Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B" 12 2 : 3
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice 11 8 : 2
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice 11 6 : 17
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli 11 4 : 4
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice 6 8 : 1
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov 14 4 : 6
18:15 HC Rams : HC Bowling 11 0 : 5
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R. 10 7 : 8
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši 11 1 : 10
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice 11 9 : 3
Čtvrtek 6.12.2018
20:15 HC Medvědi : HC Orlí Křídla 10 10 : 3
Úterý 4.12.2018
20:15 HC Vlci Boskovštejn : Westige Stařeč 10 7 : 5
Pondělí 3.12.2018
20:15 Storks Výčapy : HC Blížkovice Stars 10 7 : 3
Neděle 2.12.2018
19:45 HC Sokol Lesonice : HC Nové Syrovice 10 6 : 2
17:45 HC Lukáš : HC Častohostice 10 13 : 5
12:00 HC Valaši : HC Šebkovice 10 3 : 4
10:00 Motáci Třebětice : HC Litohoř 10 6 : 4
Sobota 1.12.2018
13:15 HC Blížkovice Stars : HC Medvědi 9 3 : 10
11:15 Westige Stařeč : Storks Výčapy 9 3 : 4
09:15 HC Orlí Křídla : Ice Team Sokol Nové Syrovice 9 4 : 4
Pátek 30.11.2018
20:15 HC Rams : Butchers Třebíč 10 2 : 5
Čtvrtek 29.11.2018
20:15 HC Bowling : HC Ctidružice 10 7 : 3
Středa 28.11.2018
21:00 HC Panteři : HC Vranín 10 1 : 2
19:00 Lukovští Draci : Kohouti Vesce 10 3 : 2
Úterý 27.11.2018
20:15 HC Tornádo : Luňáci Dědice 10 7 : 2
Pondělí 26.11.2018
19:00 HC Rafani : SK Vícenice "A" 10 1 : 4
Neděle 25.11.2018
19:45 Storks Výčapy : HC Medvědi 8 7 : 8 sn
17:45 HC Častohostice : HC Rams 9 7 : 2
14:15 Lukovští Draci : HC Vranín 9 7 : 10
12:15 HC Panteři : HC Budíškovice 9 3 : 3
Sobota 24.11.2018
19:30 HC Valaši : HC Nové Syrovice 9 3 : 1
17:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Orlí Křídla 8 14 : 9
15:30 HC Tornádo : Kohouti Vesce 9 7 : 4
13:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Blížkovice Stars 8 7 : 5
11:15 HC Rafani : HC Šebkovice 9 8 : 1
09:15 SK Vícenice "B" : Luňáci Dědice 9 3 : 1
Pátek 23.11.2018
20:15 HC Sokol Lesonice : HC Litohoř 9 6 : 5 sn
Čtvrtek 22.11.2018
20:15 HC Ctidružice : HC Lukáš 9 2 : 11
Středa 21.11.2018
21:00 HC Vlci Boskovštejn : Ice Team Sokol Nové Syrovice 5 10 : 8
19:00 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R. 8 5 : 4
Úterý 20.11.2018
20:15 Motáci Třebětice : HC Krokodýli 9 3 : 2
Pondělí 19.11.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Bowling 9 10 : 4
Neděle 18.11.2018
19:45 Westige Stařeč : HC Orlí Křídla 7 7 : 8
17:45 HC Rams : HC Ctidružice 8 2 : 3
13:00 HC Budíškovice : Lukovští Draci 8 5 : 4
11:00 Kohouti Vesce : SK Vícenice "B" 8 8 : 0
Sobota 17.11.2018
20:00 HC Bowling : HC Lukáš 8 3 : 4
13:15 HC Vranín : HC Tornádo 8 5 : 11
11:15 HC Šebkovice : SK Vícenice "A" 8 4 : 3
09:15 HC Nové Syrovice : HC Rafani 8 6 : 2
Pátek 16.11.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Častohostice 8 2 : 6
Čtvrtek 15.11.2018
20:15 HC Litohoř : HC Valaši 8 3 : 2 sn
Úterý 13.11.2018
20:15 HC Krokodýli : HC Sokol Lesonice 8 4 : 9
Pondělí 12.11.2018
20:15 Luňáci Dědice : HC Římov 8 0 : 5
Neděle 11.11.2018
19:45 HC Ctidružice : Butchers Třebíč 7 2 : 7
17:45 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Medvědi 7 4 : 9
14:15 HC Rafani : HC Litohoř 7 5 : 6 sn
12:15 SK Vícenice "A" : HC Nové Syrovice 7 2 : 4
Sobota 10.11.2018
20:00 HC Lukáš : HC Rams 7 4 : 7
13:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Blížkovice Stars 7 15 : 4
11:15 HC Valaši : HC Krokodýli 7 6 : 3
09:15 HC Tornádo : HC Budíškovice 7 7 : 4
Pátek 9.11.2018
20:15 HC Častohostice : HC Bowling 7 5 : 4
Čtvrtek 8.11.2018
20:15 Lukovští Draci : HC Panteři 7 5 : 0
Středa 7.11.2018
21:00 HC Sokol Lesonice : Motáci Třebětice 7 7 : 8
19:00 HC Jaroměřice n.R. : Storks Výčapy 7 8 : 5
Úterý 6.11.2018
20:15 SK Vícenice "B" : HC Vranín 7 4 : 5
Pondělí 5.11.2018
19:00 HC Římov : Kohouti Vesce 7 9 : 3
Neděle 4.11.2018
19:45 Luňáci Dědice : Lukovští Draci 11 1 : 8
17:45 HC Budíškovice : SK Vícenice "B" 6 3 : 2
14:15 HC Bowling : Butchers Třebíč 4 5 : 12
12:15 HC Častohostice : HC Ctidružice 6 15 : 0
Sobota 3.11.2018
19:30 Storks Výčapy : Ice Team Sokol Nové Syrovice 6 1 : 2
17:30 HC Medvědi : HC Vlci Boskovštejn 6 10 : 12
15:30 HC Krokodýli : HC Rafani 6 6 : 10
13:15 HC Vranín : HC Římov 6 3 : 5
11:15 HC Panteři : HC Tornádo 6 5 : 12
09:15 HC Litohoř : SK Vícenice "A" 6 5 : 6
Pátek 2.11.2018
20:15 HC Orlí Křídla : HC Jaroměřice n.R. 6 3 : 11
Čtvrtek 1.11.2018
20:15 HC Nové Syrovice : HC Šebkovice 6 9 : 6
Středa 31.10.2018
19:00 Motáci Třebětice : HC Valaši 6 0 : 5
Úterý 30.10.2018
20:15 HC Bowling : HC Rams 6 7 : 6
Pondělí 29.10.2018
20:15 HC Blížkovice Stars : Westige Stařeč 6 1 : 5
Neděle 28.10.2018
19:45 HC Tornádo : Lukovští Draci 5 6 : 8
17:45 HC Ctidružice : HC Bowling 5 3 : 6
14:15 SK Vícenice "A" : HC Krokodýli 5 6 : 4
12:15 HC Římov : HC Budíškovice 5 5 : 2
10:15 Luňáci Dědice : HC Vranín 5 1 : 2
Sobota 27.10.2018
20:00 HC Valaši : HC Sokol Lesonice 5 2 : 9
13:15 HC Šebkovice : HC Litohoř 5 15 : 5
11:15 SK Vícenice "B" : HC Panteři 5 3 : 5
09:15 HC Rafani : Motáci Třebětice 5 3 : 5
Pátek 26.10.2018
20:15 HC Orlí Křídla : Storks Výčapy 5 2 : 4
Středa 24.10.2018
21:00 Westige Stařeč : HC Medvědi 5 11 : 2
19:00 HC Častohostice : HC Lukáš 5 7 : 6
Úterý 23.10.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Rams 5 14 : 3
Pondělí 22.10.2018
20:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Blížkovice Stars 5 9 : 2
Neděle 21.10.2018
19:45 HC Lukáš : HC Ctidružice 4 10 : 8
17:45 HC Rams : HC Častohostice 4 2 : 5
14:15 Lukovští Draci : SK Vícenice "B" 4 4 : 3 sn
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 1 - 100 (celkem 2594)
poslední výsledek
2 : 3 HC Tornádo : SK Vícenice "B" Pondělí 10.12.2018, 20:15 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš
Sobota 15.12.2018
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A"
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi
Neděle 16.12.2018
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice
12:15 Lukovští Draci : HC Římov
14:15 HC Budíškovice : Kohouti Vesce
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B"
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov
18:15 HC Rams : HC Bowling
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R.
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.