Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Sobota 5.11.2011
10:15 Zlobři Myslibořice : HC Kobry 1 7 : 3
08:15 HC Kojetice : HC Blížkovice Stars 1 1 : 1 sn
Pátek 4.11.2011
22:45 Motáci Třebětice : Luňáci Dědice 1 3 : 4
20:45 HC Bowling : HC Jakubov 1 4 : 2
Čtvrtek 3.11.2011
20:45 HC Krokodýli : Lukovští Draci 1 3 : 2
Středa 2.11.2011
20:45 HC Lukáš : HC Jaroměřice n.R. 1 5 : 5 sn
Úterý 1.11.2011
21:15 Kohouti Vesce : HC Litohoř 1 3 : 6
19:15 HC Panteři : HC Veteráni Bílkov 1 11 : 3
Pondělí 31.10.2011
20:45 HC Medvědi : HC Šebkovice 1 4 : 3 sn
Úterý 1.3.2011
00:00 HC Rams : AHC ICE BALLERINAS 6 0 : 5
Neděle 27.2.2011
20:15 HC Jakubov : Kohouti Vesce 17 8 : 4
16:30 HC Rams : HC Valaši 2 4 : 5
11:45 HC Kobry : HC Vranín 17 2 : 7
Sobota 26.2.2011
19:45 SK Vícenice "A" : Lukovští Draci 17 5 : 3
17:45 HC Krokodýli : HC Častohostice 17 17 : 1
15:30 HC Ctidružice : Westige Stařeč 17 9 : 4
13:30 Luňáci Dědice : HC Rafani 17 1 : 7
11:15 HC Litohoř : HC Panteři 17 3 : 5
Pátek 25.2.2011
22:30 HC Valaši : HC Medvědi 5 2 : 8
20:30 HC Červený Hrádek : Motáci Třebětice 17 1 : 3
Neděle 20.2.2011
18:30 HC Litohoř : Motáci Třebětice 16 1 : 6
16:30 HC Kobry : Zlobři Myslibořice 16 1 : 8
09:45 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice 6 2 : 5
Sobota 19.2.2011
20:45 HC Ctidružice : HC Rafani 16 0 : 5
17:45 HC Bowling : TJ Sokol Želetava 1 2 : 5
15:30 HC Orlí Křídla : HC Valaši 6 12 : 2
13:30 SK Vícenice "A" : HC Panteři 16 5 : 2
09:15 HC Šebkovice : HC Tornádo 6 6 : 3
Pátek 18.2.2011
22:45 Luňáci Dědice : HC Častohostice 16 2 : 3
20:30 Hellfish Třebíč : Old Boys 2 1 : 6
Čtvrtek 17.2.2011
19:30 HC Krokodýli : HC Vranín 16 1 : 2
Pondělí 14.2.2011
21:00 Westige Stařeč : Lukovští Draci 16 3 : 2
19:00 HC Červený Hrádek : Kohouti Vesce 16 4 : 6
Neděle 13.2.2011
20:30 Luňáci Dědice : HC Vranín 15 3 : 7
11:45 HC Třebětice : HC Kojetice 3 7 : 3
09:45 SK Vícenice "A" : Motáci Třebětice 15 5 : 8
Sobota 12.2.2011
21:00 HC Ctidružice : HC Častohostice 15 9 : 0
18:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Orlí Křídla 5 12 : 3
16:30 Old Boys : Hellfish Třebíč 1 7 : 2
14:15 Lukovští Draci : HC Rafani 15 3 : 4
12:15 HC Červený Hrádek : HC Jakubov 15 0 : 5
10:00 Westige Stařeč : HC Panteři 15 0 : 4
08:00 HC Krokodýli : Zlobři Myslibořice 15 1 : 4
Úterý 8.2.2011
21:00 HC Litohoř : Kohouti Vesce 15 2 : 6
19:00 HC Tornádo : HC Nové Syrovice 5 2 : 3
Pondělí 7.2.2011
20:30 HC Sokol Lesonice : HC Rams 5 5 : 6
Neděle 6.2.2011
20:00 HC Medvědi : HC Jaroměřice n.R. 4 7 : 10
11:15 HC Rafani : HC Panteři 14 8 : 7
Sobota 5.2.2011
23:00 Westige Stařeč : Motáci Třebětice 14 6 : 3
21:00 HC Litohoř : HC Jakubov 14 0 : 7
16:30 HC Bowling : Hellfish Třebíč 2 1 : 7
14:15 HC Rams : HC Tornádo 4 2 : 9
12:15 HC Orlí Křídla : AHC ICE BALLERINAS 4 6 : 4
10:00 HC Ctidružice : HC Vranín 14 4 : 5
08:00 SK Vícenice "A" : Kohouti Vesce 14 3 : 8
Pátek 4.2.2011
23:00 HC Šebkovice : HC Valaši 4 5 : 0
20:45 TJ Sokol Želetava : Old Boys 2 1 : 10
Čtvrtek 3.2.2011
21:30 Lukovští Draci : HC Častohostice 14 5 : 1
19:30 Luňáci Dědice : Zlobři Myslibořice 14 1 : 8
Úterý 1.2.2011
19:00 HC Krokodýli : HC Kobry 14 2 : 1 sn
Pondělí 31.1.2011
20:30 Sokol Opatov : HC Třebětice 2 6 : 5
Neděle 30.1.2011
18:30 Westige Stařeč : Kohouti Vesce 13 4 : 3
16:30 HC Sokol Lesonice : HC Orlí Křídla 3 0 : 3
11:45 Lukovští Draci : HC Vranín 13 0 : 5
09:45 HC Valaši : HC Nové Syrovice 3 3 : 8
Sobota 29.1.2011
18:30 Hellfish Třebíč : HC Bowling 1 3 : 6
16:15 Old Boys : TJ Sokol Želetava 1 9 : 2
14:15 Sokol Opatov : HC Kojetice 1 6 : 3
12:15 HC Ctidružice : Zlobři Myslibořice 13 5 : 1
10:00 AHC ICE BALLERINAS : HC Medvědi 3 6 : 10
08:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Šebkovice 3 4 : 1
Pátek 28.1.2011
22:30 HC Litohoř : HC Červený Hrádek 13 6 : 5 sn
20:30 HC Panteři : HC Častohostice 13 8 : 0
Úterý 25.1.2011
21:00 SK Vícenice "A" : HC Jakubov 13 4 : 10
19:00 HC Rafani : Motáci Třebětice 13 4 : 4 sn
Pondělí 24.1.2011
20:30 Luňáci Dědice : HC Kobry 13 3 : 2
Neděle 23.1.2011
20:00 Sokol Opatov : Hellfish Třebíč 2 4 : 8
11:30 Westige Stařeč : HC Jakubov 12 3 : 5
Sobota 22.1.2011
23:00 HC Rafani : Kohouti Vesce 12 8 : 3
21:00 HC Častohostice : Motáci Třebětice 12 0 : 9
18:45 HC Kojetice : Old Boys 2 3 : 13
14:15 Luňáci Dědice : HC Krokodýli 12 3 : 4 sn
12:15 HC Orlí Křídla : HC Tornádo 2 9 : 2
10:00 SK Vícenice "A" : HC Červený Hrádek 12 5 : 1
Pátek 21.1.2011
23:00 HC Ctidružice : HC Kobry 12 4 : 2
20:45 TJ Sokol Želetava : HC Třebětice 2 2 : 1
Čtvrtek 20.1.2011
19:30 Lukovští Draci : Zlobři Myslibořice 12 2 : 3
Středa 19.1.2011
20:45 HC Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R. 2 5 : 3
Úterý 18.1.2011
21:00 HC Panteři : HC Vranín 12 1 : 3
19:00 HC Medvědi : HC Sokol Lesonice 2 6 : 3
Pondělí 17.1.2011
20:30 HC Šebkovice : AHC ICE BALLERINAS 2 3 : 5
Neděle 16.1.2011
18:30 SK Vícenice "A" : HC Litohoř 11 5 : 2
16:30 Hellfish Třebíč : Sokol Opatov 1 12 : 3
12:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Rams 1 3 : 1
Sobota 15.1.2011
20:45 Westige Stařeč : HC Červený Hrádek 11 4 : 1
16:30 HC Třebětice : TJ Sokol Želetava 1 2 : 3
14:15 HC Častohostice : Kohouti Vesce 11 0 : 9
12:15 HC Panteři : Zlobři Myslibořice 11 7 : 5
10:00 HC Sokol Lesonice : HC Šebkovice 1 4 : 4 sn
08:00 HC Tornádo : HC Medvědi 1 3 : 6
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 2501 - 2600 (celkem 2755)
poslední výsledek
4 : 3 HC Římov : HC Tornádo Neděle 17.3.2019, 19:45 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Žádná nová anketa není k dispozici.
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo
17:45 HC Budíškovice : HC Vranín
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
Neděle 10.3.2019
19:45 Westige Stařeč : HC Medvědi
17:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.