1.liga - o udržení 2018/2019

Odehraných zápasů: 12
Zbývajících zápasů: 0
Celkem zápasů: 12


statistiky

Tabulka střelců

# Jméno Tým Gólů
1. Dvořák Štěpán HC Orlí Křídla 11
2. Alexa Roman HC Blížkovice Stars 11
3. Machovec Tomáš Ice Team 9
4. Tesař Michal HC Orlí Křídla 8
5. Ludvík Marek HC Blížkovice Stars 7
6. Dobeš Jiří Storks Výčapy 7
7. Koňařík Jan Ice Team 7
8. Dobeš Vlastimil Storks Výčapy 6
9. Prokeš Tomáš HC Blížkovice Stars 6
10. Řezáč Roman Storks Výčapy 6
11. Nováček Jakub Storks Výčapy 5
12. Peří Karel HC Orlí Křídla 5
13. Jonáš Jan Storks Výčapy 5
14. Vrbka Marek Ice Team 4
15. Sedláček Jakub HC Orlí Křídla 4
16. Ošmera Michal Storks Výčapy 3
17. Pikolon Martin HC Blížkovice Stars 3
18. Semerád Ondřej Storks Výčapy 3
19. Machovec Jan Storks Výčapy 3
20. Dvořák Antonín HC Blížkovice Stars 3

Tabulka nejtrestanějších hráčů

# Jméno Tým
1. Toman Jan ml. Ice Team 36 min
2. Ludvík Marek HC Blížkovice Stars 32 min
3. Hanzal Petr Ice Team 22 min
4. Pikolon Martin HC Blížkovice Stars 22 min
5. Prokeš Tomáš HC Blížkovice Stars 12 min
6. Mašeja Marek Ice Team 12 min
7. Machovec Tomáš Ice Team 10 min
8. Cvak Matěj HC Orlí Křídla 8 min
9. Hochman Radek HC Blížkovice Stars 8 min
10. Pospíchal Jaroslav HC Blížkovice Stars 6 min
11. Vrbka Marek Ice Team 6 min
12. Holík Jan HC Blížkovice Stars 6 min
13. Kotačka Václav HC Orlí Křídla 6 min
14. Dobeš Jiří Storks Výčapy 6 min
15. Dvořák Antonín HC Blížkovice Stars 6 min
16. Kavan Marek HC Blížkovice Stars 6 min
17. Dvořák Štěpán HC Orlí Křídla 6 min
18. Sobotka Patrik HC Orlí Křídla 6 min
19. Nováček Jakub Storks Výčapy 6 min
20. Dobeš Vlastimil Storks Výčapy 4 min

Tabulka fair play mužstev

# Tým Minut Zápasů Průměr na zápas
1. Storks Výčapy 32 min 6 5.33
2. HC Orlí Křídla 52 min 6 8.67
3. Ice Team 96 min 6 16.00
4. HC Blížkovice Stars 108 min 6 18.00
poslední výsledek
5 : 0 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R. Pondělí 16.9.2019, 21:00 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
on-line zápasy
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Úterý 17.9.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : HK Vranín
Čtvrtek 19.9.2019
19:00 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice
21:00 HC Orlí Křídla : Motáci Třebětice
Pátek 20.9.2019
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Bowling
Sobota 21.9.2019
11:15 SK Vícenice "B" : HC Tornádo
13:15 Butchers Třebíč : HC Rams
15:30 SK Výrovice : HC Budíškovice
17:30 HC Medvědi : HC Valaši
19:30 Storks Výčapy : HC Ctidružice
Neděle 22.9.2019
12:15 HC Šebkovice : HC Litohoř
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 16.9.2019
21:00 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R.
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo
17:45 HC Budíškovice : HK Vranín
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.