Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Sobota 9.11.2019
15:30 HK Vranín : HC Valaši 8 4 : 6
13:30 HC Budíškovice : Lukovští Draci 8 6 : 1
Pátek 8.11.2019
20:15 Westige Stařeč : HC Rams 8 8 : 7 sn
Čtvrtek 7.11.2019
21:00 HC Medvědi : HC Šebkovice 8 2 : 4
19:00 Storks Výčapy : HC Bowling 8 1 : 5
Úterý 5.11.2019
20:15 SK Vícenice "B" : Kohouti Vesce 8 7 : 2
Pondělí 4.11.2019
19:00 HC Římov : SK Vícenice "A" 8 4 : 7
Neděle 3.11.2019
19:45 HC Častohostice : Storks Výčapy 7 10 : 2
17:45 HC Bowling : Westige Stařeč 7 2 : 4
14:15 Kohouti Vesce : SK Výrovice 7 2 : 9
12:15 Luňáci Dědice : HC Budíškovice 7 4 : 9
Sobota 2.11.2019
20:00 HC Valaši : HC Sokol Lesonice 7 6 : 7
12:30 SK Vícenice "A" : SK Vícenice "B" 7 4 : 7
Čtvrtek 31.10.2019
21:00 HC Litohoř : HK Vranín 7 9 : 3
19:00 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars 7 1 : 2
Středa 30.10.2019
21:00 Motáci Třebětice : HC Rafani 7 2 : 3
19:00 HC Lukáš : Butchers Třebíč 7 8 : 4
Úterý 29.10.2019
20:15 Lukovští Draci : HC Tornádo 7 7 : 4
Pondělí 28.10.2019
20:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 7 7 : 3
Neděle 27.10.2019
19:45 HK Vranín : Motáci Třebětice 6 1 : 8
17:45 HC Krokodýli : Kohouti Vesce 6 4 : 7
14:15 HC Sokol Lesonice : HC Litohoř 6 13 : 8
12:15 SK Výrovice : SK Vícenice "A" 6 7 : 5
Sobota 26.10.2019
20:15 Butchers Třebíč : HC Vlci Boskovštejn 6 10 : 4
18:15 HC Ctidružice : HC Bowling 6 0 : 8
16:00 HC Rams : Storks Výčapy 9 7 : 4
14:00 Westige Stařeč : HC Častohostice 6 6 : 7
Čtvrtek 24.10.2019
21:00 HC Blížkovice Stars : HC Šebkovice 6 5 : 3
19:00 HC Rafani : HC Orlí Křídla 6 5 : 12
Středa 23.10.2019
21:00 HC Budíškovice : HC Panteři 6 7 : 3
19:00 HC Tornádo : Luňáci Dědice 6 5 : 3
Úterý 22.10.2019
20:15 SK Vícenice "B" : HC Římov 6 1 : 4
Pondělí 21.10.2019
19:00 HC Nové Syrovice : HC Medvědi 6 3 : 5
Neděle 20.10.2019
19:45 HC Vlci Boskovštejn : Storks Výčapy 5 7 : 5
17:45 Butchers Třebíč : HC Jaroměřice n.R. 5 8 : 2
14:15 HC Krokodýli : SK Vícenice "B" 14 6 : 5
12:15 HC Panteři : HC Tornádo 5 1 : 7
10:15 Luňáci Dědice : Lukovští Draci 5 2 : 3 sn
Sobota 19.10.2019
20:00 HC Orlí Křídla : HK Vranín 5 10 : 1
13:15 Kohouti Vesce : HC Budíškovice 5 4 : 3 sn
11:15 HC Římov : SK Výrovice 5 4 : 16
09:15 HC Šebkovice : HC Rafani 5 16 : 2
Pátek 18.10.2019
20:15 HC Bowling : HC Rams 5 3 : 6
Čtvrtek 17.10.2019
21:00 Motáci Třebětice : HC Sokol Lesonice 5 4 : 7
19:00 HC Medvědi : HC Blížkovice Stars 5 3 : 3
Pondělí 14.10.2019
21:00 HC Lukáš : Westige Stařeč 5 7 : 6
19:00 HC Litohoř : HC Valaši 5 7 : 4
10:00 HC Častohostice : HC Ctidružice 5 0 : 5
Neděle 13.10.2019
19:45 HC Sokol Lesonice : HC Orlí Křídla 4 5 : 4 sn
17:45 HC Rafani : HC Medvědi 4 2 : 8
14:15 SK Výrovice : SK Vícenice "B" 4 12 : 0
12:15 HK Vranín : HC Šebkovice 4 5 : 7
10:15 HC Tornádo : Kohouti Vesce 4 2 : 4
Sobota 12.10.2019
19:30 Lukovští Draci : HC Panteři 4 8 : 7
17:30 HC Rams : HC Častohostice 4 9 : 7
15:30 HC Budíškovice : SK Vícenice "A" 4 7 : 5
13:15 HC Ctidružice : HC Lukáš 4 4 : 7
11:15 Storks Výčapy : Butchers Třebíč 4 3 : 15
Čtvrtek 10.10.2019
21:00 HC Krokodýli : HC Římov 4 3 : 2 sn
19:00 HC Valaši : Motáci Třebětice 4 3 : 4 sn
Středa 9.10.2019
21:00 SK Vícenice "A" : Luňáci Dědice 1 10 : 4
19:00 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn 4 5 : 6
Úterý 8.10.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : HC Nové Syrovice 4 2 : 3 sn
Pondělí 7.10.2019
19:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Bowling 4 3 : 3
Neděle 6.10.2019
19:45 HC Lukáš : HC Rams 3 10 : 4
17:45 HC Medvědi : HK Vranín 3 5 : 2
14:15 HC Římov : HC Budíškovice 3 2 : 7
12:15 SK Vícenice "B" : HC Krokodýli 3 1 : 3
Sobota 5.10.2019
20:00 Kohouti Vesce : Lukovští Draci 3 5 : 7
13:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice 3 2 : 5
11:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Ctidružice 3 6 : 7
09:15 HC Orlí Křídla : HC Valaši 3 6 : 2
Čtvrtek 3.10.2019
19:00 Butchers Třebíč : Westige Stařeč 3 20 : 4
Středa 2.10.2019
21:00 SK Vícenice "A" : HC Tornádo 3 3 : 6
19:00 Storks Výčapy : HC Jaroměřice n.R. 3 7 : 7
Úterý 1.10.2019
20:15 Motáci Třebětice : HC Litohoř 3 0 : 3
Pondělí 30.9.2019
21:00 HC Nové Syrovice : HC Rafani 3 9 : 2
19:00 HC Panteři : Luňáci Dědice 3 0 : 3
Neděle 29.9.2019
19:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Častohostice 2 4 : 13
17:45 Westige Stařeč : Storks Výčapy 2 3 : 2
14:15 HC Tornádo : HC Římov 2 8 : 0
12:15 HC Bowling : HC Lukáš 2 4 : 4
10:15 HC Rams : HC Vlci Boskovštejn 2 4 : 11
Sobota 28.9.2019
19:30 Lukovští Draci : SK Vícenice "A" 2 4 : 6
17:30 HC Rafani : HC Blížkovice Stars 2 3 : 7
15:30 HC Litohoř : HC Orlí Křídla 2 8 : 6
13:15 HC Sokol Lesonice : HC Medvědi 2 2 : 8
11:15 HC Budíškovice : SK Vícenice "B" 2 4 : 2
Pátek 27.9.2019
20:15 HC Valaši : HC Šebkovice 2 4 : 6
Čtvrtek 26.9.2019
21:00 HC Krokodýli : SK Výrovice 2 4 : 6
19:00 Luňáci Dědice : Kohouti Vesce 2 0 : 7
Úterý 24.9.2019
20:15 HC Ctidružice : Butchers Třebíč 2 4 : 9
Pondělí 23.9.2019
19:00 HK Vranín : HC Nové Syrovice 2 3 : 4
Neděle 22.9.2019
19:45 HC Římov : Lukovští Draci 1 5 : 6
17:45 HC Krokodýli : Luňáci Dědice 8 4 : 0
14:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 1 5 : 4
12:15 HC Šebkovice : HC Litohoř 1 8 : 5
Sobota 21.9.2019
19:30 Storks Výčapy : HC Ctidružice 1 2 : 11
17:30 HC Medvědi : HC Valaši 1 4 : 12
15:30 SK Výrovice : HC Budíškovice 1 3 : 2
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 201 - 300 (celkem 3063)
poslední výsledek
4 : 1 SK Vícenice "B" : Lukovští Draci Pondělí 9.3.2020, 19:00 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
on-line zápasy
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 9.3.2020
19:00 SK Vícenice "B" : Lukovští Draci
Sobota 7.3.2020
19:15 SK Vícenice "A" : SK Výrovice
Pátek 6.3.2020
20:15 Kohouti Vesce : HC Krokodýli
Čtvrtek 5.3.2020
19:00 HC Rafani : HC Valaši
Středa 4.3.2020
19:00 Lukovští Draci : HC Římov
Pondělí 2.3.2020
19:00 SK Vícenice "B" : HC Panteři
Neděle 1.3.2020
20:00 HC Medvědi : HC Litohoř
17:45 HC Valaši : HC Blížkovice Stars
14:00 HC Orlí Křídla : HC Šebkovice
12:00 HC Sokol Lesonice : HC Rafani
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.