Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Sobota 9.2.2019
13:15 HC Tornádo : HK Vranín 17 1 : 6
11:15 Ice Team : Storks Výčapy 3 4 : 7
09:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars 3 6 : 11
Pátek 8.2.2019
20:15 HC Bowling : HC Rams 16 5 : 4
Čtvrtek 7.2.2019
20:15 HC Šebkovice : HC Rafani 18 9 : 3
Středa 6.2.2019
19:00 HC Krokodýli : Motáci Třebětice 18 0 : 5
Úterý 5.2.2019
20:15 HC Medvědi : HC Vlci Boskovštejn 3 2 : 11
Pondělí 4.2.2019
19:00 HC Jaroměřice n.R. : Westige Stařeč 3 2 : 4
Neděle 3.2.2019
19:45 HC Rafani : HC Nové Syrovice 17 4 : 2
17:45 HC Valaši : HC Litohoř 17 6 : 8
14:15 HC Sokol Lesonice : HC Krokodýli 17 5 : 2
12:15 SK Vícenice "A" : HC Šebkovice 17 3 : 8
10:15 Storks Výčapy : HC Orlí Křídla 2 8 : 4
Sobota 2.2.2019
20:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Jaroměřice n.R. 2 9 : 2
13:15 Kohouti Vesce : HC Římov 16 3 : 1
11:15 HK Vranín : SK Vícenice "B" 16 7 : 4
Pátek 1.2.2019
20:15 HC Lukáš : HC Rams 17 11 : 1
Čtvrtek 31.1.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : Ice Team 2 9 : 8
Úterý 29.1.2019
20:15 HC Budíškovice : HC Tornádo 16 6 : 4
Pondělí 28.1.2019
20:15 HC Panteři : Lukovští Draci 16 0 : 8
Neděle 27.1.2019
19:45 HC Vlci Boskovštejn : Westige Stařeč 1 8 : 5
17:45 HC Častohostice : Butchers Třebíč 13 2 : 6
13:00 SK Vícenice "B" : HC Budíškovice 15 6 : 3
11:00 HC Litohoř : HC Rafani 16 10 : 2
Sobota 26.1.2019
19:30 HC Římov : HK Vranín 15 3 : 4 sn
17:30 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi 1 1 : 3
15:30 HC Orlí Křídla : Ice Team 1 5 : 2
13:15 Storks Výčapy : HC Blížkovice Stars 1 8 : 3
11:15 HC Krokodýli : HC Valaši 16 5 : 4
09:15 HC Nové Syrovice : SK Vícenice "A" 16 5 : 0
Pátek 25.1.2019
20:15 HC Sokol Lesonice : Motáci Třebětice 16 1 : 4
Čtvrtek 24.1.2019
20:15 HC Ctidružice : HC Bowling 15 1 : 6
Středa 23.1.2019
21:00 HC Tornádo : HC Panteři 15 9 : 3
Úterý 22.1.2019
20:15 Butchers Třebíč : HC Rams 15 6 : 4
Pondělí 21.1.2019
20:15 Luňáci Dědice : Kohouti Vesce 15 3 : 9
Neděle 20.1.2019
19:45 HC Vlci Boskovštejn : HC Medvědi 13 10 : 7
17:45 SK Vícenice "A" : HC Litohoř 15 4 : 6
14:15 Lukovští Draci : HC Tornádo 14 1 : 9
12:15 HC Panteři : SK Vícenice "B" 14 1 : 3
Sobota 19.1.2019
20:00 HC Bowling : HC Častohostice 12 1 : 5
13:15 HC Ctidružice : HC Rams 13 2 : 11
11:15 HC Valaši : Motáci Třebětice 15 3 : 1
09:15 Luňáci Dědice : HC Budíškovice 13 2 : 3 sn
Pátek 18.1.2019
20:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Orlí Křídla 13 6 : 2
Čtvrtek 17.1.2019
20:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 15 6 : 2
Středa 16.1.2019
21:00 Westige Stařeč : Ice Team 11 9 : 1
19:00 HC Rafani : HC Krokodýli 15 6 : 7 sn
Úterý 15.1.2019
20:15 HK Vranín : Luňáci Dědice 14 8 : 1
Pondělí 14.1.2019
20:15 HC Lukáš : Butchers Třebíč 11 6 : 7
Neděle 13.1.2019
19:45 Motáci Třebětice : HC Rafani 14 6 : 3
17:45 HC Blížkovice Stars : HC Vlci Boskovštejn 14 4 : 16
14:15 HK Vranín : HC Budíškovice 11 4 : 2
12:15 HC Římov : HC Tornádo 11 3 : 3
Sobota 12.1.2019
19:30 HC Medvědi : Ice Team 14 9 : 2
17:30 HC Sokol Lesonice : HC Valaši 14 5 : 8
15:30 HC Krokodýli : SK Vícenice "A" 14 3 : 3
13:15 HC Litohoř : HC Šebkovice 14 5 : 7
11:15 HC Orlí Křídla : Westige Stařeč 14 7 : 10
09:15 Storks Výčapy : HC Jaroměřice n.R. 14 4 : 5
Pátek 11.1.2019
20:15 HC Rams : HC Častohostice 14 3 : 5
Čtvrtek 10.1.2019
20:15 HC Lukáš : HC Ctidružice 14 12 : 6
Středa 9.1.2019
21:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn 9 2 : 9
19:00 HC Bowling : Butchers Třebíč 14 3 : 11
Úterý 8.1.2019
20:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 11 6 : 2
Pondělí 7.1.2019
19:00 SK Vícenice "B" : HC Římov 10 1 : 5
Neděle 6.1.2019
19:45 HC Blížkovice Stars : HC Jaroměřice n.R. 12 1 : 10
17:45 HC Lukáš : HC Bowling 13 2 : 6
14:15 Storks Výčapy : HC Orlí Křídla 12 3 : 3
12:15 Motáci Třebětice : HC Šebkovice 12 3 : 9
Sobota 5.1.2019
20:00 HC Medvědi : Westige Stařeč 12 6 : 4
Pátek 4.1.2019
20:15 HC Častohostice : Butchers Třebíč 3 2 : 3
Čtvrtek 3.1.2019
19:00 HC Ctidružice : HC Rams 3 6 : 8
Středa 2.1.2019
20:15 Ice Team : HC Vlci Boskovštejn 12 4 : 3 sn
Sobota 22.12.2018
19:30 Westige Stařeč : HC Blížkovice Stars 13 5 : 7
17:30 HC Nové Syrovice : HC Litohoř 13 2 : 3
15:30 Ice Team : Storks Výčapy 13 4 : 9
13:15 HC Častohostice : HC Lukáš 15 5 : 4 sn
11:15 HC Šebkovice : HC Krokodýli 13 11 : 0
09:15 HC Rafani : HC Sokol Lesonice 13 5 : 4
Pátek 21.12.2018
20:15 HC Římov : HC Panteři 13 2 : 1
Čtvrtek 20.12.2018
20:15 SK Vícenice "A" : Motáci Třebětice 13 3 : 4
Úterý 18.12.2018
20:15 SK Vícenice "B" : Lukovští Draci 13 2 : 4
Pondělí 17.12.2018
20:15 Kohouti Vesce : HK Vranín 13 4 : 6
Neděle 16.12.2018
19:45 HC Valaši : HC Rafani 12 10 : 3
17:45 HC Vlci Boskovštejn : Storks Výčapy 11 7 : 6
14:15 HC Budíškovice : Kohouti Vesce 12 1 : 7
12:15 Lukovští Draci : HC Římov 12 13 : 5
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice 12 6 : 3
Sobota 15.12.2018
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi 11 7 : 5
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars 11 10 : 2
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice 12 1 : 3
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A" 12 8 : 5
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš 12 4 : 14
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice 12 7 : 3
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B" 12 2 : 3
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice 11 8 : 2
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice 11 6 : 17
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli 11 4 : 4
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice 6 8 : 1
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov 14 4 : 6
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 201 - 300 (celkem 2888)
poslední výsledek
8 : 1 HC Římov : HC Panteři Úterý 19.11.2019, 20:15 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
on-line zápasy
poslední diskuze
739 838 678
další diskuze
nadcházející zápasy
Čtvrtek 21.11.2019
19:00 HC Rafani : HC Sokol Lesonice
21:15 HC Nové Syrovice : HC Litohoř
Sobota 23.11.2019
11:15 HC Blížkovice Stars : HC Valaši
13:15 SK Vícenice "A" : Kohouti Vesce
15:30 SK Vícenice "B" : Luňáci Dědice
17:30 HC Častohostice : HC Lukáš
19:30 HC Bowling : HC Vlci Boskovštejn
Neděle 24.11.2019
09:00 HC Krokodýli : HC Tornádo
11:00 SK Výrovice : Lukovští Draci
13:00 HC Šebkovice : HC Orlí Křídla
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Úterý 19.11.2019
20:15 HC Římov : HC Panteři
Pondělí 18.11.2019
21:00 HC Jaroměřice n.R. : Westige Stařeč
19:00 HC Ctidružice : Storks Výčapy
Neděle 17.11.2019
19:45 Lukovští Draci : HC Krokodýli
17:45 HC Panteři : SK Vícenice "B"
14:15 HC Orlí Křídla : HC Medvědi
12:15 Luňáci Dědice : SK Výrovice
Sobota 16.11.2019
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Rams
13:15 HC Ctidružice : Westige Stařeč
11:15 HC Valaši : HC Rafani
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.