ice Team Sokol Nové Syrovice : Storks Výčapy 3 4 : 7
13:15 HC Častohostice : HC Lukáš 3 4 : 8
11:15 HC Valaši : HC Budíškovice 3 11 : 3
09:15 HC Panteři : HC Vranín 3 3 : 10
Pátek 6.10.2017
20:15 HC Nové Syrovice : SK Vícenice "A" 3 2 : 2
Čtvrtek 5.10.2017
20:15 HC Blížkovice Stars : HC Jaroměřice n.R. 3 3 : 5
Středa 4.10.2017
21:00 HC Litohoř : Zlobři Myslibořice 3 3 : 5
Úterý 3.10.2017
20:15 Kohouti Vesce : HC Tornádo 3 4 : 5
Pondělí 2.10.2017
20:15 Motáci Třebětice : HC Šebkovice 3 3 : 8
Neděle 1.10.2017
19:45 SK Vícenice "A" : HC Rafani 2 3 : 1
17:45 HC Jaroměřice n.R. : Ice Team Sokol Nové Syrovice 2 5 : 4
14:00 HC Medvědi : HC Vlci Boskovštejn 2 10 : 7
12:00 HC Vranín : HC Římov 2 6 : 7
10:00 HC Tornádo : HC Valaši 2 2 : 10
Sobota 30.9.2017
19:45 HC Lukáš : HC Bowling 2 7 : 6
17:45 HC Ctidružice : HC Rams 2 2 : 6
15:45 Westige Stařeč : HC Sokol Lesonice 2 6 : 7
13:15 Lukovští Draci : HC Panteři 2 5 : 10
11:15 Storks Výčapy : HC Krokodýli 2 6 : 5
Pátek 29.9.2017
20:15 HC Šebkovice : HC Litohoř 2 9 : 8
Čtvrtek 28.9.2017
20:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars 2 1 : 8
Úterý 26.9.2017
20:15 HC Budíškovice : Luňáci Dědice 2 1 : 1
Pondělí 25.9.2017
20:15 Zlobři Myslibořice : HC Nové Syrovice 2 3 : 10
Neděle 24.9.2017
19:45 HC Rams : HC Lukáš 1 3 : 15
14:15 HC Vlci Boskovštejn : Storks Výčapy 1 8 : 5
12:15 HC Orlí Křídla : HC Jaroměřice n.R. 1 8 : 11
Sobota 23.9.2017
20:00 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A" 1 3 : 3
13:15 HC Římov : Lukovští Draci 1 3 : 7
11:15 HC Valaši : Kohouti Vesce 1 13 : 6
09:15 HC Panteři : Luňáci Dědice 6 3 : 4
Pátek 22.9.2017
20:15 HC Nové Syrovice : HC Šebkovice 1 1 : 8
Čtvrtek 21.9.2017
20:15 HC Ctidružice : Butchers Třebíč 1 4 : 3
Středa 20.9.2017
20:15 HC Krokodýli : Ice Team Sokol Nové Syrovice 1 5 : 3
Úterý 19.9.2017
20:15 HC Litohoř : Motáci Třebětice 1 3 : 7
Pondělí 18.9.2017
20:15 HC Blížkovice Stars : HC Medvědi 1 7 : 2
Neděle 19.3.2017
19:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Vlci Boskovštejn 22 9 : 6
14:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice 21 0 : 5
Pátek 17.3.2017
20:15 Storks Výčapy : Westige Stařeč 20 5 : 4
Čtvrtek 16.3.2017
19:00 HC Sokol Lesonice : Zlobři Myslibořice 12 6 : 8
Pondělí 13.3.2017
20:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Litohoř 20 5 : 6
Neděle 12.3.2017
17:45 HC Blížkovice Stars : Storks Výčapy 21 2 : 1
11:15 Luňáci Dědice : Motáci Třebětice 17 1 : 14
Sobota 11.3.2017
19:15 HC Ctidružice : HC Jaroměřice n.R. 17 5 : 3
15:45 Zlobři Myslibořice : HC Šebkovice 20 4 : 9
13:45 HC Rams : HC Orlí Křídla 17 15 : 3
11:30 HC Tornádo : SK Vícenice "A" 12 3 : 3
Pátek 10.3.2017
19:00 HC Valaši : HC Rafani 18 5 : 10
Úterý 7.3.2017
19:00 HC Litohoř : Westige Stařeč 21 4 : 6
Pondělí 6.3.2017
20:15 Butchers Třebíč : HC Medvědi 17 12 : 1
Neděle 5.3.2017
20:00 HC Rafani : Luňáci Dědice 14 8 : 4
12:00 HC Blížkovice Stars : HC Sokol Lesonice 20 6 : 3
Sobota 4.3.2017
19:15 HC Šebkovice : Ice Team Sokol Nové Syrovice 21 4 : 3
15:45 HC Bowling : HC Lukáš 17 7 : 11
12:15 HC Častohostice : AHC ICE BALLERINAS 17 10 : 5
10:15 SK Vícenice "A" : HC Vranín 17 2 : 7
Pátek 3.3.2017
19:00 HC Tornádo : HC Panteři 14 15 : 1
Čtvrtek 2.3.2017
20:15 Lukovští Draci : HC Valaši 11 3 : 7
Úterý 28.2.2017
20:15 Zlobři Myslibořice : Westige Stařeč 18 2 : 12
Pondělí 27.2.2017
19:00 HC Nové Syrovice : HC Vlci Boskovštejn 20 13 : 3
Neděle 26.2.2017
19:15 HC Medvědi : HC Ctidružice 18 4 : 7
14:15 HC Vranín : Luňáci Dědice 18 1 : 2
12:15 HC Lukáš : HC Rams 18 11 : 3
Sobota 25.2.2017
20:00 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice 22 4 : 4
13:15 Storks Výčapy : HC Litohoř 22 5 : 2
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 401 - 500 (celkem 2594)
poslední výsledek
2 : 3 HC Tornádo : SK Vícenice "B" Pondělí 10.12.2018, 20:15 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš
Sobota 15.12.2018
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A"
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi
Neděle 16.12.2018
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice
12:15 Lukovští Draci : HC Římov
14:15 HC Budíškovice : Kohouti Vesce
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B"
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov
18:15 HC Rams : HC Bowling
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R.
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.