Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Sobota 17.12.2011
08:15 HC Tornádo : HC Valaši 7 8 : 2
Pátek 16.12.2011
20:30 HC Blížkovice Stars : Hellfish Třebíč 7 10 : 7
Čtvrtek 15.12.2011
20:45 HC Nové Syrovice : TJ Sokol Želetava 7 1 : 13
Středa 14.12.2011
20:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Jakubov 7 2 : 8
Úterý 13.12.2011
21:15 HC Medvědi : HC Lukáš 7 4 : 1
19:15 HC Krokodýli : Storks Výčapy 7 2 : 8
Pondělí 12.12.2011
20:45 SK Vícenice "A" : HC Veteráni Bílkov 7 3 : 6
Neděle 11.12.2011
20:45 Luňáci Dědice : Lukovští Draci 6 4 : 9
18:30 HC Kobry : HC Červený Hrádek 6 2 : 4
16:30 TJ Sokol Želetava : HC Šebkovice 6 6 : 2
09:45 Storks Výčapy : SK Vícenice "A" 6 6 : 1
Sobota 10.12.2011
21:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Litohoř 6 4 : 6
19:15 HC Vranín : HC Tornádo 6 2 : 4
17:00 HC Blížkovice Stars : AHC ICE BALLERINAS 2 8 : 5
15:00 HC Bowling : HC Medvědi 6 13 : 0
10:15 HC Lukáš : HC Orlí Křídla 6 0 : 3
08:15 HC Rafani : HC Jaroměřice n.R. 6 1 : 10
Pátek 9.12.2011
22:45 HC Veteráni Bílkov : Kohouti Vesce 6 5 : 3
20:45 Sokol Opatov : AHC ICE BALLERINAS 6 9 : 0
Čtvrtek 8.12.2011
20:45 Westige Stařeč : HC Ctidružice 6 6 : 2
Středa 7.12.2011
20:45 HC Valaši : HC Blížkovice Stars 6 2 : 12
Úterý 6.12.2011
21:15 Hellfish Třebíč : HC Sokol Lesonice 6 16 : 0
19:15 HC Rams : Zlobři Myslibořice 6 1 : 6
Pondělí 5.12.2011
20:45 HC Panteři : Motáci Třebětice 6 8 : 2
Neděle 4.12.2011
18:30 HC Blížkovice Stars : HC Tornádo 5 2 : 7
16:30 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn 5 11 : 1
11:45 SK Vícenice "A" : Ice Team 5 5 : 2
09:45 HC Medvědi : TJ Sokol Želetava 5 4 : 5
Sobota 3.12.2011
21:00 Kohouti Vesce : Storks Výčapy 5 3 : 11
18:45 HC Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R. 5 3 : 2
16:45 Zlobři Myslibořice : HC Červený Hrádek 16 2 : 4
14:30 HC Sokol Lesonice : HC Valaši 5 7 : 6
12:30 HC Kojetice : Sokol Opatov 5 3 : 9
10:15 Motáci Třebětice : HC Rams 5 6 : 1
08:15 Lukovští Draci : HC Kobry 5 7 : 1
Pátek 2.12.2011
22:30 HC Lukáš : HC Rafani 5 5 : 2
20:30 HC Ctidružice : HC Panteři 5 3 : 0
Čtvrtek 1.12.2011
20:45 HC Třebětice : HC Vranín 5 3 : 2
Středa 30.11.2011
20:45 HC Krokodýli : Luňáci Dědice 5 6 : 1
Úterý 29.11.2011
21:15 HC Červený Hrádek : HC Litohoř 5 3 : 4
19:15 HC Orlí Křídla : HC Bowling 5 2 : 7
Pondělí 28.11.2011
20:30 HC Šebkovice : HC Jakubov 5 5 : 7
Neděle 27.11.2011
20:00 Ice Team : Kohouti Vesce 4 4 : 2
Sobota 26.11.2011
23:00 HC Jakubov : HC Medvědi 4 7 : 2
21:00 HC Veteráni Bílkov : Motáci Třebětice 4 6 : 5 sn
18:45 HC Vranín : HC Blížkovice Stars 4 3 : 7
16:45 HC Bowling : HC Lukáš 4 5 : 2
14:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Červený Hrádek 4 0 : 9
12:30 HC Rafani : HC Nové Syrovice 4 4 : 7
10:15 Storks Výčapy : Zlobři Myslibořice 4 7 : 1
08:15 HC Litohoř : Lukovští Draci 4 6 : 5 sn
Pátek 25.11.2011
22:45 TJ Sokol Želetava : HC Orlí Křídla 4 5 : 3
20:45 Sokol Opatov : HC Třebětice 4 4 : 3 sn
Čtvrtek 24.11.2011
20:45 HC Rams : HC Ctidružice 4 0 : 18
Středa 23.11.2011
20:45 HC Panteři : Westige Stařeč 4 5 : 6
Úterý 22.11.2011
21:15 Hellfish Třebíč : HC Kojetice 4 8 : 2
19:15 HC Kobry : HC Krokodýli 4 0 : 11
Pondělí 21.11.2011
20:45 HC Valaši : AHC ICE BALLERINAS 4 3 : 6
Neděle 20.11.2011
18:30 Lukovští Draci : HC Červený Hrádek 3 6 : 0
16:30 HC Ctidružice : HC Veteráni Bílkov 3 9 : 3
11:45 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice 3 1 : 3
09:45 HC Orlí Křídla : HC Jakubov 3 1 : 4
Sobota 19.11.2011
23:15 HC Krokodýli : HC Litohoř 3 7 : 2
21:15 HC Bowling : HC Rafani 3 5 : 0
19:00 HC Medvědi : HC Jaroměřice n.R. 3 2 : 9
17:00 HC Třebětice : Hellfish Třebíč 3 2 : 6
10:45 SK Vícenice "A" : HC Kobry 3 7 : 0
08:45 HC Panteři : HC Vlci Boskovštejn 3 7 : 0
Pátek 18.11.2011
22:30 HC Kojetice : HC Valaši 3 7 : 2
20:30 HC Lukáš : TJ Sokol Želetava 3 1 : 7
Čtvrtek 17.11.2011
20:00 Westige Stařeč : HC Rams 3 7 : 2
13:45 Sokol Opatov : HC Vranín 3 5 : 6 sn
11:45 Motáci Třebětice : Storks Výčapy 3 1 : 5
Středa 16.11.2011
20:30 HC Tornádo : HC Kojetice 2 4 : 7
Úterý 15.11.2011
21:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 3 1 : 5
19:15 HC Sokol Lesonice : HC Blížkovice Stars 3 2 : 3
Pondělí 14.11.2011
20:30 Zlobři Myslibořice : Ice Team 3 7 : 0
Neděle 13.11.2011
18:30 HC Jakubov : HC Lukáš 2 5 : 3
16:30 HC Litohoř : SK Vícenice "A" 2 2 : 4
11:45 HC Kobry : Kohouti Vesce 2 2 : 4
09:45 HC Veteráni Bílkov : Westige Stařeč 2 6 : 4
Sobota 12.11.2011
22:00 AHC ICE BALLERINAS : HC Tornádo 3 6 : 1
20:00 Hellfish Třebíč : Sokol Opatov 2 5 : 3
17:45 TJ Sokol Želetava : HC Bowling 2 3 : 5
15:45 HC Rams : HC Panteři 2 1 : 9
08:15 HC Vranín : HC Sokol Lesonice 2 4 : 6
Pátek 11.11.2011
22:45 Storks Výčapy : HC Ctidružice 2 1 : 7
20:45 Luňáci Dědice : Zlobři Myslibořice 2 2 : 7
Čtvrtek 10.11.2011
20:45 HC Rafani : HC Šebkovice 2 3 : 6
Středa 9.11.2011
20:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Orlí Křídla 2 2 : 4
Úterý 8.11.2011
21:15 HC Valaši : HC Třebětice 2 3 : 10
19:15 Ice Team : Motáci Třebětice 2 3 : 2
Pondělí 7.11.2011
20:30 HC Vlci Boskovštejn : Lukovští Draci 2 3 : 7
Neděle 6.11.2011
20:00 AHC ICE BALLERINAS : HC Sokol Lesonice 1 5 : 1
11:15 HC Třebětice : HC Tornádo 1 5 : 2
09:15 HC Ctidružice : Ice Team 1 7 : 2
Sobota 5.11.2011
21:15 SK Vícenice "A" : HC Červený Hrádek 1 3 : 4
19:15 Sokol Opatov : HC Valaši 1 13 : 3
17:00 Westige Stařeč : Storks Výčapy 1 5 : 6
15:00 HC Orlí Křídla : HC Nové Syrovice 1 2 : 2 sn
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 2401 - 2500 (celkem 2755)
poslední výsledek
4 : 3 HC Římov : HC Tornádo Neděle 17.3.2019, 19:45 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Žádná nová anketa není k dispozici.
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo
17:45 HC Budíškovice : HC Vranín
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
Neděle 10.3.2019
19:45 Westige Stařeč : HC Medvědi
17:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.