Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Neděle 30.1.2011
18:30 Westige Stařeč : Kohouti Vesce 13 4 : 3
16:30 HC Sokol Lesonice : HC Orlí Křídla 3 0 : 3
11:45 Lukovští Draci : HC Vranín 13 0 : 5
09:45 HC Valaši : HC Nové Syrovice 3 3 : 8
Sobota 29.1.2011
18:30 Hellfish Třebíč : HC Bowling 1 3 : 6
16:15 Old Boys : TJ Sokol Želetava 1 9 : 2
14:15 Sokol Opatov : HC Kojetice 1 6 : 3
12:15 HC Ctidružice : Zlobři Myslibořice 13 5 : 1
10:00 AHC ICE BALLERINAS : HC Medvědi 3 6 : 10
08:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Šebkovice 3 4 : 1
Pátek 28.1.2011
22:30 HC Litohoř : HC Červený Hrádek 13 6 : 5 sn
20:30 HC Panteři : HC Častohostice 13 8 : 0
Úterý 25.1.2011
21:00 SK Vícenice "A" : HC Jakubov 13 4 : 10
19:00 HC Rafani : Motáci Třebětice 13 4 : 4 sn
Pondělí 24.1.2011
20:30 Luňáci Dědice : HC Kobry 13 3 : 2
Neděle 23.1.2011
20:00 Sokol Opatov : Hellfish Třebíč 2 4 : 8
11:30 Westige Stařeč : HC Jakubov 12 3 : 5
Sobota 22.1.2011
23:00 HC Rafani : Kohouti Vesce 12 8 : 3
21:00 HC Častohostice : Motáci Třebětice 12 0 : 9
18:45 HC Kojetice : Old Boys 2 3 : 13
14:15 Luňáci Dědice : HC Krokodýli 12 3 : 4 sn
12:15 HC Orlí Křídla : HC Tornádo 2 9 : 2
10:00 SK Vícenice "A" : HC Červený Hrádek 12 5 : 1
Pátek 21.1.2011
23:00 HC Ctidružice : HC Kobry 12 4 : 2
20:45 TJ Sokol Želetava : HC Třebětice 2 2 : 1
Čtvrtek 20.1.2011
19:30 Lukovští Draci : Zlobři Myslibořice 12 2 : 3
Středa 19.1.2011
20:45 HC Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R. 2 5 : 3
Úterý 18.1.2011
21:00 HC Panteři : HC Vranín 12 1 : 3
19:00 HC Medvědi : HC Sokol Lesonice 2 6 : 3
Pondělí 17.1.2011
20:30 HC Šebkovice : AHC ICE BALLERINAS 2 3 : 5
Neděle 16.1.2011
18:30 SK Vícenice "A" : HC Litohoř 11 5 : 2
16:30 Hellfish Třebíč : Sokol Opatov 1 12 : 3
12:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Rams 1 3 : 1
Sobota 15.1.2011
20:45 Westige Stařeč : HC Červený Hrádek 11 4 : 1
16:30 HC Třebětice : TJ Sokol Želetava 1 2 : 3
14:15 HC Častohostice : Kohouti Vesce 11 0 : 9
12:15 HC Panteři : Zlobři Myslibořice 11 7 : 5
10:00 HC Sokol Lesonice : HC Šebkovice 1 4 : 4 sn
08:00 HC Tornádo : HC Medvědi 1 3 : 6
Pátek 14.1.2011
22:30 AHC ICE BALLERINAS : HC Nové Syrovice 1 7 : 0
20:30 Old Boys : HC Kojetice 1 9 : 2
Čtvrtek 13.1.2011
19:30 HC Ctidružice : HC Krokodýli 11 2 : 6
Středa 12.1.2011
20:30 HC Rafani : HC Jakubov 11 4 : 8
Úterý 11.1.2011
20:15 Lukovští Draci : HC Kobry 11 5 : 1
Pondělí 10.1.2011
20:30 Motáci Třebětice : HC Vranín 11 7 : 5
Neděle 9.1.2011
11:15 Lukovští Draci : HC Krokodýli 10 2 : 3
09:15 HC Častohostice : HC Jakubov 10 1 : 15
Sobota 8.1.2011
18:30 HC Rafani : HC Červený Hrádek 10 2 : 3
16:30 HC Panteři : HC Kobry 10 9 : 2
14:15 Motáci Třebětice : Zlobři Myslibořice 10 3 : 3 sn
12:15 Westige Stařeč : HC Litohoř 10 7 : 5
10:00 HC Vranín : Kohouti Vesce 10 1 : 4
08:00 HC Ctidružice : Luňáci Dědice 10 8 : 1
Úterý 4.1.2011
20:15 HC Kojetice : Hellfish Třebíč 7 0 : 5
Neděle 2.1.2011
20:45 Kohouti Vesce : HC Krokodýli 7 4 : 7
18:30 HC Jaroměřice n.R. : Hellfish Třebíč 9 5 : 10
16:30 HC Častohostice : HC Červený Hrádek 9 1 : 9
Sobota 1.1.2011
18:30 HC Šebkovice : HC Orlí Křídla 9 3 : 8
Čtvrtek 30.12.2010
21:15 HC Nové Syrovice : Old Boys 9 2 : 9
Úterý 28.12.2010
21:00 HC Valaši : HC Kojetice 9 2 : 8
19:00 HC Panteři : HC Krokodýli 9 5 : 1
Pondělí 27.12.2010
20:45 Kohouti Vesce : Zlobři Myslibořice 9 5 : 6
Neděle 26.12.2010
18:45 HC Orlí Křídla : HC Nové Syrovice 6 5 : 2
16:45 HC Vranín : HC Jakubov 9 3 : 7
Sobota 25.12.2010
17:30 HC Rafani : HC Litohoř 9 3 : 1
Čtvrtek 23.12.2010
19:00 Motáci Třebětice : HC Kobry 9 5 : 2
Středa 22.12.2010
21:00 AHC ICE BALLERINAS : HC Sokol Lesonice 9 1 : 1 sn
19:00 Sokol Opatov : TJ Sokol Želetava 9 7 : 6 sn
Úterý 21.12.2010
20:30 HC Medvědi : HC Rams 9 10 : 2
Pondělí 20.12.2010
21:00 Lukovští Draci : Luňáci Dědice 9 7 : 0
19:00 Westige Stařeč : SK Vícenice "A" 9 4 : 3
Neděle 19.12.2010
20:00 AHC ICE BALLERINAS : Hellfish Třebíč 8 1 : 7
09:15 Motáci Třebětice : HC Krokodýli 8 4 : 4 sn
Sobota 18.12.2010
20:45 HC Častohostice : HC Litohoř 8 1 : 5
18:30 HC Nové Syrovice : HC Rams 8 7 : 2
16:30 HC Panteři : Luňáci Dědice 8 5 : 1
14:15 HC Valaši : HC Třebětice 8 2 : 5
12:15 HC Orlí Křídla : TJ Sokol Želetava 8 1 : 12
10:00 Lukovští Draci : HC Ctidružice 8 1 : 3
08:00 HC Kojetice : HC Sokol Lesonice 8 4 : 3
Pátek 17.12.2010
20:45 Sokol Opatov : Old Boys 8 2 : 3
Čtvrtek 16.12.2010
21:30 Zlobři Myslibořice : HC Jakubov 8 3 : 7
Středa 15.12.2010
20:45 HC Rafani : SK Vícenice "A" 8 8 : 3
Úterý 14.12.2010
21:00 Kohouti Vesce : HC Kobry 8 7 : 1
19:00 HC Šebkovice : HC Bowling 8 2 : 3
Pondělí 13.12.2010
20:30 HC Vranín : HC Červený Hrádek 8 4 : 0
Neděle 12.12.2010
20:45 Sokol Opatov : HC Nové Syrovice 7 11 : 2
18:30 HC Jakubov : HC Kobry 7 10 : 2
16:30 TJ Sokol Želetava : HC Bowling 7 3 : 2
12:00 HC Valaši : HC Tornádo 7 7 : 6
Sobota 11.12.2010
18:30 HC Šebkovice : HC Medvědi 7 6 : 3
16:30 AHC ICE BALLERINAS : HC Jaroměřice n.R. 7 11 : 5
14:15 Zlobři Myslibořice : HC Červený Hrádek 7 8 : 5
10:00 HC Rafani : Westige Stařeč 7 6 : 4
08:00 HC Vranín : HC Litohoř 7 4 : 0
Pátek 10.12.2010
22:30 Motáci Třebětice : Luňáci Dědice 7 8 : 3
20:30 HC Orlí Křídla : Old Boys 7 2 : 7
Čtvrtek 9.12.2010
19:30 HC Sokol Lesonice : HC Třebětice 7 3 : 2 sn
Úterý 7.12.2010
20:15 HC Častohostice : SK Vícenice "A" 7 2 : 11
Pondělí 6.12.2010
20:30 HC Panteři : HC Ctidružice 7 2 : 1 sn
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 2401 - 2500 (celkem 2594)
poslední výsledek
2 : 3 HC Tornádo : SK Vícenice "B" Pondělí 10.12.2018, 20:15 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš
Sobota 15.12.2018
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A"
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi
Neděle 16.12.2018
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice
12:15 Lukovští Draci : HC Římov
14:15 HC Budíškovice : Kohouti Vesce
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B"
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov
18:15 HC Rams : HC Bowling
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R.
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.