Všechny odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Pondělí 14.10.2019
21:00 HC Lukáš : Westige Stařeč 5 7 : 6
19:00 HC Litohoř : HC Valaši 5 7 : 4
10:00 HC Častohostice : HC Ctidružice 5 0 : 5
Neděle 13.10.2019
19:45 HC Sokol Lesonice : HC Orlí Křídla 4 5 : 4 sn
17:45 HC Rafani : HC Medvědi 4 2 : 8
14:15 SK Výrovice : SK Vícenice "B" 4 12 : 0
12:15 HK Vranín : HC Šebkovice 4 5 : 7
10:15 HC Tornádo : Kohouti Vesce 4 2 : 4
Sobota 12.10.2019
19:30 Lukovští Draci : HC Panteři 4 8 : 7
17:30 HC Rams : HC Častohostice 4 9 : 7
15:30 HC Budíškovice : SK Vícenice "A" 4 7 : 5
13:15 HC Ctidružice : HC Lukáš 4 4 : 7
11:15 Storks Výčapy : Butchers Třebíč 4 3 : 15
Čtvrtek 10.10.2019
21:00 HC Krokodýli : HC Římov 4 3 : 2 sn
19:00 HC Valaši : Motáci Třebětice 4 3 : 4 sn
Středa 9.10.2019
21:00 SK Vícenice "A" : Luňáci Dědice 1 10 : 4
19:00 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn 4 5 : 6
Úterý 8.10.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : HC Nové Syrovice 4 2 : 3 sn
Pondělí 7.10.2019
19:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Bowling 4 3 : 3
Neděle 6.10.2019
19:45 HC Lukáš : HC Rams 3 10 : 4
17:45 HC Medvědi : HK Vranín 3 5 : 2
14:15 HC Římov : HC Budíškovice 3 2 : 7
12:15 SK Vícenice "B" : HC Krokodýli 3 1 : 3
Sobota 5.10.2019
20:00 Kohouti Vesce : Lukovští Draci 3 5 : 7
13:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice 3 2 : 5
11:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Ctidružice 3 6 : 7
09:15 HC Orlí Křídla : HC Valaši 3 6 : 2
Čtvrtek 3.10.2019
19:00 Butchers Třebíč : Westige Stařeč 3 20 : 4
Středa 2.10.2019
21:00 SK Vícenice "A" : HC Tornádo 3 3 : 6
19:00 Storks Výčapy : HC Jaroměřice n.R. 3 7 : 7
Úterý 1.10.2019
20:15 Motáci Třebětice : HC Litohoř 3 0 : 3
Pondělí 30.9.2019
21:00 HC Nové Syrovice : HC Rafani 3 9 : 2
19:00 HC Panteři : Luňáci Dědice 3 0 : 3
Neděle 29.9.2019
19:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Častohostice 2 4 : 13
17:45 Westige Stařeč : Storks Výčapy 2 3 : 2
14:15 HC Tornádo : HC Římov 2 8 : 0
12:15 HC Bowling : HC Lukáš 2 4 : 4
10:15 HC Rams : HC Vlci Boskovštejn 2 4 : 11
Sobota 28.9.2019
19:30 Lukovští Draci : SK Vícenice "A" 2 4 : 6
17:30 HC Rafani : HC Blížkovice Stars 2 3 : 7
15:30 HC Litohoř : HC Orlí Křídla 2 8 : 6
13:15 HC Sokol Lesonice : HC Medvědi 2 2 : 8
11:15 HC Budíškovice : SK Vícenice "B" 2 4 : 2
Pátek 27.9.2019
20:15 HC Valaši : HC Šebkovice 2 4 : 6
Čtvrtek 26.9.2019
21:00 HC Krokodýli : SK Výrovice 2 4 : 6
19:00 Luňáci Dědice : Kohouti Vesce 2 0 : 7
Úterý 24.9.2019
20:15 HC Ctidružice : Butchers Třebíč 2 4 : 9
Pondělí 23.9.2019
19:00 HK Vranín : HC Nové Syrovice 2 3 : 4
Neděle 22.9.2019
19:45 HC Římov : Lukovští Draci 1 5 : 6
17:45 HC Krokodýli : Luňáci Dědice 8 4 : 0
14:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 1 5 : 4
12:15 HC Šebkovice : HC Litohoř 1 8 : 5
Sobota 21.9.2019
19:30 Storks Výčapy : HC Ctidružice 1 2 : 11
17:30 HC Medvědi : HC Valaši 1 4 : 12
15:30 SK Výrovice : HC Budíškovice 1 3 : 2
13:15 Butchers Třebíč : HC Rams 1 5 : 0
11:15 SK Vícenice "B" : HC Tornádo 1 1 : 3
Pátek 20.9.2019
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Bowling 1 8 : 4
Čtvrtek 19.9.2019
21:00 HC Orlí Křídla : Motáci Třebětice 1 7 : 3
19:00 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice 1 5 : 5
Úterý 17.9.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : HK Vranín 1 3 : 1
Pondělí 16.9.2019
21:00 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R. 1 5 : 0
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice 1 6 : 5
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo 5 4 : 3
17:45 HC Budíškovice : HK Vranín 5 3 : 4
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice 18 10 : 3
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice 5 2 : 6
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš 18 2 : 6
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice 5 6 : 4
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč 5 2 : 10
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice 20 8 : 5
Neděle 10.3.2019
19:45 Westige Stařeč : HC Medvědi 2 1 : 4
17:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn 5 6 : 6
14:15 SK Vícenice "A" : HC Sokol Lesonice 3 3 : 7
Sobota 9.3.2019
19:30 Storks Výčapy : Ice Team 6 6 : 8
17:30 HK Vranín : HC Římov 4 5 : 4
14:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 4 4 : 4
12:15 Motáci Třebětice : HC Valaši 4 5 : 8
Pátek 8.3.2019
21:00 HC Rams : HC Ctidružice 18 14 : 4
Čtvrtek 7.3.2019
20:00 HC Blížkovice Stars : HC Orlí Křídla 6 3 : 14
Středa 6.3.2019
19:00 HC Tornádo : Lukovští Draci 4 6 : 7
Úterý 5.3.2019
20:00 HC Panteři : Kohouti Vesce 3 3 : 5
Neděle 3.3.2019
19:00 HC Rams : Butchers Třebíč 20 6 : 8
14:15 HC Římov : HC Budíškovice 3 5 : 5
12:15 HC Nové Syrovice : HC Litohoř 3 5 : 2
10:15 Lukovští Draci : HK Vranín 3 4 : 3 sn
Sobota 2.3.2019
19:30 HC Bowling : HC Ctidružice 20 7 : 2
17:30 HC Rafani : HC Krokodýli 3 4 : 5
15:15 HC Valaši : HC Šebkovice 3 9 : 6
13:15 SK Vícenice "B" : Luňáci Dědice 3 7 : 0
Pátek 1.3.2019
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Medvědi 6 9 : 9
Čtvrtek 28.2.2019
20:15 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R. 6 7 : 1
Úterý 26.2.2019
20:15 Ice Team : HC Blížkovice Stars 5 1 : 7
Pondělí 25.2.2019
20:15 HC Orlí Křídla : Storks Výčapy 5 5 : 11
Neděle 24.2.2019
19:45 HC Budíškovice : Lukovští Draci 2 3 : 7
17:45 HK Vranín : HC Tornádo 2 4 : 3 sn
14:15 Butchers Třebíč : HC Bowling 19 1 : 4
12:15 HC Šebkovice : Motáci Třebětice 2 2 : 3
Sobota 23.2.2019
19:30 HC Litohoř : HC Valaši 2 4 : 6
17:30 HC Ctidružice : HC Lukáš 19 2 : 5
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 1 - 100 (celkem 2818)
poslední výsledek
7 : 6 HC Lukáš : Westige Stařeč Pondělí 14.10.2019, 21:00 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
on-line zápasy
poslední diskuze
Taška je Reebok NHL - 110 x 60cm
další diskuze
nadcházející zápasy
Čtvrtek 17.10.2019
19:00 HC Medvědi : HC Blížkovice Stars
21:00 Motáci Třebětice : HC Sokol Lesonice
Pátek 18.10.2019
20:15 HC Bowling : HC Rams
Sobota 19.10.2019
09:15 HC Šebkovice : HC Rafani
11:15 HC Římov : SK Výrovice
13:15 Kohouti Vesce : HC Budíškovice
20:00 HC Orlí Křídla : HK Vranín
Neděle 20.10.2019
10:15 Luňáci Dědice : Lukovští Draci
12:15 HC Panteři : HC Tornádo
14:15 HC Krokodýli : SK Vícenice "B"
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 14.10.2019
21:00 HC Lukáš : Westige Stařeč
19:00 HC Litohoř : HC Valaši
10:00 HC Častohostice : HC Ctidružice
Neděle 13.10.2019
19:45 HC Sokol Lesonice : HC Orlí Křídla
17:45 HC Rafani : HC Medvědi
14:15 SK Výrovice : SK Vícenice "B"
12:15 HK Vranín : HC Šebkovice
10:15 HC Tornádo : Kohouti Vesce
Sobota 12.10.2019
19:30 Lukovští Draci : HC Panteři
17:30 HC Rams : HC Častohostice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.