I. liga B 2012/2013

Odehraných zápasů: 45
Zbývajících zápasů: 0
Celkem zápasů: 45


Odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Neděle 6.1.2013
09:15 Sokol Opatov : HC Jakubov I. liga B 7 7 : 4
Neděle 23.12.2012
21:00 Hellfish Třebíč : HC Jakubov I. liga B 6 3 : 0
14:15 HC Veteráni Bílkov : HC Třebětice I. liga B 6 5 : 14
08:00 HC Sokol Lesonice : Storks Výčapy I. liga B 7 8 : 3
Čtvrtek 20.12.2012
20:15 HC Šebkovice : HC Ctidružice I. liga B 7 0 : 8
Úterý 18.12.2012
20:15 Sokol Opatov : HC Třebětice I. liga B 8 7 : 4
Sobota 15.12.2012
19:30 HC Blížkovice Stars : Sokol Opatov I. liga B 9 7 : 10
10:45 Storks Výčapy : HC Ctidružice I. liga B 9 2 : 1
Pátek 14.12.2012
20:30 HC Šebkovice : HC Jakubov I. liga B 9 2 : 8
Čtvrtek 13.12.2012
20:15 HC Veteráni Bílkov : Hellfish Třebíč I. liga B 9 1 : 7
Úterý 11.12.2012
20:15 HC Sokol Lesonice : HC Třebětice I. liga B 9 8 : 4
Neděle 9.12.2012
20:00 Hellfish Třebíč : HC Blížkovice Stars I. liga B 8 10 : 4
11:15 HC Ctidružice : HC Veteráni Bílkov I. liga B 8 3 : 5
09:15 Storks Výčapy : HC Šebkovice I. liga B 8 5 : 4 sn
Středa 5.12.2012
21:15 HC Jakubov : HC Sokol Lesonice I. liga B 8 6 : 9
Sobota 1.12.2012
15:00 HC Třebětice : Hellfish Třebíč I. liga B 7 4 : 8
12:45 HC Blížkovice Stars : HC Veteráni Bílkov I. liga B 7 7 : 6
Sobota 24.11.2012
19:30 Storks Výčapy : Sokol Opatov I. liga B 6 2 : 3
Pátek 23.11.2012
20:30 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice I. liga B 6 3 : 6
Pondělí 19.11.2012
19:15 HC Ctidružice : HC Blížkovice Stars I. liga B 6 5 : 3
Neděle 18.11.2012
10:45 Sokol Opatov : HC Šebkovice I. liga B 5 5 : 2
Sobota 17.11.2012
18:15 HC Sokol Lesonice : HC Ctidružice I. liga B 5 4 : 6
09:30 HC Jakubov : HC Veteráni Bílkov I. liga B 5 10 : 4
Pátek 16.11.2012
22:30 Hellfish Třebíč : Storks Výčapy I. liga B 5 0 : 4
Pondělí 12.11.2012
20:45 HC Třebětice : HC Blížkovice Stars I. liga B 5 8 : 4
Neděle 11.11.2012
19:30 HC Šebkovice : Hellfish Třebíč I. liga B 4 4 : 8
17:30 HC Sokol Lesonice : Sokol Opatov I. liga B 4 1 : 3
Sobota 10.11.2012
23:15 HC Veteráni Bílkov : Storks Výčapy I. liga B 4 2 : 3
Pátek 9.11.2012
22:30 HC Ctidružice : HC Třebětice I. liga B 4 4 : 9
Středa 7.11.2012
21:30 HC Blížkovice Stars : HC Jakubov I. liga B 4 2 : 10
Neděle 4.11.2012
12:45 HC Jakubov : HC Třebětice I. liga B 3 9 : 2
10:45 HC Veteráni Bílkov : HC Šebkovice I. liga B 3 1 : 2
Sobota 3.11.2012
13:45 Sokol Opatov : HC Ctidružice I. liga B 3 6 : 3
09:30 Hellfish Třebíč : HC Sokol Lesonice I. liga B 3 3 : 2 sn
Pátek 2.11.2012
22:30 Storks Výčapy : HC Blížkovice Stars I. liga B 3 5 : 2
Neděle 28.10.2012
21:30 HC Ctidružice : HC Jakubov I. liga B 2 4 : 5
Sobota 27.10.2012
20:15 HC Sokol Lesonice : HC Veteráni Bílkov I. liga B 2 3 : 5
18:15 Sokol Opatov : Hellfish Třebíč I. liga B 2 3 : 5
Pátek 26.10.2012
20:30 HC Třebětice : Storks Výčapy I. liga B 2 3 : 0
Středa 24.10.2012
20:30 HC Blížkovice Stars : HC Šebkovice I. liga B 2 7 : 1
Neděle 21.10.2012
19:30 HC Šebkovice : HC Třebětice I. liga B 1 4 : 1
08:45 HC Blížkovice Stars : HC Sokol Lesonice I. liga B 1 5 : 4 sn
Pátek 19.10.2012
20:15 Storks Výčapy : HC Jakubov I. liga B 1 5 : 9
Úterý 16.10.2012
20:15 Hellfish Třebíč : HC Ctidružice I. liga B 1 4 : 3 sn
Pondělí 15.10.2012
20:30 HC Veteráni Bílkov : Sokol Opatov I. liga B 1 5 : 8
poslední výsledek
5 : 7 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Orlí Křídla Sobota 16.2.2019, 13:15 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Neděle 17.2.2019
12:15 Motáci Třebětice : HC Litohoř
18:00 HC Valaši : HC Nové Syrovice
20:00 HC Rafani : SK Vícenice "A"
Pondělí 18.2.2019
19:00 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Úterý 19.2.2019
20:15 SK Vícenice "B" : HC Panteři
Středa 20.2.2019
19:00 Lukovští Draci : HC Římov
Čtvrtek 21.2.2019
20:15 HC Tornádo : HC Budíškovice
Pátek 22.2.2019
20:15 HC Častohostice : HC Rams
Sobota 23.2.2019
09:15 HC Krokodýli : SK Vícenice "A"
11:15 HC Sokol Lesonice : HC Rafani
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Sobota 16.2.2019
19:30 HC Ctidružice : Butchers Třebíč
17:30 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn
15:30 HC Medvědi : HC Jaroměřice n.R.
13:15 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Orlí Křídla
11:15 HC Sokol Lesonice : HC Krokodýli
09:15 Luňáci Dědice : SK Vícenice "B"
Pátek 15.2.2019
20:15 HC Budíškovice : HC Panteři
Čtvrtek 14.2.2019
20:15 HC Vranín : Lukovští Draci
Středa 13.2.2019
19:00 HC Častohostice : HC Bowling
Úterý 12.2.2019
20:15 Kohouti Vesce : HC Tornádo
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.