Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Neděle 5.12.2010
20:45 HC Častohostice : Westige Stařeč 6 1 : 12
18:30 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice 6 8 : 1
16:30 HC Třebětice : Hellfish Třebíč 6 7 : 5
11:45 HC Kobry : HC Červený Hrádek 6 2 : 3
Sobota 4.12.2010
22:30 Sokol Opatov : HC Rams 6 6 : 5 sn
20:30 Zlobři Myslibořice : HC Litohoř 6 3 : 7
18:15 HC Vranín : SK Vícenice "A" 6 9 : 1
16:15 HC Sokol Lesonice : HC Tornádo 6 2 : 3
12:15 HC Kojetice : HC Jaroměřice n.R. 6 8 : 3
10:00 Motáci Třebětice : HC Ctidružice 6 4 : 2
Pátek 3.12.2010
22:30 TJ Sokol Želetava : HC Medvědi 6 3 : 8
20:30 HC Bowling : Old Boys 6 3 : 10
Čtvrtek 2.12.2010
19:30 HC Panteři : Lukovští Draci 6 4 : 2
Úterý 30.11.2010
19:00 HC Jakubov : HC Krokodýli 6 8 : 2
Neděle 28.11.2010
20:45 HC Jakubov : Luňáci Dědice 5 16 : 3
18:30 HC Kojetice : AHC ICE BALLERINAS 5 6 : 4
16:30 Old Boys : HC Medvědi 5 14 : 1
11:45 Zlobři Myslibořice : SK Vícenice "A" 5 5 : 4 sn
09:45 HC Orlí Křídla : Sokol Opatov 5 7 : 4
Sobota 27.11.2010
20:30 Hellfish Třebíč : HC Tornádo 5 12 : 3
18:30 HC Červený Hrádek : HC Krokodýli 5 3 : 1
14:15 HC Třebětice : HC Jaroměřice n.R. 5 3 : 1
10:00 HC Bowling : HC Nové Syrovice 5 7 : 4
08:00 Kohouti Vesce : HC Ctidružice 5 3 : 6
Pátek 26.11.2010
22:30 HC Vranín : Westige Stařeč 5 8 : 7 sn
20:30 TJ Sokol Želetava : HC Lukáš A 5 - : -
Čtvrtek 25.11.2010
21:30 HC Kobry : HC Litohoř 5 2 : 1
19:30 HC Šebkovice : HC Rams 5 7 : 1
Středa 24.11.2010
20:45 HC Častohostice : HC Rafani 5 0 : 14
Úterý 23.11.2010
21:00 Motáci Třebětice : Lukovští Draci 5 1 : 2
Pondělí 22.11.2010
20:30 HC Tornádo : HC Jaroměřice n.R. 4 5 : 2
Neděle 21.11.2010
20:00 HC Jakubov : HC Ctidružice 4 6 : 1
09:15 Motáci Třebětice : HC Panteři 4 4 : 6
Sobota 20.11.2010
20:45 HC Orlí Křídla : HC Rams 4 7 : 8
16:30 Zlobři Myslibořice : Westige Stařeč 4 7 : 6 sn
14:15 HC Medvědi : HC Nové Syrovice 4 6 : 5 sn
12:15 HC Vranín : HC Rafani 4 3 : 2
10:00 HC Sokol Lesonice : HC Valaši 4 5 : 0
08:00 TJ Sokol Želetava : HC Šebkovice 4 8 : 2
Pátek 19.11.2010
22:45 HC Kobry : SK Vícenice "A" 4 2 : 1 sn
20:45 HC Třebětice : AHC ICE BALLERINAS 4 4 : 5 sn
Středa 17.11.2010
19:15 Kohouti Vesce : Lukovští Draci 4 5 : 6 sn
17:15 HC Bowling : Sokol Opatov 4 4 : 3 sn
Úterý 16.11.2010
22:30 HC Červený Hrádek : Luňáci Dědice 4 6 : 3
20:30 Old Boys : HC Lukáš A 4 - : -
Pondělí 15.11.2010
21:00 HC Vranín : HC Častohostice 3 11 : 0
19:00 HC Krokodýli : HC Litohoř 4 2 : 0
Neděle 14.11.2010
20:00 HC Třebětice : HC Kojetice 3 5 : 4
11:30 Zlobři Myslibořice : HC Rafani 3 2 : 4
Sobota 13.11.2010
22:45 HC Tornádo : AHC ICE BALLERINAS 3 0 : 5
20:45 TJ Sokol Želetava : HC Rams 3 14 : 2
18:30 HC Medvědi : Sokol Opatov 3 4 : 7
16:30 HC Bowling : HC Orlí Křídla 3 9 : 0
14:15 HC Litohoř : Luňáci Dědice 3 10 : 2
12:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 3 1 : 5
10:00 Hellfish Třebíč : HC Valaši 3 10 : 4
08:00 HC Jakubov : Lukovští Draci 3 5 : 3
Pátek 12.11.2010
20:45 Old Boys : HC Šebkovice 3 10 : 1
Čtvrtek 11.11.2010
21:30 HC Nové Syrovice : HC Lukáš A 3 - : -
19:30 HC Krokodýli : SK Vícenice "A" 3 1 : 2 sn
Úterý 9.11.2010
21:00 HC Kobry : Westige Stařeč 3 0 : 13
19:00 HC Červený Hrádek : HC Ctidružice 3 0 : 4
Neděle 7.11.2010
20:45 HC Litohoř : HC Ctidružice 2 4 : 5
18:30 Hellfish Třebíč : HC Sokol Lesonice 2 10 : 1
11:45 HC Červený Hrádek : Lukovští Draci 2 2 : 4
09:45 HC Krokodýli : Westige Stařeč 2 1 : 6
Sobota 6.11.2010
22:45 Zlobři Myslibořice : HC Častohostice 2 5 : 1
20:45 Luňáci Dědice : SK Vícenice "A" 2 2 : 8
16:30 HC Lukáš A : Sokol Opatov 2 - : -
14:15 HC Tornádo : HC Kojetice 2 3 : 7
12:15 HC Nové Syrovice : HC Šebkovice 2 5 : 5 sn
10:00 HC Medvědi : HC Orlí Křídla 2 2 : 2 sn
08:00 HC Kobry : HC Rafani 2 0 : 4
Pátek 5.11.2010
22:30 HC Jakubov : HC Panteři 2 8 : 1
20:30 Old Boys : TJ Sokol Želetava 2 9 : 3
Středa 3.11.2010
20:30 Kohouti Vesce : Motáci Třebětice 2 3 : 6
Úterý 2.11.2010
19:00 HC Bowling : HC Rams 2 14 : 0
Pondělí 1.11.2010
20:30 HC Jaroměřice n.R. : HC Valaši 2 1 : 4
Neděle 31.10.2010
18:30 HC Kobry : HC Častohostice 1 7 : 1
16:30 HC Jakubov : Motáci Třebětice 1 14 : 1
12:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Sokol Lesonice 1 0 : 5
Sobota 30.10.2010
18:15 Zlobři Myslibořice : HC Vranín 1 3 : 6
16:00 AHC ICE BALLERINAS : HC Valaši 1 5 : 2
14:00 Luňáci Dědice : Westige Stařeč 1 2 : 9
10:00 SK Vícenice "A" : HC Ctidružice 1 4 : 5
08:00 HC Litohoř : Lukovští Draci 1 1 : 2
Pátek 29.10.2010
20:30 Old Boys : HC Rams 1 14 : 2
Čtvrtek 28.10.2010
11:15 HC Červený Hrádek : HC Panteři 1 2 : 5
09:15 HC Tornádo : HC Třebětice 1 2 : 3
Středa 27.10.2010
22:30 HC Krokodýli : HC Rafani 1 1 : 3
20:30 HC Nové Syrovice : TJ Sokol Želetava 1 2 : 3
Úterý 26.10.2010
21:00 HC Lukáš A : HC Orlí Křídla 1 - : -
19:00 HC Medvědi : HC Bowling 1 1 : 4
Pondělí 25.10.2010
20:30 Sokol Opatov : HC Šebkovice 1 6 : 2
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 2501 - 2594 (celkem 2594)
poslední výsledek
2 : 3 HC Tornádo : SK Vícenice "B" Pondělí 10.12.2018, 20:15 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš
Sobota 15.12.2018
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A"
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi
Neděle 16.12.2018
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice
12:15 Lukovští Draci : HC Římov
14:15 HC Budíškovice : Kohouti Vesce
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B"
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov
18:15 HC Rams : HC Bowling
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R.
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.