Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Čtvrtek 24.1.2019
20:15 HC Ctidružice : HC Bowling 15 1 : 6
Středa 23.1.2019
21:00 HC Tornádo : HC Panteři 15 9 : 3
Úterý 22.1.2019
20:15 Butchers Třebíč : HC Rams 15 6 : 4
Pondělí 21.1.2019
20:15 Luňáci Dědice : Kohouti Vesce 15 3 : 9
Neděle 20.1.2019
19:45 HC Vlci Boskovštejn : HC Medvědi 13 10 : 7
17:45 SK Vícenice "A" : HC Litohoř 15 4 : 6
14:15 Lukovští Draci : HC Tornádo 14 1 : 9
12:15 HC Panteři : SK Vícenice "B" 14 1 : 3
Sobota 19.1.2019
20:00 HC Bowling : HC Častohostice 12 1 : 5
13:15 HC Ctidružice : HC Rams 13 2 : 11
11:15 HC Valaši : Motáci Třebětice 15 3 : 1
09:15 Luňáci Dědice : HC Budíškovice 13 2 : 3 sn
Pátek 18.1.2019
20:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Orlí Křídla 13 6 : 2
Čtvrtek 17.1.2019
20:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 15 6 : 2
Středa 16.1.2019
21:00 Westige Stařeč : Ice Team 11 9 : 1
19:00 HC Rafani : HC Krokodýli 15 6 : 7 sn
Úterý 15.1.2019
20:15 HK Vranín : Luňáci Dědice 14 8 : 1
Pondělí 14.1.2019
20:15 HC Lukáš : Butchers Třebíč 11 6 : 7
Neděle 13.1.2019
19:45 Motáci Třebětice : HC Rafani 14 6 : 3
17:45 HC Blížkovice Stars : HC Vlci Boskovštejn 14 4 : 16
14:15 HK Vranín : HC Budíškovice 11 4 : 2
12:15 HC Římov : HC Tornádo 11 3 : 3
Sobota 12.1.2019
19:30 HC Medvědi : Ice Team 14 9 : 2
17:30 HC Sokol Lesonice : HC Valaši 14 5 : 8
15:30 HC Krokodýli : SK Vícenice "A" 14 3 : 3
13:15 HC Litohoř : HC Šebkovice 14 5 : 7
11:15 HC Orlí Křídla : Westige Stařeč 14 7 : 10
09:15 Storks Výčapy : HC Jaroměřice n.R. 14 4 : 5
Pátek 11.1.2019
20:15 HC Rams : HC Častohostice 14 3 : 5
Čtvrtek 10.1.2019
20:15 HC Lukáš : HC Ctidružice 14 12 : 6
Středa 9.1.2019
21:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn 9 2 : 9
19:00 HC Bowling : Butchers Třebíč 14 3 : 11
Úterý 8.1.2019
20:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 11 6 : 2
Pondělí 7.1.2019
19:00 SK Vícenice "B" : HC Římov 10 1 : 5
Neděle 6.1.2019
19:45 HC Blížkovice Stars : HC Jaroměřice n.R. 12 1 : 10
17:45 HC Lukáš : HC Bowling 13 2 : 6
14:15 Storks Výčapy : HC Orlí Křídla 12 3 : 3
12:15 Motáci Třebětice : HC Šebkovice 12 3 : 9
Sobota 5.1.2019
20:00 HC Medvědi : Westige Stařeč 12 6 : 4
Pátek 4.1.2019
20:15 HC Častohostice : Butchers Třebíč 3 2 : 3
Čtvrtek 3.1.2019
19:00 HC Ctidružice : HC Rams 3 6 : 8
Středa 2.1.2019
20:15 Ice Team : HC Vlci Boskovštejn 12 4 : 3 sn
Sobota 22.12.2018
19:30 Westige Stařeč : HC Blížkovice Stars 13 5 : 7
17:30 HC Nové Syrovice : HC Litohoř 13 2 : 3
15:30 Ice Team : Storks Výčapy 13 4 : 9
13:15 HC Častohostice : HC Lukáš 15 5 : 4 sn
11:15 HC Šebkovice : HC Krokodýli 13 11 : 0
09:15 HC Rafani : HC Sokol Lesonice 13 5 : 4
Pátek 21.12.2018
20:15 HC Římov : HC Panteři 13 2 : 1
Čtvrtek 20.12.2018
20:15 SK Vícenice "A" : Motáci Třebětice 13 3 : 4
Úterý 18.12.2018
20:15 SK Vícenice "B" : Lukovští Draci 13 2 : 4
Pondělí 17.12.2018
20:15 Kohouti Vesce : HK Vranín 13 4 : 6
Neděle 16.12.2018
19:45 HC Valaši : HC Rafani 12 10 : 3
17:45 HC Vlci Boskovštejn : Storks Výčapy 11 7 : 6
14:15 HC Budíškovice : Kohouti Vesce 12 1 : 7
12:15 Lukovští Draci : HC Římov 12 13 : 5
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice 12 6 : 3
Sobota 15.12.2018
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi 11 7 : 5
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars 11 10 : 2
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice 12 1 : 3
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A" 12 8 : 5
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš 12 4 : 14
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice 12 7 : 3
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B" 12 2 : 3
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice 11 8 : 2
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice 11 6 : 17
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli 11 4 : 4
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice 6 8 : 1
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov 14 4 : 6
18:15 HC Rams : HC Bowling 11 0 : 5
16:00 Ice Team : HC Jaroměřice n.R. 10 7 : 8
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši 11 1 : 10
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice 11 9 : 3
Čtvrtek 6.12.2018
20:15 HC Medvědi : HC Orlí Křídla 10 10 : 3
Úterý 4.12.2018
20:15 HC Vlci Boskovštejn : Westige Stařeč 10 7 : 5
Pondělí 3.12.2018
20:15 Storks Výčapy : HC Blížkovice Stars 10 7 : 3
Neděle 2.12.2018
19:45 HC Sokol Lesonice : HC Nové Syrovice 10 6 : 2
17:45 HC Lukáš : HC Častohostice 10 13 : 5
12:00 HC Valaši : HC Šebkovice 10 3 : 4
10:00 Motáci Třebětice : HC Litohoř 10 6 : 4
Sobota 1.12.2018
13:15 HC Blížkovice Stars : HC Medvědi 9 3 : 10
11:15 Westige Stařeč : Storks Výčapy 9 3 : 4
09:15 HC Orlí Křídla : Ice Team 9 4 : 4
Pátek 30.11.2018
20:15 HC Rams : Butchers Třebíč 10 2 : 5
Čtvrtek 29.11.2018
20:15 HC Bowling : HC Ctidružice 10 7 : 3
Středa 28.11.2018
21:00 HC Panteři : HK Vranín 10 1 : 2
19:00 Lukovští Draci : Kohouti Vesce 10 3 : 2
Úterý 27.11.2018
20:15 HC Tornádo : Luňáci Dědice 10 7 : 2
Pondělí 26.11.2018
19:00 HC Rafani : SK Vícenice "A" 10 1 : 4
Neděle 25.11.2018
19:45 Storks Výčapy : HC Medvědi 8 7 : 8 sn
17:45 HC Častohostice : HC Rams 9 7 : 2
14:15 Lukovští Draci : HK Vranín 9 7 : 10
12:15 HC Panteři : HC Budíškovice 9 3 : 3
Sobota 24.11.2018
19:30 HC Valaši : HC Nové Syrovice 9 3 : 1
17:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Orlí Křídla 8 14 : 9
15:30 HC Tornádo : Kohouti Vesce 9 7 : 4
13:15 Ice Team : HC Blížkovice Stars 8 7 : 5
11:15 HC Rafani : HC Šebkovice 9 8 : 1
09:15 SK Vícenice "B" : Luňáci Dědice 9 3 : 1
Pátek 23.11.2018
20:15 HC Sokol Lesonice : HC Litohoř 9 6 : 5 sn
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 101 - 200 (celkem 2757)
poslední výsledek
5 : 0 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R. Pondělí 16.9.2019, 21:00 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
on-line zápasy
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Úterý 17.9.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : HK Vranín
Čtvrtek 19.9.2019
19:00 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice
21:00 HC Orlí Křídla : Motáci Třebětice
Pátek 20.9.2019
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Bowling
Sobota 21.9.2019
11:15 SK Vícenice "B" : HC Tornádo
13:15 Butchers Třebíč : HC Rams
15:30 SK Výrovice : HC Budíškovice
17:30 HC Medvědi : HC Valaši
19:30 Storks Výčapy : HC Ctidružice
Neděle 22.9.2019
12:15 HC Šebkovice : HC Litohoř
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 16.9.2019
21:00 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R.
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo
17:45 HC Budíškovice : HK Vranín
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.