Nadcházející zápasy

Liga Kolo Výsledek
Neděle 20.1.2019
19:45 HC Vlci Boskovštejn : HC Medvědi 13 - : -
17:45 SK Vícenice "A" : HC Litohoř 15 - : -
14:15 Lukovští Draci : HC Tornádo 14 - : -
12:15 HC Panteři : SK Vícenice "B" 14 - : -
Sobota 19.1.2019
20:00 HC Bowling : HC Častohostice 12 - : -
13:15 HC Ctidružice : HC Rams 13 - : -
11:15 HC Valaši : Motáci Třebětice 15 - : -
09:15 Luňáci Dědice : HC Budíškovice 13 - : -
Pátek 18.1.2019
20:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Orlí Křídla 13 - : -
Čtvrtek 17.1.2019
20:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 15 - : -
Středa 16.1.2019
19:00 HC Rafani : HC Krokodýli 15 - : -
Úterý 15.1.2019
20:15 HC Vranín : Luňáci Dědice 14 - : -
Pondělí 14.1.2019
20:15 HC Lukáš : Butchers Třebíč 11 - : -
Neděle 13.1.2019
19:45 Motáci Třebětice : HC Rafani 14 - : -
17:45 HC Blížkovice Stars : HC Vlci Boskovštejn 14 - : -
14:15 HC Vranín : HC Budíškovice 11 - : -
12:15 HC Římov : HC Tornádo 11 - : -
Sobota 12.1.2019
19:30 HC Medvědi : Ice Team Sokol Nové Syrovice 14 - : -
17:30 HC Sokol Lesonice : HC Valaši 14 - : -
15:30 HC Krokodýli : SK Vícenice "A" 14 - : -
13:15 HC Litohoř : HC Šebkovice 14 - : -
11:15 HC Orlí Křídla : Westige Stařeč 14 - : -
09:15 Storks Výčapy : HC Jaroměřice n.R. 14 - : -
Pátek 11.1.2019
20:15 HC Rams : HC Častohostice 14 - : -
Čtvrtek 10.1.2019
20:15 HC Lukáš : HC Ctidružice 14 - : -
Středa 9.1.2019
21:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn 9 - : -
19:00 HC Bowling : Butchers Třebíč 14 - : -
Úterý 8.1.2019
20:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 11 - : -
Pondělí 7.1.2019
20:15 SK Vícenice "B" : HC Římov 10 - : -
Neděle 6.1.2019
19:45 HC Blížkovice Stars : HC Jaroměřice n.R. 12 - : -
17:45 HC Lukáš : HC Bowling 13 - : -
14:15 Storks Výčapy : HC Orlí Křídla 12 - : -
12:15 Motáci Třebětice : HC Šebkovice 12 - : -
Sobota 5.1.2019
20:00 HC Medvědi : Westige Stařeč 12 - : -
Pátek 4.1.2019
20:15 HC Častohostice : Butchers Třebíč 3 - : -
Čtvrtek 3.1.2019
19:00 HC Ctidružice : HC Rams 3 - : -
Středa 2.1.2019
20:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Vlci Boskovštejn 12 - : -
Sobota 22.12.2018
19:30 Westige Stařeč : HC Blížkovice Stars 13 - : -
17:30 HC Nové Syrovice : HC Litohoř 13 - : -
15:30 Ice Team Sokol Nové Syrovice : Storks Výčapy 13 - : -
13:15 HC Častohostice : HC Lukáš 15 - : -
11:15 HC Šebkovice : HC Krokodýli 13 - : -
09:15 HC Rafani : HC Sokol Lesonice 13 - : -
Pátek 21.12.2018
20:15 HC Římov : HC Panteři 13 - : -
Čtvrtek 20.12.2018
20:15 SK Vícenice "A" : Motáci Třebětice 13 - : -
Úterý 18.12.2018
20:15 SK Vícenice "B" : Lukovští Draci 13 - : -
Pondělí 17.12.2018
20:15 Kohouti Vesce : HC Vranín 13 - : -
Neděle 16.12.2018
19:45 HC Valaši : HC Rafani 12 - : -
17:45 HC Vlci Boskovštejn : Storks Výčapy 11 - : -
14:15 HC Budíškovice : Kohouti Vesce 12 - : -
12:15 Lukovští Draci : HC Římov 12 - : -
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice 12 - : -
Sobota 15.12.2018
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi 11 - : -
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars 11 - : -
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice 12 - : -
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A" 12 - : -
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš 12 - : -
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice 11 - : -
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice 12 - : -

Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 1 - 59 (celkem 59)
poslední výsledek
2 : 3 HC Tornádo : SK Vícenice "B" Pondělí 10.12.2018, 20:15 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš
Sobota 15.12.2018
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A"
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi
Neděle 16.12.2018
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice
12:15 Lukovští Draci : HC Římov
14:15 HC Budíškovice : Kohouti Vesce
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B"
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov
18:15 HC Rams : HC Bowling
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R.
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.