Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Sobota 13.11.2010
18:30 HC Medvědi : Sokol Opatov 3 4 : 7
16:30 HC Bowling : HC Orlí Křídla 3 9 : 0
14:15 HC Litohoř : Luňáci Dědice 3 10 : 2
12:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 3 1 : 5
10:00 Hellfish Třebíč : HC Valaši 3 10 : 4
08:00 HC Jakubov : Lukovští Draci 3 5 : 3
Pátek 12.11.2010
20:45 Old Boys : HC Šebkovice 3 10 : 1
Čtvrtek 11.11.2010
21:30 HC Nové Syrovice : HC Lukáš A 3 - : -
19:30 HC Krokodýli : SK Vícenice "A" 3 1 : 2 sn
Úterý 9.11.2010
21:00 HC Kobry : Westige Stařeč 3 0 : 13
19:00 HC Červený Hrádek : HC Ctidružice 3 0 : 4
Neděle 7.11.2010
20:45 HC Litohoř : HC Ctidružice 2 4 : 5
18:30 Hellfish Třebíč : HC Sokol Lesonice 2 10 : 1
11:45 HC Červený Hrádek : Lukovští Draci 2 2 : 4
09:45 HC Krokodýli : Westige Stařeč 2 1 : 6
Sobota 6.11.2010
22:45 Zlobři Myslibořice : HC Častohostice 2 5 : 1
20:45 Luňáci Dědice : SK Vícenice "A" 2 2 : 8
16:30 HC Lukáš A : Sokol Opatov 2 - : -
14:15 HC Tornádo : HC Kojetice 2 3 : 7
12:15 HC Nové Syrovice : HC Šebkovice 2 5 : 5 sn
10:00 HC Medvědi : HC Orlí Křídla 2 2 : 2 sn
08:00 HC Kobry : HC Rafani 2 0 : 4
Pátek 5.11.2010
22:30 HC Jakubov : HC Panteři 2 8 : 1
20:30 Old Boys : TJ Sokol Želetava 2 9 : 3
Středa 3.11.2010
20:30 Kohouti Vesce : Motáci Třebětice 2 3 : 6
Úterý 2.11.2010
19:00 HC Bowling : HC Rams 2 14 : 0
Pondělí 1.11.2010
20:30 HC Jaroměřice n.R. : HC Valaši 2 1 : 4
Neděle 31.10.2010
18:30 HC Kobry : HC Častohostice 1 7 : 1
16:30 HC Jakubov : Motáci Třebětice 1 14 : 1
12:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Sokol Lesonice 1 0 : 5
Sobota 30.10.2010
18:15 Zlobři Myslibořice : HC Vranín 1 3 : 6
16:00 AHC ICE BALLERINAS : HC Valaši 1 5 : 2
14:00 Luňáci Dědice : Westige Stařeč 1 2 : 9
10:00 SK Vícenice "A" : HC Ctidružice 1 4 : 5
08:00 HC Litohoř : Lukovští Draci 1 1 : 2
Pátek 29.10.2010
20:30 Old Boys : HC Rams 1 14 : 2
Čtvrtek 28.10.2010
11:15 HC Červený Hrádek : HC Panteři 1 2 : 5
09:15 HC Tornádo : HC Třebětice 1 2 : 3
Středa 27.10.2010
22:30 HC Krokodýli : HC Rafani 1 1 : 3
20:30 HC Nové Syrovice : TJ Sokol Želetava 1 2 : 3
Úterý 26.10.2010
21:00 HC Lukáš A : HC Orlí Křídla 1 - : -
19:00 HC Medvědi : HC Bowling 1 1 : 4
Pondělí 25.10.2010
20:30 Sokol Opatov : HC Šebkovice 1 6 : 2
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 2601 - 2643 (celkem 2643)
poslední výsledek
6 : 7 s.n. HC Rafani : HC Krokodýli Středa 16.1.2019, 19:00 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Čtvrtek 17.1.2019
20:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice
Pátek 18.1.2019
20:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Orlí Křídla
Sobota 19.1.2019
09:15 Luňáci Dědice : HC Budíškovice
11:15 HC Valaši : Motáci Třebětice
13:15 HC Ctidružice : HC Rams
20:00 HC Bowling : HC Častohostice
Neděle 20.1.2019
12:15 HC Panteři : SK Vícenice "B"
14:15 Lukovští Draci : HC Tornádo
17:45 SK Vícenice "A" : HC Litohoř
19:45 HC Vlci Boskovštejn : HC Medvědi
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Středa 16.1.2019
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
19:00 HC Rafani : HC Krokodýli
Úterý 15.1.2019
20:15 HC Vranín : Luňáci Dědice
Pondělí 14.1.2019
20:15 HC Lukáš : Butchers Třebíč
Neděle 13.1.2019
19:45 Motáci Třebětice : HC Rafani
17:45 HC Blížkovice Stars : HC Vlci Boskovštejn
14:15 HC Vranín : HC Budíškovice
12:15 HC Římov : HC Tornádo
Sobota 12.1.2019
19:30 HC Medvědi : Ice Team Sokol Nové Syrovice
17:30 HC Sokol Lesonice : HC Valaši
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.