II. liga 2013/2014

Odehraných zápasů: 153
Zbývajících zápasů: 0
Celkem zápasů: 153


Odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Čtvrtek 27.3.2014
21:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Kobry II. liga 14 9 : 2
Středa 26.3.2014
20:45 HC Nové Syrovice : HC Červený Hrádek II. liga 11 2 : 4
Pondělí 24.3.2014
20:45 HC Veteráni Bílkov : HC Valaši II. liga 16 0 : 5
Úterý 18.3.2014
19:00 HC Rafani : SK Vícenice "A" II. liga 10 8 : 6
Pondělí 17.3.2014
20:15 Motáci Třebětice : HC Nové Syrovice II. liga 17 3 : 4
Neděle 16.3.2014
20:15 SK Vícenice "A" : Zlobři Myslibořice II. liga 14 5 : 6 sn
16:15 Lukovští Draci : HC Kobry II. liga 17 2 : 4
Pátek 14.3.2014
19:45 HC Valaši : Motáci Třebětice II. liga 10 7 : 4
Čtvrtek 13.3.2014
21:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Vranín II. liga 13 4 : 5
Úterý 11.3.2014
19:00 HC Rafani : HC Panteři II. liga 14 9 : 2
Pondělí 10.3.2014
19:30 HC Veteráni Bílkov : Luňáci Dědice II. liga 10 9 : 2
Sobota 8.3.2014
10:30 HC Červený Hrádek : HC Vranín II. liga 9 4 : 2
Pátek 7.3.2014
19:00 SK Vícenice "A" : HC Krokodýli II. liga 17 3 : 2 sn
Pondělí 3.3.2014
19:00 HC Valaši : HC Litohoř II. liga 9 4 : 5
Sobota 1.3.2014
10:30 HC Panteři : Lukovští Draci II. liga 10 7 : 11
Středa 26.2.2014
19:30 Luňáci Dědice : HC Krokodýli II. liga 16 4 : 8
Úterý 25.2.2014
21:00 HC Litohoř : HC Rafani II. liga 17 5 : 2
Pondělí 24.2.2014
19:30 HC Vranín : Zlobři Myslibořice II. liga 17 4 : 7
Neděle 23.2.2014
13:30 Lukovští Draci : Zlobři Myslibořice II. liga 15 3 : 6
Sobota 22.2.2014
19:45 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Veteráni Bílkov II. liga 17 9 : 4
15:45 HC Tornádo : HC Červený Hrádek II. liga 17 2 : 4
11:30 Luňáci Dědice : HC Panteři II. liga 17 2 : 4
Pondělí 17.2.2014
19:00 Kohouti Vesce : HC Valaši II. liga 17 7 : 4
Neděle 16.2.2014
12:45 HC Litohoř : HC Nové Syrovice II. liga 16 2 : 4
Sobota 15.2.2014
12:45 SK Vícenice "A" : HC Červený Hrádek II. liga 16 1 : 2 sn
Pátek 14.2.2014
22:15 Motáci Třebětice : HC Kobry II. liga 16 4 : 5
Čtvrtek 13.2.2014
21:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Rafani II. liga 16 6 : 4
19:00 Lukovští Draci : HC Vranín II. liga 16 4 : 3
Středa 12.2.2014
20:15 HC Tornádo : Zlobři Myslibořice II. liga 16 8 : 7
Úterý 11.2.2014
20:15 Kohouti Vesce : HC Panteři II. liga 16 5 : 1
Neděle 9.2.2014
19:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Nové Syrovice II. liga 15 3 : 7
12:00 Luňáci Dědice : HC Červený Hrádek II. liga 15 1 : 8
Sobota 8.2.2014
21:00 Kohouti Vesce : HC Krokodýli II. liga 15 1 : 4
09:15 Motáci Třebětice : HC Vranín II. liga 15 2 : 4
Středa 5.2.2014
21:00 HC Valaši : HC Rafani II. liga 15 3 : 9
Úterý 4.2.2014
20:15 HC Litohoř : HC Kobry II. liga 15 6 : 8
Pondělí 3.2.2014
20:15 HC Veteráni Bílkov : HC Panteři II. liga 15 4 : 1
Neděle 2.2.2014
19:15 SK Vícenice "A" : HC Tornádo II. liga 15 4 : 0
10:45 Kohouti Vesce : HC Červený Hrádek II. liga 14 7 : 3
Sobota 1.2.2014
10:00 HC Valaši : HC Nové Syrovice II. liga 14 4 : 6
Pátek 31.1.2014
20:15 Motáci Třebětice : Lukovští Draci II. liga 14 4 : 3
Středa 29.1.2014
19:00 Luňáci Dědice : HC Tornádo II. liga 14 2 : 3 sn
Úterý 28.1.2014
20:15 HC Veteráni Bílkov : HC Krokodýli II. liga 14 2 : 5
Pondělí 27.1.2014
20:15 HC Litohoř : HC Vranín II. liga 14 7 : 0
Sobota 25.1.2014
20:30 Kohouti Vesce : HC Tornádo II. liga 13 2 : 3
18:30 HC Veteráni Bílkov : HC Červený Hrádek II. liga 13 3 : 10
16:15 HC Valaši : HC Kobry II. liga 13 7 : 6
14:15 Luňáci Dědice : SK Vícenice "A" II. liga 13 0 : 7
12:15 HC Panteři : HC Nové Syrovice II. liga 13 0 : 8
Čtvrtek 23.1.2014
20:15 HC Litohoř : Lukovští Draci II. liga 13 4 : 6
Středa 22.1.2014
21:00 Motáci Třebětice : Zlobři Myslibořice II. liga 13 4 : 8
Úterý 21.1.2014
20:15 HC Rafani : HC Krokodýli II. liga 13 6 : 5
Neděle 19.1.2014
21:15 HC Veteráni Bílkov : HC Tornádo II. liga 12 8 : 2
19:15 HC Litohoř : Motáci Třebětice II. liga 12 3 : 1
08:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : Lukovští Draci II. liga 12 12 : 3
Sobota 18.1.2014
14:15 HC Nové Syrovice : HC Krokodýli II. liga 12 2 : 4
10:00 Kohouti Vesce : SK Vícenice "A" II. liga 12 4 : 3 sn
08:00 HC Valaši : HC Vranín II. liga 12 3 : 7
Pátek 17.1.2014
22:15 Luňáci Dědice : Zlobři Myslibořice II. liga 12 2 : 6
Čtvrtek 16.1.2014
20:15 HC Rafani : HC Červený Hrádek II. liga 12 4 : 3
Středa 15.1.2014
19:00 HC Panteři : HC Kobry II. liga 12 5 : 6 sn
Neděle 12.1.2014
19:30 HC Valaši : Lukovští Draci II. liga 11 6 : 2
Sobota 11.1.2014
14:00 HC Panteři : HC Vranín II. liga 11 4 : 6
10:00 HC Krokodýli : HC Kobry II. liga 11 10 : 4
Pátek 10.1.2014
22:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice II. liga 11 3 : 4 sn
Čtvrtek 9.1.2014
20:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : Motáci Třebětice II. liga 11 12 : 2
Úterý 7.1.2014
20:15 HC Rafani : HC Tornádo II. liga 11 4 : 2
Pondělí 6.1.2014
20:15 HC Veteráni Bílkov : SK Vícenice "A" II. liga 11 8 : 1
Neděle 5.1.2014
20:45 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Litohoř II. liga 10 3 : 2 sn
13:00 HC Kobry : HC Červený Hrádek II. liga 10 2 : 3
Sobota 4.1.2014
14:00 Kohouti Vesce : Zlobři Myslibořice II. liga 10 1 : 7
12:00 HC Nové Syrovice : HC Tornádo II. liga 10 5 : 2
Čtvrtek 2.1.2014
20:15 HC Krokodýli : HC Vranín II. liga 10 5 : 1
Neděle 22.12.2013
19:15 HC Nové Syrovice : SK Vícenice "A" II. liga 9 0 : 3
17:15 HC Veteráni Bílkov : Kohouti Vesce II. liga 9 9 : 3
12:00 HC Kobry : HC Tornádo II. liga 9 3 : 5
Sobota 21.12.2013
18:15 HC Litohoř : Zlobři Myslibořice II. liga 11 4 : 5 sn
16:15 HC Krokodýli : Lukovští Draci II. liga 9 5 : 1
Čtvrtek 19.12.2013
20:30 Ice Team Sokol Nové Syrovice : Zlobři Myslibořice II. liga 9 2 : 6
Středa 18.12.2013
21:00 HC Rafani : Kohouti Vesce II. liga 8 5 : 4
Úterý 17.12.2013
20:30 HC Panteři : Motáci Třebětice II. liga 9 5 : 4 sn
Neděle 15.12.2013
17:15 HC Červený Hrádek : Lukovští Draci II. liga 8 4 : 3 sn
12:45 HC Krokodýli : Motáci Třebětice II. liga 8 8 : 6
10:45 HC Kobry : SK Vícenice "A" II. liga 8 5 : 6
Sobota 14.12.2013
20:15 HC Valaši : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 8 1 : 6
18:15 HC Veteráni Bílkov : Zlobři Myslibořice II. liga 8 4 : 1
14:00 HC Nové Syrovice : Luňáci Dědice II. liga 8 4 : 3
10:00 HC Panteři : HC Litohoř II. liga 8 1 : 14
Pátek 13.12.2013
20:30 HC Vranín : HC Tornádo II. liga 8 2 : 4
Pondělí 9.12.2013
20:30 HC Rafani : Luňáci Dědice II. liga 9 3 : 2
Neděle 8.12.2013
17:15 Lukovští Draci : HC Nové Syrovice II. liga 1 0 : 3
14:00 Motáci Třebětice : HC Veteráni Bílkov II. liga 2 1 : 12
Sobota 7.12.2013
12:00 SK Vícenice "A" : HC Litohoř II. liga 4 6 : 4
Pátek 6.12.2013
22:30 HC Červený Hrádek : HC Valaši II. liga 4 3 : 10
20:30 HC Tornádo : HC Panteři II. liga 2 7 : 0
Středa 4.12.2013
21:00 Lukovští Draci : Luňáci Dědice II. liga 5 4 : 2
Úterý 3.12.2013
20:30 HC Nové Syrovice : Kohouti Vesce II. liga 7 5 : 4
Pondělí 2.12.2013
20:30 HC Panteři : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 7 0 : 6
Neděle 1.12.2013
17:30 HC Valaši : Zlobři Myslibořice II. liga 7 5 : 6 sn
13:00 HC Vranín : SK Vícenice "A" II. liga 7 4 : 9
10:45 HC Červený Hrádek : Motáci Třebětice II. liga 7 11 : 7
Sobota 30.11.2013
21:00 HC Tornádo : Lukovští Draci II. liga 7 6 : 2
12:00 HC Krokodýli : HC Litohoř II. liga 7 6 : 5 sn
10:00 HC Kobry : Luňáci Dědice II. liga 7 5 : 2
Čtvrtek 28.11.2013
20:30 HC Rafani : HC Veteráni Bílkov II. liga 7 3 : 8
Neděle 24.11.2013
21:00 HC Kobry : Kohouti Vesce II. liga 6 2 : 6
Sobota 23.11.2013
14:00 HC Vranín : Luňáci Dědice II. liga 6 4 : 3
12:00 HC Tornádo : Motáci Třebětice II. liga 6 4 : 5
10:00 HC Nové Syrovice : HC Veteráni Bílkov II. liga 6 2 : 4
Pátek 22.11.2013
22:30 HC Panteři : HC Valaši II. liga 6 1 : 8
Čtvrtek 21.11.2013
20:30 HC Krokodýli : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 6 4 : 3
Středa 20.11.2013
21:00 Lukovští Draci : SK Vícenice "A" II. liga 6 9 : 3
19:00 HC Červený Hrádek : HC Litohoř II. liga 6 4 : 3
Úterý 19.11.2013
20:30 HC Rafani : Zlobři Myslibořice II. liga 6 4 : 7
Neděle 17.11.2013
21:00 HC Tornádo : HC Litohoř II. liga 5 7 : 4
12:15 SK Vícenice "A" : Motáci Třebětice II. liga 5 10 : 7
10:15 HC Červený Hrádek : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 5 2 : 5
Sobota 16.11.2013
12:00 HC Kobry : HC Veteráni Bílkov II. liga 5 7 : 6
10:00 HC Vranín : Kohouti Vesce II. liga 5 3 : 4 sn
Pátek 15.11.2013
22:30 HC Nové Syrovice : HC Rafani II. liga 5 5 : 2
Středa 13.11.2013
21:00 HC Panteři : Zlobři Myslibořice II. liga 5 2 : 4
Úterý 12.11.2013
20:30 HC Krokodýli : HC Valaši II. liga 5 5 : 1
Neděle 10.11.2013
21:15 HC Nové Syrovice : Zlobři Myslibořice II. liga 4 7 : 4
14:00 HC Krokodýli : HC Panteři II. liga 4 9 : 1
Sobota 9.11.2013
17:30 HC Tornádo : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 4 2 : 4
Pátek 8.11.2013
20:30 Lukovští Draci : Kohouti Vesce II. liga 4 4 : 5
Čtvrtek 7.11.2013
20:30 Motáci Třebětice : Luňáci Dědice II. liga 4 3 : 2
Středa 6.11.2013
21:00 HC Kobry : HC Rafani II. liga 4 5 : 1
19:00 HC Vranín : HC Veteráni Bílkov II. liga 4 2 : 4
Neděle 3.11.2013
19:15 HC Kobry : HC Nové Syrovice II. liga 3 3 : 8
12:45 SK Vícenice "A" : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 3 4 : 6
Sobota 2.11.2013
21:00 HC Tornádo : HC Valaši II. liga 3 2 : 6
11:45 Luňáci Dědice : HC Litohoř II. liga 3 3 : 11
09:45 HC Krokodýli : Zlobři Myslibořice II. liga 3 4 : 2
Úterý 29.10.2013
20:30 Motáci Třebětice : Kohouti Vesce II. liga 3 2 : 0
Pondělí 28.10.2013
20:30 Lukovští Draci : HC Veteráni Bílkov II. liga 3 5 : 7
12:15 HC Červený Hrádek : HC Panteři II. liga 3 10 : 2
08:15 HC Vranín : HC Rafani II. liga 3 6 : 4
Neděle 27.10.2013
18:30 SK Vícenice "A" : HC Valaši II. liga 2 5 : 13
13:45 HC Litohoř : Kohouti Vesce II. liga 2 4 : 3
Sobota 26.10.2013
22:15 Luňáci Dědice : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 2 2 : 5
16:00 HC Červený Hrádek : HC Krokodýli II. liga 2 7 : 2
14:00 HC Vranín : HC Nové Syrovice II. liga 2 2 : 7
Středa 23.10.2013
20:45 Lukovští Draci : HC Rafani II. liga 2 2 : 3
Pondělí 21.10.2013
20:30 HC Kobry : Zlobři Myslibořice II. liga 2 3 : 7
Neděle 20.10.2013
12:45 Motáci Třebětice : HC Rafani II. liga 1 8 : 4
08:45 HC Červený Hrádek : Zlobři Myslibořice II. liga 1 2 : 4
Sobota 19.10.2013
17:45 Kohouti Vesce : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 1 5 : 9
15:45 HC Vranín : HC Kobry II. liga 1 3 : 4
Pátek 18.10.2013
22:30 SK Vícenice "A" : HC Panteři II. liga 1 5 : 3
Středa 16.10.2013
21:00 HC Litohoř : HC Veteráni Bílkov II. liga 1 5 : 4 sn
Úterý 15.10.2013
20:30 HC Tornádo : HC Krokodýli II. liga 1 1 : 5
Pondělí 14.10.2013
20:30 Luňáci Dědice : HC Valaši II. liga 1 1 : 7
poslední výsledek
8 : 2 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice Neděle 9.12.2018, 19:45 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B"
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš
Sobota 15.12.2018
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A"
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi
Neděle 16.12.2018
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice
12:15 Lukovští Draci : HC Římov
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov
18:15 HC Rams : HC Bowling
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R.
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice
Čtvrtek 6.12.2018
20:15 HC Medvědi : HC Orlí Křídla
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.