I. liga 2013/2014

Odehraných zápasů: 171
Zbývajících zápasů: 0
Celkem zápasů: 171


Odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Úterý 25.3.2014
19:00 Hellfish Třebíč : HC Častohostice I. liga 19 3 : 10
Pondělí 24.3.2014
18:45 HC Jakubov : HC Orlí Křídla I. liga 8 5 : 0
Neděle 23.3.2014
19:45 HC Medvědi : HC Jakubov I. liga 17 4 : 7
17:45 HC Častohostice : HC Ctidružice I. liga 13 6 : 3
10:00 HC Rams : Storks Výčapy I. liga 11 5 : 4
Pátek 21.3.2014
19:00 Hellfish Třebíč : HC Bowling I. liga 18 1 : 5
Čtvrtek 20.3.2014
19:15 HC Lukáš : HC Rams I. liga 16 16 : 4
Středa 19.3.2014
19:15 HC Blížkovice Stars : HC Třebětice I. liga 10 3 : 6
Pondělí 17.3.2014
18:15 Westige Stařeč : AHC ICE BALLERINAS I. liga 15 5 : 4
Neděle 16.3.2014
18:15 HC Rams : HC Sokol Lesonice I. liga 8 5 : 4
Sobota 15.3.2014
21:15 HC Rams : HC Vlci Boskovštejn I. liga 9 15 : 9
Středa 12.3.2014
19:30 HC Bowling : TJ Sokol Želetava I. liga 10 7 : 3
Úterý 11.3.2014
21:00 HC Medvědi : HC Třebětice I. liga 14 4 : 7
Neděle 9.3.2014
21:00 HC Sokol Lesonice : HC Lukáš I. liga 19 3 : 15
12:45 HC Šebkovice : HC Jaroměřice n.R. I. liga 19 6 : 2
10:45 Westige Stařeč : HC Rams I. liga 19 16 : 5
Sobota 8.3.2014
19:30 HC Orlí Křídla : HC Medvědi I. liga 19 7 : 6 sn
Pátek 7.3.2014
21:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Jakubov I. liga 19 7 : 14
Čtvrtek 6.3.2014
19:30 AHC ICE BALLERINAS : HC Ctidružice I. liga 19 3 : 6
Středa 5.3.2014
21:00 TJ Sokol Želetava : HC Blížkovice Stars I. liga 19 7 : 3
Úterý 4.3.2014
19:30 Storks Výčapy : HC Bowling I. liga 19 0 : 5
Neděle 2.3.2014
21:30 AHC ICE BALLERINAS : HC Blížkovice Stars I. liga 18 6 : 0
19:30 HC Medvědi : HC Lukáš I. liga 18 2 : 15
14:45 Westige Stařeč : HC Ctidružice I. liga 18 2 : 20
Sobota 1.3.2014
21:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Častohostice I. liga 18 8 : 13
12:30 HC Šebkovice : HC Rams I. liga 18 8 : 11
Pátek 28.2.2014
19:30 Storks Výčapy : HC Třebětice I. liga 18 4 : 0
Čtvrtek 27.2.2014
21:00 HC Sokol Lesonice : HC Jakubov I. liga 18 7 : 8 sn
19:00 HC Orlí Křídla : HC Jaroměřice n.R. I. liga 18 6 : 0
Neděle 23.2.2014
19:30 HC Lukáš : HC Jaroměřice n.R. I. liga 17 20 : 2
Sobota 22.2.2014
21:45 Westige Stařeč : HC Blížkovice Stars I. liga 17 9 : 2
17:45 AHC ICE BALLERINAS : TJ Sokol Želetava I. liga 17 7 : 2
13:30 HC Sokol Lesonice : HC Častohostice I. liga 17 2 : 4
09:30 HC Orlí Křídla : HC Rams I. liga 17 5 : 6
Pátek 21.2.2014
20:30 HC Šebkovice : HC Ctidružice I. liga 17 0 : 13
Středa 19.2.2014
21:00 Hellfish Třebíč : HC Třebětice I. liga 17 4 : 1
19:00 HC Vlci Boskovštejn : HC Bowling I. liga 17 3 : 7
Neděle 16.2.2014
21:00 Hellfish Třebíč : Storks Výčapy I. liga 16 6 : 3
10:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Jakubov I. liga 16 3 : 7
Sobota 15.2.2014
21:00 HC Lukáš : AHC ICE BALLERINAS I. liga 12 10 : 3
19:00 HC Sokol Lesonice : HC Bowling I. liga 16 2 : 8
17:00 HC Šebkovice : HC Blížkovice Stars I. liga 16 6 : 4
15:00 HC Orlí Křídla : HC Ctidružice I. liga 16 5 : 4
Pátek 14.2.2014
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Třebětice I. liga 16 7 : 2
Pondělí 10.2.2014
21:00 HC Medvědi : HC Častohostice I. liga 16 4 : 5 sn
19:00 Westige Stařeč : TJ Sokol Želetava I. liga 16 4 : 9
Neděle 9.2.2014
21:15 HC Vlci Boskovštejn : Storks Výčapy I. liga 15 9 : 12
17:15 HC Lukáš : HC Ctidružice I. liga 15 2 : 1
14:00 HC Šebkovice : TJ Sokol Želetava I. liga 15 3 : 5
Sobota 8.2.2014
11:15 HC Jakubov : HC Rams I. liga 15 18 : 4
Pátek 7.2.2014
22:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars I. liga 15 5 : 4
20:15 HC Medvědi : HC Bowling I. liga 15 3 : 8
Čtvrtek 6.2.2014
20:15 HC Sokol Lesonice : HC Třebětice I. liga 15 8 : 7 sn
Středa 5.2.2014
19:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Častohostice I. liga 15 2 : 10
Neděle 2.2.2014
17:15 HC Šebkovice : AHC ICE BALLERINAS I. liga 14 1 : 3
12:45 HC Sokol Lesonice : Storks Výčapy I. liga 14 7 : 8
Sobota 1.2.2014
21:00 HC Vlci Boskovštejn : Hellfish Třebíč I. liga 14 1 : 9
14:15 HC Lukáš : HC Blížkovice Stars I. liga 14 6 : 3
12:15 HC Rams : HC Častohostice I. liga 14 2 : 12
Pátek 31.1.2014
22:15 HC Jakubov : HC Ctidružice I. liga 14 5 : 1
Čtvrtek 30.1.2014
20:15 HC Orlí Křídla : TJ Sokol Želetava I. liga 14 5 : 4
Středa 29.1.2014
21:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Bowling I. liga 14 0 : 11
Neděle 26.1.2014
21:30 HC Ctidružice : HC Vlci Boskovštejn I. liga 8 9 : 10
19:30 HC Medvědi : Storks Výčapy I. liga 13 3 : 4
17:30 HC Sokol Lesonice : Hellfish Třebíč I. liga 13 2 : 6
14:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Třebětice I. liga 13 6 : 5 sn
Sobota 25.1.2014
10:00 HC Lukáš : TJ Sokol Želetava I. liga 13 21 : 2
Pátek 24.1.2014
22:15 HC Rams : HC Bowling I. liga 13 5 : 11
20:15 HC Orlí Křídla : AHC ICE BALLERINAS I. liga 13 7 : 3
Středa 22.1.2014
19:00 HC Šebkovice : Westige Stařeč I. liga 13 3 : 8
Pondělí 20.1.2014
20:15 HC Jakubov : HC Blížkovice Stars I. liga 13 12 : 1
Neděle 19.1.2014
17:15 HC Orlí Křídla : Westige Stařeč I. liga 12 8 : 5
12:45 HC Medvědi : Hellfish Třebíč I. liga 12 4 : 6
Sobota 18.1.2014
21:00 HC Rams : HC Třebětice I. liga 12 8 : 11
12:15 HC Sokol Lesonice : HC Vlci Boskovštejn I. liga 12 6 : 4
Pátek 17.1.2014
20:15 HC Ctidružice : HC Bowling I. liga 12 0 : 5
Středa 15.1.2014
21:00 HC Jakubov : TJ Sokol Želetava I. liga 12 5 : 0
Úterý 14.1.2014
20:15 HC Častohostice : HC Blížkovice Stars I. liga 12 10 : 3
Pondělí 13.1.2014
20:15 HC Jaroměřice n.R. : Storks Výčapy I. liga 12 2 : 4
Neděle 12.1.2014
21:30 HC Lukáš : Westige Stařeč I. liga 11 8 : 6
17:30 HC Častohostice : TJ Sokol Želetava I. liga 11 13 : 0
14:15 HC Orlí Křídla : HC Šebkovice I. liga 11 14 : 3
Sobota 11.1.2014
21:00 HC Jakubov : AHC ICE BALLERINAS I. liga 11 3 : 5
12:00 HC Jaroměřice n.R. : Hellfish Třebíč I. liga 11 2 : 12
Pátek 10.1.2014
20:15 HC Bowling : HC Blížkovice Stars I. liga 11 9 : 3
Středa 8.1.2014
21:00 HC Medvědi : HC Vlci Boskovštejn I. liga 11 7 : 6
19:00 HC Ctidružice : HC Třebětice I. liga 11 4 : 2
Neděle 5.1.2014
18:45 HC Lukáš : HC Šebkovice I. liga 10 14 : 5
11:00 HC Ctidružice : Storks Výčapy I. liga 10 2 : 3
09:00 HC Častohostice : AHC ICE BALLERINAS I. liga 10 6 : 3
Sobota 4.1.2014
21:00 HC Rams : Hellfish Třebíč I. liga 10 4 : 9
10:00 HC Jakubov : Westige Stařeč I. liga 10 9 : 4
Pátek 3.1.2014
22:15 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn I. liga 10 4 : 7
20:15 HC Medvědi : HC Sokol Lesonice I. liga 10 5 : 1
Neděle 22.12.2013
21:15 HC Blížkovice Stars : Storks Výčapy I. liga 9 4 : 5
14:00 HC Bowling : AHC ICE BALLERINAS I. liga 9 3 : 1
Sobota 21.12.2013
20:15 HC Lukáš : HC Orlí Křídla I. liga 9 4 : 5
14:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Sokol Lesonice I. liga 9 4 : 1
12:00 HC Třebětice : TJ Sokol Želetava I. liga 9 11 : 4
Pondělí 16.12.2013
20:30 HC Ctidružice : Hellfish Třebíč I. liga 9 6 : 8
Neděle 15.12.2013
21:15 HC Bowling : Westige Stařeč I. liga 8 7 : 1
19:15 HC Třebětice : AHC ICE BALLERINAS I. liga 8 0 : 6
Sobota 14.12.2013
12:00 HC Jakubov : HC Šebkovice I. liga 9 11 : 0
Čtvrtek 12.12.2013
20:30 HC Blížkovice Stars : Hellfish Třebíč I. liga 8 1 : 14
Středa 11.12.2013
21:00 HC Častohostice : Westige Stařeč I. liga 9 7 : 5
19:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi I. liga 8 1 : 4
Neděle 8.12.2013
21:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Vlci Boskovštejn I. liga 5 10 : 7
19:15 HC Bowling : HC Orlí Křídla I. liga 6 5 : 0
12:00 HC Blížkovice Stars : HC Jaroměřice n.R. I. liga 4 15 : 0
Sobota 7.12.2013
21:00 HC Častohostice : HC Lukáš I. liga 6 4 : 5
14:00 TJ Sokol Želetava : Storks Výčapy I. liga 8 3 : 6
10:00 HC Ctidružice : HC Rams I. liga 4 7 : 3
Čtvrtek 5.12.2013
20:30 HC Třebětice : Westige Stařeč I. liga 7 8 : 4
Středa 4.12.2013
19:00 Hellfish Třebíč : HC Lukáš I. liga 2 4 : 7
Neděle 1.12.2013
21:30 HC Ctidružice : HC Sokol Lesonice I. liga 7 11 : 0
19:30 Storks Výčapy : HC Jakubov I. liga 2 2 : 9
Sobota 30.11.2013
14:00 HC Rams : HC Medvědi I. liga 7 11 : 6
Pátek 29.11.2013
22:30 TJ Sokol Želetava : Hellfish Třebíč I. liga 7 2 : 6
20:30 HC Blížkovice Stars : HC Vlci Boskovštejn I. liga 7 7 : 8
Středa 27.11.2013
21:00 HC Bowling : HC Šebkovice I. liga 7 5 : 1
Úterý 26.11.2013
20:30 Storks Výčapy : AHC ICE BALLERINAS I. liga 7 4 : 3 sn
Pondělí 25.11.2013
20:30 HC Častohostice : HC Orlí Křídla I. liga 7 4 : 2
Neděle 24.11.2013
19:00 HC Třebětice : HC Šebkovice I. liga 6 2 : 1
17:00 AHC ICE BALLERINAS : Hellfish Třebíč I. liga 6 2 : 4
13:30 Storks Výčapy : Westige Stařeč I. liga 6 4 : 8
Sobota 23.11.2013
20:15 HC Jakubov : HC Lukáš I. liga 7 3 : 4 sn
18:15 HC Rams : HC Jaroměřice n.R. I. liga 6 8 : 6
16:15 TJ Sokol Želetava : HC Vlci Boskovštejn I. liga 6 7 : 6
Pátek 22.11.2013
20:30 HC Ctidružice : HC Medvědi I. liga 6 8 : 3
Pondělí 18.11.2013
20:30 HC Blížkovice Stars : HC Sokol Lesonice I. liga 6 5 : 4 sn
Neděle 17.11.2013
19:00 HC Ctidružice : HC Jaroměřice n.R. I. liga 5 4 : 2
17:00 HC Bowling : HC Lukáš I. liga 5 2 : 3
Sobota 16.11.2013
21:00 Storks Výčapy : HC Šebkovice I. liga 5 0 : 4
14:00 HC Třebětice : HC Orlí Křídla I. liga 5 3 : 2
Pátek 15.11.2013
20:30 HC Častohostice : HC Jakubov I. liga 5 2 : 9
Čtvrtek 14.11.2013
20:30 TJ Sokol Želetava : HC Sokol Lesonice I. liga 5 6 : 5
Středa 13.11.2013
19:00 HC Blížkovice Stars : HC Medvědi I. liga 5 5 : 4 sn
Pondělí 11.11.2013
20:30 Hellfish Třebíč : Westige Stařeč I. liga 5 9 : 6
Neděle 10.11.2013
19:15 Storks Výčapy : HC Orlí Křídla I. liga 4 4 : 5
17:15 HC Bowling : HC Jakubov I. liga 4 3 : 2
12:00 TJ Sokol Želetava : HC Medvědi I. liga 4 3 : 8
Sobota 9.11.2013
21:30 AHC ICE BALLERINAS : HC Sokol Lesonice I. liga 4 3 : 4
19:30 HC Třebětice : HC Lukáš I. liga 4 4 : 5
Úterý 5.11.2013
20:30 Hellfish Třebíč : HC Šebkovice I. liga 4 12 : 1
Pondělí 4.11.2013
20:30 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn I. liga 4 4 : 11
Neděle 3.11.2013
21:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Medvědi I. liga 3 2 : 3
17:15 Hellfish Třebíč : HC Orlí Křídla I. liga 3 4 : 3
10:45 TJ Sokol Želetava : HC Jaroměřice n.R. I. liga 3 10 : 5
Sobota 2.11.2013
13:45 HC Blížkovice Stars : HC Rams I. liga 3 10 : 13
Pátek 1.11.2013
22:30 Westige Stařeč : HC Sokol Lesonice I. liga 3 2 : 4
20:30 HC Bowling : HC Častohostice I. liga 3 1 : 6
Čtvrtek 31.10.2013
20:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Šebkovice I. liga 3 10 : 9 sn
Středa 30.10.2013
19:00 TJ Sokol Želetava : HC Ctidružice I. liga 1 2 : 7
Pondělí 28.10.2013
14:30 HC Třebětice : HC Jakubov I. liga 3 0 : 12
10:15 Storks Výčapy : HC Lukáš I. liga 3 5 : 4
Neděle 27.10.2013
20:30 TJ Sokol Želetava : HC Rams I. liga 2 3 : 8
11:45 AHC ICE BALLERINAS : HC Jaroměřice n.R. I. liga 2 1 : 7
Sobota 26.10.2013
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice I. liga 2 6 : 4
18:00 HC Blížkovice Stars : HC Ctidružice I. liga 2 4 : 7
Pátek 25.10.2013
20:30 Westige Stařeč : HC Medvědi I. liga 2 4 : 6
Čtvrtek 24.10.2013
20:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Orlí Křídla I. liga 2 8 : 5
Úterý 22.10.2013
20:30 HC Třebětice : HC Častohostice I. liga 2 1 : 13
Neděle 20.10.2013
21:15 HC Šebkovice : HC Medvědi I. liga 1 3 : 5
19:15 HC Třebětice : HC Bowling I. liga 1 2 : 5
17:15 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R. I. liga 1 5 : 3
10:45 HC Sokol Lesonice : HC Orlí Křídla I. liga 1 5 : 6 sn
Sobota 19.10.2013
21:45 HC Vlci Boskovštejn : HC Lukáš I. liga 1 8 : 22
19:45 Storks Výčapy : HC Častohostice I. liga 1 2 : 15
Pátek 18.10.2013
20:30 Hellfish Třebíč : HC Jakubov I. liga 1 6 : 4
Čtvrtek 17.10.2013
20:30 AHC ICE BALLERINAS : HC Rams I. liga 1 9 : 4
poslední výsledek
8 : 2 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice Neděle 9.12.2018, 19:45 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B"
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš
Sobota 15.12.2018
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A"
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi
Neděle 16.12.2018
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice
12:15 Lukovští Draci : HC Římov
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov
18:15 HC Rams : HC Bowling
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R.
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice
Čtvrtek 6.12.2018
20:15 HC Medvědi : HC Orlí Křídla
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.