II. liga 2012/2013

Odehraných zápasů: 153
Zbývajících zápasů: 0
Celkem zápasů: 153


Odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Středa 20.3.2013
19:00 HC Kobry : HC Panteři II. liga 17 0 : 5
Neděle 17.3.2013
09:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Rafani II. liga 17 7 : 6
Čtvrtek 14.3.2013
19:00 HC Valaši : SK Vícenice "A" II. liga 14 2 : 8
Středa 13.3.2013
19:00 HC Panteři : Lukovští Draci II. liga 14 0 : 5
Pondělí 11.3.2013
19:00 HC Valaši : HC Kobry II. liga 16 4 : 6
Neděle 10.3.2013
10:45 SK Vícenice "A" : Motáci Třebětice II. liga 17 7 : 5
Sobota 9.3.2013
18:45 Zlobři Myslibořice : HC Vlci Boskovštejn II. liga 11 4 : 8
13:45 HC Rams : Westige Stařeč II. liga 10 7 : 8
11:30 HC Litohoř : Luňáci Dědice II. liga 13 7 : 2
Pátek 8.3.2013
20:30 HC Panteři : HC Rafani II. liga 11 4 : 6
Čtvrtek 7.3.2013
20:15 HC Kobry : HC Vranín II. liga 13 0 : 8
Středa 6.3.2013
19:00 Lukovští Draci : Zlobři Myslibořice II. liga 15 6 : 3
Úterý 5.3.2013
20:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Krokodýli II. liga 17 5 : 2
Neděle 3.3.2013
17:00 HC Rams : HC Vranín II. liga 17 7 : 2
10:45 Luňáci Dědice : HC Valaši II. liga 17 1 : 17
08:45 Kohouti Vesce : Westige Stařeč II. liga 17 4 : 6
Sobota 2.3.2013
21:30 HC Červený Hrádek : Lukovští Draci II. liga 17 2 : 3
Úterý 26.2.2013
20:15 HC Litohoř : Zlobři Myslibořice II. liga 17 4 : 0
Neděle 24.2.2013
12:45 HC Rafani : Kohouti Vesce II. liga 16 2 : 0
10:45 HC Krokodýli : HC Červený Hrádek II. liga 16 1 : 2
08:45 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 16 7 : 2
Sobota 23.2.2013
12:45 HC Rams : Luňáci Dědice II. liga 16 8 : 1
10:45 HC Vranín : HC Vlci Boskovštejn II. liga 16 1 : 0
Čtvrtek 21.2.2013
19:00 HC Panteři : HC Litohoř II. liga 16 3 : 4
Středa 20.2.2013
20:15 Westige Stařeč : HC Valaši II. liga 11 6 : 5 sn
Úterý 19.2.2013
20:15 Lukovští Draci : Motáci Třebětice II. liga 16 10 : 5
Pondělí 18.2.2013
21:00 HC Kobry : HC Rams II. liga 15 2 : 7
19:00 Zlobři Myslibořice : SK Vícenice "A" II. liga 16 0 : 3
Neděle 17.2.2013
11:15 Luňáci Dědice : HC Vranín II. liga 15 1 : 10
Sobota 16.2.2013
21:30 HC Červený Hrádek : Westige Stařeč II. liga 15 3 : 7
19:30 Motáci Třebětice : HC Krokodýli II. liga 15 5 : 2
15:00 Kohouti Vesce : HC Vlci Boskovštejn II. liga 15 2 : 5
12:45 HC Litohoř : HC Valaši II. liga 15 0 : 8
Pátek 15.2.2013
20:30 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Rafani II. liga 15 7 : 6
Pondělí 11.2.2013
21:00 SK Vícenice "A" : HC Panteři II. liga 15 3 : 2
Neděle 10.2.2013
11:15 HC Rams : HC Litohoř II. liga 14 14 : 5
09:15 HC Rafani : HC Červený Hrádek II. liga 14 0 : 5
Sobota 9.2.2013
17:00 HC Vlci Boskovštejn : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 14 8 : 7
15:00 Westige Stařeč : Motáci Třebětice II. liga 14 5 : 3
10:45 Luňáci Dědice : HC Kobry II. liga 14 10 : 0
Úterý 5.2.2013
20:15 HC Krokodýli : Zlobři Myslibořice II. liga 14 3 : 4 sn
Pondělí 4.2.2013
20:30 HC Vranín : Kohouti Vesce II. liga 14 2 : 4
Neděle 3.2.2013
21:30 HC Červený Hrádek : HC Vlci Boskovštejn II. liga 13 4 : 12
Sobota 2.2.2013
12:45 Zlobři Myslibořice : Westige Stařeč II. liga 13 5 : 6
10:45 HC Krokodýli : HC Panteři II. liga 13 9 : 3
Čtvrtek 31.1.2013
21:00 SK Vícenice "A" : HC Rams II. liga 13 8 : 11
19:00 Motáci Třebětice : HC Rafani II. liga 13 12 : 6
Středa 30.1.2013
21:30 Ice Team Sokol Nové Syrovice : Kohouti Vesce II. liga 13 9 : 4
Úterý 29.1.2013
20:15 Lukovští Draci : HC Valaši II. liga 13 1 : 3
Neděle 27.1.2013
17:30 HC Rams : Lukovští Draci II. liga 12 8 : 7
12:45 Westige Stařeč : HC Panteři II. liga 12 4 : 5
Sobota 26.1.2013
20:00 Kohouti Vesce : HC Červený Hrádek II. liga 12 5 : 8
15:30 Luňáci Dědice : SK Vícenice "A" II. liga 12 1 : 8
13:30 HC Vranín : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 12 4 : 3
11:15 HC Valaši : HC Krokodýli II. liga 12 5 : 3
09:15 HC Vlci Boskovštejn : Motáci Třebětice II. liga 12 5 : 8
Středa 23.1.2013
19:00 HC Kobry : HC Litohoř II. liga 12 3 : 6
Pondělí 21.1.2013
20:30 HC Rafani : Zlobři Myslibořice II. liga 12 5 : 4
Neděle 20.1.2013
12:45 SK Vícenice "A" : HC Kobry II. liga 11 4 : 2
10:45 HC Litohoř : HC Vranín II. liga 11 4 : 3
Sobota 19.1.2013
22:15 Lukovští Draci : Luňáci Dědice II. liga 11 3 : 2
16:00 Motáci Třebětice : Kohouti Vesce II. liga 11 2 : 3
Čtvrtek 17.1.2013
20:15 HC Krokodýli : HC Rams II. liga 11 7 : 8
Pondělí 14.1.2013
20:30 HC Červený Hrádek : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 11 1 : 2
Neděle 13.1.2013
22:00 Kohouti Vesce : Zlobři Myslibořice II. liga 10 2 : 4
11:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Panteři II. liga 10 8 : 6
Sobota 12.1.2013
21:30 HC Rafani : HC Valaši II. liga 10 4 : 5
12:45 Luňáci Dědice : HC Krokodýli II. liga 10 1 : 11
Čtvrtek 10.1.2013
20:15 HC Kobry : Lukovští Draci II. liga 10 4 : 5
Středa 9.1.2013
20:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : Motáci Třebětice II. liga 10 6 : 3
Úterý 8.1.2013
20:30 HC Vranín : HC Červený Hrádek II. liga 10 4 : 6
Pondělí 7.1.2013
19:00 HC Litohoř : SK Vícenice "A" II. liga 10 4 : 6
Neděle 6.1.2013
11:15 Zlobři Myslibořice : Motáci Třebětice II. liga 7 3 : 6
Sobota 5.1.2013
14:45 HC Panteři : Kohouti Vesce II. liga 9 3 : 2
10:45 Luňáci Dědice : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 5 1 : 8
Sobota 22.12.2012
21:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Litohoř II. liga 5 8 : 4
19:30 HC Panteři : HC Červený Hrádek II. liga 7 4 : 5
17:00 Zlobři Myslibořice : Luňáci Dědice II. liga 2 8 : 2
15:00 HC Krokodýli : HC Kobry II. liga 9 8 : 0
12:45 HC Rafani : HC Rams II. liga 9 2 : 13
10:45 HC Vranín : Motáci Třebětice II. liga 8 3 : 2
Středa 19.12.2012
21:00 HC Krokodýli : Westige Stařeč II. liga 4 0 : 7
Pondělí 17.12.2012
19:00 HC Valaši : HC Vlci Boskovštejn II. liga 9 6 : 17
Neděle 16.12.2012
11:15 SK Vícenice "A" : HC Vranín II. liga 9 4 : 7
09:15 Westige Stařeč : Luňáci Dědice II. liga 9 6 : 3
Sobota 15.12.2012
17:00 Lukovští Draci : HC Litohoř II. liga 9 7 : 5
15:00 Motáci Třebětice : HC Červený Hrádek II. liga 9 2 : 5
Středa 12.12.2012
21:00 Zlobři Myslibořice : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 9 3 : 6
Neděle 9.12.2012
22:00 HC Litohoř : HC Krokodýli II. liga 8 3 : 4
Sobota 8.12.2012
21:30 Kohouti Vesce : HC Valaši II. liga 8 2 : 7
19:30 HC Kobry : Westige Stařeč II. liga 8 4 : 2
12:45 SK Vícenice "A" : Lukovští Draci II. liga 8 8 : 6
10:45 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Panteři II. liga 8 2 : 4
Čtvrtek 6.12.2012
20:15 Luňáci Dědice : HC Rafani II. liga 8 4 : 15
Úterý 4.12.2012
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Rams II. liga 8 10 : 6
Pondělí 3.12.2012
20:30 HC Červený Hrádek : Zlobři Myslibořice II. liga 8 1 : 8
Sobota 1.12.2012
21:30 Westige Stařeč : HC Litohoř II. liga 7 5 : 4
Pátek 30.11.2012
20:30 HC Rams : Kohouti Vesce II. liga 7 6 : 3
Čtvrtek 29.11.2012
20:15 HC Rafani : HC Kobry II. liga 7 5 : 0
Středa 28.11.2012
21:00 HC Krokodýli : SK Vícenice "A" II. liga 7 2 : 4
19:00 HC Vlci Boskovštejn : Luňáci Dědice II. liga 7 8 : 6
Úterý 27.11.2012
20:15 Lukovští Draci : HC Vranín II. liga 7 1 : 6
Pondělí 26.11.2012
20:30 HC Valaši : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 7 8 : 5
Neděle 25.11.2012
22:00 HC Kobry : HC Vlci Boskovštejn II. liga 6 6 : 10
20:00 Lukovští Draci : HC Krokodýli II. liga 6 2 : 3
11:15 HC Litohoř : HC Rafani II. liga 6 2 : 8
Sobota 24.11.2012
21:30 HC Červený Hrádek : HC Valaši II. liga 6 3 : 6
17:00 HC Vranín : Zlobři Myslibořice II. liga 6 4 : 2
15:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Rams II. liga 6 1 : 10
12:45 Motáci Třebětice : HC Panteři II. liga 6 3 : 4
10:45 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice II. liga 6 2 : 5
Neděle 18.11.2012
21:30 HC Rafani : SK Vícenice "A" II. liga 5 4 : 1
12:45 HC Rams : HC Červený Hrádek II. liga 5 6 : 1
08:45 HC Krokodýli : HC Vranín II. liga 5 2 : 5
Sobota 17.11.2012
20:15 HC Panteři : Zlobři Myslibořice II. liga 5 0 : 1
Čtvrtek 15.11.2012
20:15 Westige Stařeč : Lukovští Draci II. liga 5 3 : 4
Středa 14.11.2012
21:30 Kohouti Vesce : HC Kobry II. liga 5 6 : 0
Úterý 13.11.2012
20:15 HC Valaši : Motáci Třebětice II. liga 5 2 : 3
Neděle 11.11.2012
21:30 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Kobry II. liga 4 9 : 1
12:45 HC Vranín : HC Panteři II. liga 4 1 : 3
10:45 Zlobři Myslibořice : HC Valaši II. liga 4 4 : 8
08:45 HC Litohoř : Kohouti Vesce II. liga 4 4 : 5 sn
Sobota 10.11.2012
21:15 SK Vícenice "A" : Westige Stařeč II. liga 6 1 : 7
17:00 Motáci Třebětice : HC Rams II. liga 4 8 : 4
10:45 HC Červený Hrádek : Luňáci Dědice II. liga 4 3 : 4 sn
Úterý 6.11.2012
20:15 Lukovští Draci : HC Rafani II. liga 4 4 : 2
Pondělí 5.11.2012
20:45 SK Vícenice "A" : HC Vlci Boskovštejn II. liga 4 7 : 9
Neděle 4.11.2012
21:30 Luňáci Dědice : Motáci Třebětice II. liga 3 9 : 8 sn
17:30 HC Rafani : HC Krokodýli II. liga 3 2 : 4
08:45 HC Kobry : HC Červený Hrádek II. liga 3 0 : 9
Sobota 3.11.2012
18:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Litohoř II. liga 3 5 : 6
11:30 HC Vlci Boskovštejn : Lukovští Draci II. liga 3 5 : 6
Pátek 2.11.2012
20:30 Westige Stařeč : HC Vranín II. liga 3 9 : 1
Středa 31.10.2012
21:00 Kohouti Vesce : SK Vícenice "A" II. liga 3 4 : 9
19:00 HC Červený Hrádek : HC Litohoř II. liga 2 2 : 1
Úterý 30.10.2012
20:15 HC Valaši : HC Panteři II. liga 3 11 : 6
Pondělí 29.10.2012
20:45 HC Rams : Zlobři Myslibořice II. liga 3 7 : 8 sn
Neděle 28.10.2012
07:45 SK Vícenice "A" : Ice Team Sokol Nové Syrovice II. liga 2 4 : 1
Sobota 27.10.2012
13:45 Westige Stařeč : HC Rafani II. liga 2 9 : 5
11:30 HC Panteři : HC Rams II. liga 2 4 : 10
09:30 HC Vranín : HC Valaši II. liga 2 6 : 5
Pátek 26.10.2012
22:30 Motáci Třebětice : HC Kobry II. liga 2 10 : 0
15:45 Lukovští Draci : Kohouti Vesce II. liga 2 11 : 4
Neděle 21.10.2012
21:45 Ice Team Sokol Nové Syrovice : Lukovští Draci II. liga 1 2 : 0
17:30 HC Litohoř : Motáci Třebětice II. liga 1 6 : 4
12:45 HC Krokodýli : HC Vlci Boskovštejn II. liga 2 8 : 2
10:45 HC Kobry : Zlobři Myslibořice II. liga 1 6 : 8
Sobota 20.10.2012
22:15 Luňáci Dědice : HC Panteři II. liga 1 4 : 6
18:00 HC Rams : HC Valaši II. liga 1 4 : 3
09:30 HC Červený Hrádek : SK Vícenice "A" II. liga 1 10 : 3
Pátek 19.10.2012
22:15 HC Vlci Boskovštejn : Westige Stařeč II. liga 1 8 : 6
Čtvrtek 18.10.2012
20:15 HC Rafani : HC Vranín II. liga 1 2 : 1 sn
Středa 17.10.2012
21:30 Kohouti Vesce : HC Krokodýli II. liga 1 2 : 4
poslední výsledek
8 : 2 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice Neděle 9.12.2018, 19:45 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B"
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš
Sobota 15.12.2018
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A"
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi
Neděle 16.12.2018
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice
12:15 Lukovští Draci : HC Římov
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov
18:15 HC Rams : HC Bowling
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R.
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice
Čtvrtek 6.12.2018
20:15 HC Medvědi : HC Orlí Křídla
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.