3. liga - o titul 2018/2019

Odehraných zápasů: 10
Zbývajících zápasů: 5
Celkem zápasů: 15


statistiky

Tabulka střelců

# Jméno Tým Gólů
1. Novák Patrik HC Římov 10
2. Vidourek Jan Lukovští Draci 8
3. Štolhof Zdeněk HK Vranín 4
4. Šmahel Michal HC Budíškovice 3
5. Šteflíček Oldřich HC Tornádo 3
6. Křivánek Stanislav HC Tornádo 3
7. Čech Jiří HK Vranín 3
8. Martinů Tomáš HC Římov 3
9. Eberl Zdeněk Lukovští Draci 3
10. Plaček Václav HC Tornádo 3
11. Pustina Tomáš Lukovští Draci 3
12. Havlík Martin HC Budíškovice 2
13. Dvořák Jaroslav HK Vranín 2
14. Svoboda Martin HK Vranín 2
15. Cech Tomáš Lukovští Draci 2
16. Pospíšil Tomáš Lukovští Draci 2
17. Kuba Libor HC Tornádo 2
18. Ježek Miroslav HC Římov 2
19. Doležal Jiří HC Budíškovice 2
20. Čurda Aleš HC Římov 2

Tabulka nejtrestanějších hráčů

# Jméno Tým
1. Brychta Michal HC Římov 24 min
2. Štolhof Zdeněk HK Vranín 22 min
3. Soukup Jan HC Budíškovice 22 min
4. Křibala Martin Lukovští Draci 10 min
5. Baloun Radim HC Římov 8 min
6. Málek Michal HK Vranín 8 min
7. Kantner Radek HC Budíškovice 6 min
8. Kacetl Jiří HC Římov 6 min
9. Anděl Jan HC Budíškovice 4 min
10. Doležal Miroslav HC Budíškovice 4 min
11. Štěpanovský Marek HK Vranín 4 min
12. Kelbler Michal HC Tornádo 4 min
13. Trnka Vladimír HC Římov 4 min
14. Čech Jiří HK Vranín 4 min
15. Navrátil Milan HC Tornádo 4 min
16. Křivánek Stanislav HC Tornádo 4 min
17. Pospíšil Tomáš Lukovští Draci 4 min
18. Eberl Zdeněk Lukovští Draci 4 min
19. Zamazal Radek HC Tornádo 4 min
20. Lupač Petr HK Vranín 4 min

Tabulka fair play mužstev

# Tým Minut Zápasů Průměr na zápas
1. Lukovští Draci 28 min 4 7.00
2. HC Tornádo 32 min 4 8.00
3. HC Římov 46 min 4 11.50
4. HC Budíškovice 50 min 4 12.50
5. HK Vranín 54 min 4 13.50
poslední výsledek
7 : 6 HC Lukáš : Westige Stařeč Pondělí 14.10.2019, 21:00 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
on-line zápasy
poslední diskuze
Taška je Reebok NHL - 110 x 60cm
další diskuze
nadcházející zápasy
Čtvrtek 17.10.2019
19:00 HC Medvědi : HC Blížkovice Stars
21:00 Motáci Třebětice : HC Sokol Lesonice
Pátek 18.10.2019
20:15 HC Bowling : HC Rams
Sobota 19.10.2019
09:15 HC Šebkovice : HC Rafani
11:15 HC Římov : SK Výrovice
13:15 Kohouti Vesce : HC Budíškovice
20:00 HC Orlí Křídla : HK Vranín
Neděle 20.10.2019
10:15 Luňáci Dědice : Lukovští Draci
12:15 HC Panteři : HC Tornádo
14:15 HC Krokodýli : SK Vícenice "B"
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 14.10.2019
21:00 HC Lukáš : Westige Stařeč
19:00 HC Litohoř : HC Valaši
10:00 HC Častohostice : HC Ctidružice
Neděle 13.10.2019
19:45 HC Sokol Lesonice : HC Orlí Křídla
17:45 HC Rafani : HC Medvědi
14:15 SK Výrovice : SK Vícenice "B"
12:15 HK Vranín : HC Šebkovice
10:15 HC Tornádo : Kohouti Vesce
Sobota 12.10.2019
19:30 Lukovští Draci : HC Panteři
17:30 HC Rams : HC Častohostice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.