Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo 5 4 : 3
17:45 HC Budíškovice : HC Vranín 5 3 : 4
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice 18 10 : 3
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice 5 2 : 6
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš 18 2 : 6
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice 5 6 : 4
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč 5 2 : 10
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice 20 8 : 5
Neděle 10.3.2019
19:45 Westige Stařeč : HC Medvědi 2 1 : 4
17:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn 5 6 : 6
14:15 SK Vícenice "A" : HC Sokol Lesonice 3 3 : 7
Sobota 9.3.2019
19:30 Storks Výčapy : Ice Team 6 6 : 8
17:30 HC Vranín : HC Římov 4 5 : 4
14:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 4 4 : 4
12:15 Motáci Třebětice : HC Valaši 4 5 : 8
Pátek 8.3.2019
21:00 HC Rams : HC Ctidružice 18 14 : 4
Čtvrtek 7.3.2019
20:00 HC Blížkovice Stars : HC Orlí Křídla 6 3 : 14
Středa 6.3.2019
19:00 HC Tornádo : Lukovští Draci 4 6 : 7
Úterý 5.3.2019
20:00 HC Panteři : Kohouti Vesce 3 3 : 5
Neděle 3.3.2019
19:00 HC Rams : Butchers Třebíč 20 6 : 8
14:15 HC Římov : HC Budíškovice 3 5 : 5
12:15 HC Nové Syrovice : HC Litohoř 3 5 : 2
10:15 Lukovští Draci : HC Vranín 3 4 : 3 sn
Sobota 2.3.2019
19:30 HC Bowling : HC Ctidružice 20 7 : 2
17:30 HC Rafani : HC Krokodýli 3 4 : 5
15:15 HC Valaši : HC Šebkovice 3 9 : 6
13:15 SK Vícenice "B" : Luňáci Dědice 3 7 : 0
Pátek 1.3.2019
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Medvědi 6 9 : 9
Čtvrtek 28.2.2019
20:15 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R. 6 7 : 1
Úterý 26.2.2019
20:15 Ice Team : HC Blížkovice Stars 5 1 : 7
Pondělí 25.2.2019
20:15 HC Orlí Křídla : Storks Výčapy 5 5 : 11
Neděle 24.2.2019
19:45 HC Budíškovice : Lukovští Draci 2 3 : 7
17:45 HC Vranín : HC Tornádo 2 4 : 3 sn
14:15 Butchers Třebíč : HC Bowling 19 1 : 4
12:15 HC Šebkovice : Motáci Třebětice 2 2 : 3
Sobota 23.2.2019
19:30 HC Litohoř : HC Valaši 2 4 : 6
17:30 HC Ctidružice : HC Lukáš 19 2 : 5
15:30 Kohouti Vesce : SK Vícenice "B" 2 2 : 3 sn
13:15 Luňáci Dědice : HC Panteři 2 4 : 5
11:15 HC Sokol Lesonice : HC Rafani 2 9 : 4
09:15 HC Krokodýli : SK Vícenice "A" 2 2 : 5
Pátek 22.2.2019
20:15 HC Častohostice : HC Rams 19 9 : 6
Čtvrtek 21.2.2019
20:15 HC Tornádo : HC Budíškovice 1 6 : 2
Středa 20.2.2019
19:00 Lukovští Draci : HC Římov 1 3 : 6
Úterý 19.2.2019
20:15 SK Vícenice "B" : HC Panteři 1 2 : 4
Pondělí 18.2.2019
19:00 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice 1 4 : 0
Neděle 17.2.2019
20:00 HC Rafani : SK Vícenice "A" 1 7 : 4
18:00 HC Valaši : HC Nové Syrovice 1 1 : 3
12:15 Motáci Třebětice : HC Litohoř 1 2 : 7
Sobota 16.2.2019
19:30 HC Ctidružice : Butchers Třebíč 17 1 : 12
17:30 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn 4 10 : 7
15:30 HC Medvědi : HC Jaroměřice n.R. 4 7 : 3
13:15 Ice Team : HC Orlí Křídla 4 5 : 7
11:15 HC Sokol Lesonice : HC Krokodýli 1 9 : 2
09:15 Luňáci Dědice : SK Vícenice "B" 18 1 : 3
Pátek 15.2.2019
20:15 HC Budíškovice : HC Panteři 18 6 : 2
Čtvrtek 14.2.2019
20:15 HC Vranín : Lukovští Draci 18 2 : 5
Středa 13.2.2019
19:00 HC Častohostice : HC Bowling 17 1 : 2
Úterý 12.2.2019
20:15 Kohouti Vesce : HC Tornádo 18 4 : 10
Pondělí 11.2.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : Storks Výčapy 4 3 : 6
Neděle 10.2.2019
19:45 HC Častohostice : HC Ctidružice 16 11 : 5
17:45 Butchers Třebíč : HC Lukáš 16 5 : 2
14:15 SK Vícenice "B" : Kohouti Vesce 17 6 : 7 sn
12:15 Lukovští Draci : HC Budíškovice 17 1 : 4
Sobota 9.2.2019
21:15 HC Litohoř : HC Sokol Lesonice 18 10 : 3
19:15 HC Nové Syrovice : HC Valaši 18 8 : 3
17:15 HC Římov : Luňáci Dědice 17 2 : 3
13:15 HC Tornádo : HC Vranín 17 1 : 6
11:15 Ice Team : Storks Výčapy 3 4 : 7
09:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars 3 6 : 11
Pátek 8.2.2019
20:15 HC Bowling : HC Rams 16 5 : 4
Čtvrtek 7.2.2019
20:15 HC Šebkovice : HC Rafani 18 9 : 3
Středa 6.2.2019
19:00 HC Krokodýli : Motáci Třebětice 18 0 : 5
Úterý 5.2.2019
20:15 HC Medvědi : HC Vlci Boskovštejn 3 2 : 11
Pondělí 4.2.2019
19:00 HC Jaroměřice n.R. : Westige Stařeč 3 2 : 4
Neděle 3.2.2019
19:45 HC Rafani : HC Nové Syrovice 17 4 : 2
17:45 HC Valaši : HC Litohoř 17 6 : 8
14:15 HC Sokol Lesonice : HC Krokodýli 17 5 : 2
12:15 SK Vícenice "A" : HC Šebkovice 17 3 : 8
10:15 Storks Výčapy : HC Orlí Křídla 2 8 : 4
Sobota 2.2.2019
20:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Jaroměřice n.R. 2 9 : 2
13:15 Kohouti Vesce : HC Římov 16 3 : 1
11:15 HC Vranín : SK Vícenice "B" 16 7 : 4
Pátek 1.2.2019
20:15 HC Lukáš : HC Rams 17 11 : 1
Čtvrtek 31.1.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : Ice Team 2 9 : 8
Úterý 29.1.2019
20:15 HC Budíškovice : HC Tornádo 16 6 : 4
Pondělí 28.1.2019
20:15 HC Panteři : Lukovští Draci 16 0 : 8
Neděle 27.1.2019
19:45 HC Vlci Boskovštejn : Westige Stařeč 1 8 : 5
17:45 HC Častohostice : Butchers Třebíč 13 2 : 6
13:00 SK Vícenice "B" : HC Budíškovice 15 6 : 3
11:00 HC Litohoř : HC Rafani 16 10 : 2
Sobota 26.1.2019
19:30 HC Římov : HC Vranín 15 3 : 4 sn
17:30 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi 1 1 : 3
15:30 HC Orlí Křídla : Ice Team 1 5 : 2
13:15 Storks Výčapy : HC Blížkovice Stars 1 8 : 3
11:15 HC Krokodýli : HC Valaši 16 5 : 4
09:15 HC Nové Syrovice : SK Vícenice "A" 16 5 : 0
Pátek 25.1.2019
20:15 HC Sokol Lesonice : Motáci Třebětice 16 1 : 4
Čtvrtek 24.1.2019
20:15 HC Ctidružice : HC Bowling 15 1 : 6
Středa 23.1.2019
21:00 HC Tornádo : HC Panteři 15 9 : 3
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 1 - 100 (celkem 2755)
poslední výsledek
4 : 3 HC Římov : HC Tornádo Neděle 17.3.2019, 19:45 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Žádná nová anketa není k dispozici.
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo
17:45 HC Budíškovice : HC Vranín
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
Neděle 10.3.2019
19:45 Westige Stařeč : HC Medvědi
17:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.