Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Pátek 14.1.2011
22:30 AHC ICE BALLERINAS : HC Nové Syrovice 1 7 : 0
20:30 Old Boys : HC Kojetice 1 9 : 2
Čtvrtek 13.1.2011
19:30 HC Ctidružice : HC Krokodýli 11 2 : 6
Středa 12.1.2011
20:30 HC Rafani : HC Jakubov 11 4 : 8
Úterý 11.1.2011
20:15 Lukovští Draci : HC Kobry 11 5 : 1
Pondělí 10.1.2011
20:30 Motáci Třebětice : HC Vranín 11 7 : 5
Neděle 9.1.2011
11:15 Lukovští Draci : HC Krokodýli 10 2 : 3
09:15 HC Častohostice : HC Jakubov 10 1 : 15
Sobota 8.1.2011
18:30 HC Rafani : HC Červený Hrádek 10 2 : 3
16:30 HC Panteři : HC Kobry 10 9 : 2
14:15 Motáci Třebětice : Zlobři Myslibořice 10 3 : 3 sn
12:15 Westige Stařeč : HC Litohoř 10 7 : 5
10:00 HC Vranín : Kohouti Vesce 10 1 : 4
08:00 HC Ctidružice : Luňáci Dědice 10 8 : 1
Úterý 4.1.2011
20:15 HC Kojetice : Hellfish Třebíč 7 0 : 5
Neděle 2.1.2011
20:45 Kohouti Vesce : HC Krokodýli 7 4 : 7
18:30 HC Jaroměřice n.R. : Hellfish Třebíč 9 5 : 10
16:30 HC Častohostice : HC Červený Hrádek 9 1 : 9
Sobota 1.1.2011
18:30 HC Šebkovice : HC Orlí Křídla 9 3 : 8
Čtvrtek 30.12.2010
21:15 HC Nové Syrovice : Old Boys 9 2 : 9
Úterý 28.12.2010
21:00 HC Valaši : HC Kojetice 9 2 : 8
19:00 HC Panteři : HC Krokodýli 9 5 : 1
Pondělí 27.12.2010
20:45 Kohouti Vesce : Zlobři Myslibořice 9 5 : 6
Neděle 26.12.2010
18:45 HC Orlí Křídla : HC Nové Syrovice 6 5 : 2
16:45 HC Vranín : HC Jakubov 9 3 : 7
Sobota 25.12.2010
17:30 HC Rafani : HC Litohoř 9 3 : 1
Čtvrtek 23.12.2010
19:00 Motáci Třebětice : HC Kobry 9 5 : 2
Středa 22.12.2010
21:00 AHC ICE BALLERINAS : HC Sokol Lesonice 9 1 : 1 sn
19:00 Sokol Opatov : TJ Sokol Želetava 9 7 : 6 sn
Úterý 21.12.2010
20:30 HC Medvědi : HC Rams 9 10 : 2
Pondělí 20.12.2010
21:00 Lukovští Draci : Luňáci Dědice 9 7 : 0
19:00 Westige Stařeč : SK Vícenice "A" 9 4 : 3
Neděle 19.12.2010
20:00 AHC ICE BALLERINAS : Hellfish Třebíč 8 1 : 7
09:15 Motáci Třebětice : HC Krokodýli 8 4 : 4 sn
Sobota 18.12.2010
20:45 HC Častohostice : HC Litohoř 8 1 : 5
18:30 HC Nové Syrovice : HC Rams 8 7 : 2
16:30 HC Panteři : Luňáci Dědice 8 5 : 1
14:15 HC Valaši : HC Třebětice 8 2 : 5
12:15 HC Orlí Křídla : TJ Sokol Želetava 8 1 : 12
10:00 Lukovští Draci : HC Ctidružice 8 1 : 3
08:00 HC Kojetice : HC Sokol Lesonice 8 4 : 3
Pátek 17.12.2010
20:45 Sokol Opatov : Old Boys 8 2 : 3
Čtvrtek 16.12.2010
21:30 Zlobři Myslibořice : HC Jakubov 8 3 : 7
Středa 15.12.2010
20:45 HC Rafani : SK Vícenice "A" 8 8 : 3
Úterý 14.12.2010
21:00 Kohouti Vesce : HC Kobry 8 7 : 1
19:00 HC Šebkovice : HC Bowling 8 2 : 3
Pondělí 13.12.2010
20:30 HC Vranín : HC Červený Hrádek 8 4 : 0
Neděle 12.12.2010
20:45 Sokol Opatov : HC Nové Syrovice 7 11 : 2
18:30 HC Jakubov : HC Kobry 7 10 : 2
16:30 TJ Sokol Želetava : HC Bowling 7 3 : 2
12:00 HC Valaši : HC Tornádo 7 7 : 6
Sobota 11.12.2010
18:30 HC Šebkovice : HC Medvědi 7 6 : 3
16:30 AHC ICE BALLERINAS : HC Jaroměřice n.R. 7 11 : 5
14:15 Zlobři Myslibořice : HC Červený Hrádek 7 8 : 5
10:00 HC Rafani : Westige Stařeč 7 6 : 4
08:00 HC Vranín : HC Litohoř 7 4 : 0
Pátek 10.12.2010
22:30 Motáci Třebětice : Luňáci Dědice 7 8 : 3
20:30 HC Orlí Křídla : Old Boys 7 2 : 7
Čtvrtek 9.12.2010
19:30 HC Sokol Lesonice : HC Třebětice 7 3 : 2 sn
Úterý 7.12.2010
20:15 HC Častohostice : SK Vícenice "A" 7 2 : 11
Pondělí 6.12.2010
20:30 HC Panteři : HC Ctidružice 7 2 : 1 sn
Neděle 5.12.2010
20:45 HC Častohostice : Westige Stařeč 6 1 : 12
18:30 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice 6 8 : 1
16:30 HC Třebětice : Hellfish Třebíč 6 7 : 5
11:45 HC Kobry : HC Červený Hrádek 6 2 : 3
Sobota 4.12.2010
22:30 Sokol Opatov : HC Rams 6 6 : 5 sn
20:30 Zlobři Myslibořice : HC Litohoř 6 3 : 7
18:15 HC Vranín : SK Vícenice "A" 6 9 : 1
16:15 HC Sokol Lesonice : HC Tornádo 6 2 : 3
12:15 HC Kojetice : HC Jaroměřice n.R. 6 8 : 3
10:00 Motáci Třebětice : HC Ctidružice 6 4 : 2
Pátek 3.12.2010
22:30 TJ Sokol Želetava : HC Medvědi 6 3 : 8
20:30 HC Bowling : Old Boys 6 3 : 10
Čtvrtek 2.12.2010
19:30 HC Panteři : Lukovští Draci 6 4 : 2
Úterý 30.11.2010
19:00 HC Jakubov : HC Krokodýli 6 8 : 2
Neděle 28.11.2010
20:45 HC Jakubov : Luňáci Dědice 5 16 : 3
18:30 HC Kojetice : AHC ICE BALLERINAS 5 6 : 4
16:30 Old Boys : HC Medvědi 5 14 : 1
11:45 Zlobři Myslibořice : SK Vícenice "A" 5 5 : 4 sn
09:45 HC Orlí Křídla : Sokol Opatov 5 7 : 4
Sobota 27.11.2010
20:30 Hellfish Třebíč : HC Tornádo 5 12 : 3
18:30 HC Červený Hrádek : HC Krokodýli 5 3 : 1
14:15 HC Třebětice : HC Jaroměřice n.R. 5 3 : 1
10:00 HC Bowling : HC Nové Syrovice 5 7 : 4
08:00 Kohouti Vesce : HC Ctidružice 5 3 : 6
Pátek 26.11.2010
22:30 HC Vranín : Westige Stařeč 5 8 : 7 sn
20:30 TJ Sokol Želetava : HC Lukáš A 5 - : -
Čtvrtek 25.11.2010
21:30 HC Kobry : HC Litohoř 5 2 : 1
19:30 HC Šebkovice : HC Rams 5 7 : 1
Středa 24.11.2010
20:45 HC Častohostice : HC Rafani 5 0 : 14
Úterý 23.11.2010
21:00 Motáci Třebětice : Lukovští Draci 5 1 : 2
Pondělí 22.11.2010
20:30 HC Tornádo : HC Jaroměřice n.R. 4 5 : 2
Neděle 21.11.2010
20:00 HC Jakubov : HC Ctidružice 4 6 : 1
09:15 Motáci Třebětice : HC Panteři 4 4 : 6
Sobota 20.11.2010
20:45 HC Orlí Křídla : HC Rams 4 7 : 8
16:30 Zlobři Myslibořice : Westige Stařeč 4 7 : 6 sn
14:15 HC Medvědi : HC Nové Syrovice 4 6 : 5 sn
12:15 HC Vranín : HC Rafani 4 3 : 2
10:00 HC Sokol Lesonice : HC Valaši 4 5 : 0
08:00 TJ Sokol Želetava : HC Šebkovice 4 8 : 2
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 2601 - 2700 (celkem 2755)
poslední výsledek
4 : 3 HC Římov : HC Tornádo Neděle 17.3.2019, 19:45 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Žádná nová anketa není k dispozici.
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo
17:45 HC Budíškovice : HC Vranín
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
Neděle 10.3.2019
19:45 Westige Stařeč : HC Medvědi
17:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.