Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Středa 3.10.2018
19:00 HC Medvědi : HC Blížkovice Stars 2 6 : 9
Úterý 2.10.2018
20:15 HC Krokodýli : HC Litohoř 2 2 : 9
Pondělí 1.10.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš 2 3 : 6
Neděle 30.9.2018
19:45 HC Orlí Křídla : HC Vlci Boskovštejn 1 5 : 7
17:45 HC Šebkovice : HC Valaši 1 2 : 5
14:15 Kohouti Vesce : Lukovští Draci 1 0 : 5
Sobota 29.9.2018
20:00 HC Ctidružice : HC Častohostice 1 4 : 5
13:15 Luňáci Dědice : HC Tornádo 1 2 : 5
11:15 SK Vícenice "A" : HC Rafani 1 2 : 4
09:15 HC Římov : SK Vícenice "B" 1 8 : 2
Pátek 28.9.2018
20:15 HC Medvědi : Storks Výčapy 1 1 : 2
Čtvrtek 27.9.2018
20:15 HC Blížkovice Stars : Ice Team 1 6 : 5
Středa 26.9.2018
21:00 HC Litohoř : Motáci Třebětice 1 5 : 9
19:00 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice 1 4 : 4
Úterý 25.9.2018
20:15 HK Vranín : HC Panteři 1 5 : 4
Pondělí 24.9.2018
20:15 HC Jaroměřice n.R. : Westige Stařeč 1 6 : 5
Neděle 23.9.2018
20:00 HC Lukáš : Butchers Třebíč 1 8 : 5
17:45 HC Rams : HC Bowling 1 5 : 6
Pátek 9.3.2018
19:00 Lukovští Draci : HC Valaši 5 5 : 6
Neděle 4.3.2018
18:45 Westige Stařeč : HC Litohoř 4 5 : 2
12:15 HC Sokol Lesonice : HC Šebkovice 4 2 : 5
10:15 HC Rafani : Zlobři Myslibořice 2 7 : 2
Sobota 3.3.2018
20:00 HC Krokodýli : Storks Výčapy 4 2 : 3
13:00 HC Valaši : HC Tornádo 4 10 : 3
10:45 HK Vranín : Kohouti Vesce 4 4 : 6
Pátek 2.3.2018
20:15 SK Vícenice "A" : HC Rafani 3 1 : 4
Čtvrtek 1.3.2018
20:15 HC Litohoř : HC Sokol Lesonice 5 9 : 3
Úterý 27.2.2018
20:15 Motáci Třebětice : Westige Stařeč 5 4 : 6
Pondělí 26.2.2018
20:15 HC Tornádo : HK Vranín 5 6 : 3
Neděle 25.2.2018
20:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Blížkovice Stars 2 4 : 7
17:45 HC Medvědi : HC Jaroměřice n.R. 5 4 : 5
12:30 Storks Výčapy : HC Orlí Křídla 6 5 : 2
10:30 Ice Team : HC Krokodýli 3 6 : 3
Sobota 24.2.2018
17:45 Butchers Třebíč : HC Lukáš 14 6 : 8
15:30 HC Častohostice : HC Bowling 16 7 : 5
13:30 HC Litohoř : Motáci Třebětice 3 10 : 4
11:30 Zlobři Myslibořice : HC Nové Syrovice 3 1 : 8
Pátek 23.2.2018
20:15 HC Rams : HC Ctidružice 17 7 : 3
Čtvrtek 22.2.2018
20:15 HC Šebkovice : Westige Stařeč 3 2 : 10
Středa 21.2.2018
21:00 Kohouti Vesce : HC Valaši 3 1 : 13
19:00 HC Budíškovice : HC Panteři 3 4 : 6
Úterý 20.2.2018
20:15 Luňáci Dědice : HC Římov 3 1 : 5
Pondělí 19.2.2018
20:15 HC Tornádo : Lukovští Draci 3 4 : 2
Neděle 18.2.2018
19:45 HC Krokodýli : Ice Team 6 4 : 11
17:45 HC Valaši : HK Vranín 2 6 : 3
13:00 HC Rams : HC Častohostice 20 10 : 5
11:00 Motáci Třebětice : HC Šebkovice 2 8 : 3
Sobota 17.2.2018
20:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Medvědi 6 12 : 7
13:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Blížkovice Stars 6 8 : 4
11:15 HC Nové Syrovice : SK Vícenice "A" 2 2 : 3
09:15 HC Panteři : Luňáci Dědice 2 7 : 5
Pátek 16.2.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Bowling 20 9 : 3
Čtvrtek 15.2.2018
20:15 Lukovští Draci : Kohouti Vesce 2 5 : 6 sn
Středa 14.2.2018
19:00 Westige Stařeč : HC Sokol Lesonice 2 2 : 3
Úterý 13.2.2018
20:15 HC Římov : HC Budíškovice 2 3 : 5
Pondělí 12.2.2018
19:00 HC Ctidružice : HC Lukáš 20 4 : 6
Neděle 11.2.2018
19:45 HC Nové Syrovice : HC Rafani 1 1 : 6
17:45 SK Vícenice "A" : Zlobři Myslibořice 1 5 : 2
14:15 HC Blížkovice Stars : HC Vlci Boskovštejn 5 7 : 6
12:15 Ice Team : Storks Výčapy 5 5 : 9
Sobota 10.2.2018
19:30 HC Bowling : HC Rams 19 3 : 4
17:30 HC Šebkovice : HC Litohoř 1 4 : 5
15:30 HK Vranín : Lukovští Draci 1 4 : 3 sn
13:15 Kohouti Vesce : HC Tornádo 1 7 : 3
11:15 Luňáci Dědice : HC Budíškovice 1 2 : 4
Pátek 9.2.2018
20:15 HC Lukáš : Butchers Třebíč 19 7 : 6
Čtvrtek 8.2.2018
20:15 HC Sokol Lesonice : Motáci Třebětice 1 2 : 1
Středa 7.2.2018
21:00 HC Panteři : HC Římov 1 5 : 5
Úterý 6.2.2018
20:15 HC Častohostice : HC Ctidružice 19 12 : 5
Pondělí 5.2.2018
20:15 HC Orlí Křídla : HC Krokodýli 5 13 : 3
Neděle 4.2.2018
19:45 Butchers Třebíč : HC Rams 18 8 : 4
17:45 HC Ctidružice : HC Bowling 18 3 : 2
14:15 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice 18 9 : 6
12:15 Westige Stařeč : SK Vícenice "A" 18 9 : 6
Sobota 3.2.2018
19:30 HC Rafani : HC Šebkovice 18 6 : 3
17:30 HC Blížkovice Stars : HC Medvědi 4 6 : 3
15:30 HC Sokol Lesonice : Zlobři Myslibořice 18 5 : 3
13:15 Luňáci Dědice : Kohouti Vesce 18 2 : 3 sn
11:15 HC Orlí Křídla : Ice Team 4 2 : 4
09:15 HC Panteři : HC Tornádo 18 3 : 6
Pátek 2.2.2018
20:15 HC Lukáš : HC Častohostice 18 4 : 3
Středa 31.1.2018
19:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Jaroměřice n.R. 4 3 : 5
Úterý 30.1.2018
20:15 HC Římov : HC Budíškovice 18 4 : 3
Pondělí 29.1.2018
20:15 Lukovští Draci : HK Vranín 18 6 : 5 sn
Neděle 28.1.2018
19:45 HC Valaši : Luňáci Dědice 17 7 : 1
17:45 Motáci Třebětice : HC Rafani 17 7 : 10
12:15 HC Medvědi : HC Vlci Boskovštejn 3 9 : 7
Sobota 27.1.2018
20:00 HC Tornádo : HC Římov 17 14 : 0
13:15 HC Blížkovice Stars : HC Jaroměřice n.R. 3 7 : 9
11:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice 17 8 : 4
09:15 Ice Team : HC Orlí Křídla 1 5 : 2
Pátek 26.1.2018
20:15 HC Litohoř : HC Nové Syrovice 17 5 : 4
Čtvrtek 25.1.2018
20:15 Zlobři Myslibořice : Westige Stařeč 17 3 : 5
Středa 24.1.2018
21:00 HC Orlí Křídla : Storks Výčapy 3 2 : 9
19:00 HC Častohostice : Butchers Třebíč 17 3 : 2
Úterý 23.1.2018
20:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 17 2 : 3
Pondělí 22.1.2018
19:00 HC Bowling : HC Lukáš 17 3 : 5
Neděle 21.1.2018
19:45 Storks Výčapy : Ice Team 2 6 : 5 sn
17:45 Butchers Třebíč : HC Ctidružice 16 10 : 2
14:15 HC Krokodýli : HC Orlí Křídla 2 4 : 5
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 301 - 400 (celkem 2757)
poslední výsledek
5 : 0 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R. Pondělí 16.9.2019, 21:00 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
on-line zápasy
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Úterý 17.9.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : HK Vranín
Čtvrtek 19.9.2019
19:00 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice
21:00 HC Orlí Křídla : Motáci Třebětice
Pátek 20.9.2019
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Bowling
Sobota 21.9.2019
11:15 SK Vícenice "B" : HC Tornádo
13:15 Butchers Třebíč : HC Rams
15:30 SK Výrovice : HC Budíškovice
17:30 HC Medvědi : HC Valaši
19:30 Storks Výčapy : HC Ctidružice
Neděle 22.9.2019
12:15 HC Šebkovice : HC Litohoř
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 16.9.2019
21:00 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R.
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo
17:45 HC Budíškovice : HK Vranín
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.