1.liga - o udržení 2018/2019

Odehraných zápasů: 12
Zbývajících zápasů: 0
Celkem zápasů: 12


statistiky

Tabulka střelců

# Jméno Tým Gólů
1. Alexa Roman HC Blížkovice Stars 11
2. Dvořák Štěpán HC Orlí Křídla 11
3. Machovec Tomáš Ice Team 9
4. Tesař Michal HC Orlí Křídla 8
5. Koňařík Jan Ice Team 7
6. Ludvík Marek HC Blížkovice Stars 7
7. Dobeš Jiří Storks Výčapy 7
8. Řezáč Roman Storks Výčapy 6
9. Dobeš Vlastimil Storks Výčapy 6
10. Prokeš Tomáš HC Blížkovice Stars 6
11. Jonáš Jan Storks Výčapy 5
12. Nováček Jakub Storks Výčapy 5
13. Peří Karel HC Orlí Křídla 5
14. Sedláček Jakub HC Orlí Křídla 4
15. Vrbka Marek Ice Team 4
16. Kuchera Taras Storks Výčapy 3
17. Kotačka Václav HC Orlí Křídla 3
18. Fiala Martin HC Blížkovice Stars 3
19. Ošmera Michal Storks Výčapy 3
20. Pikolon Martin HC Blížkovice Stars 3

Tabulka nejtrestanějších hráčů

# Jméno Tým
1. Toman Jan ml. Ice Team 36 min
2. Ludvík Marek HC Blížkovice Stars 32 min
3. Pikolon Martin HC Blížkovice Stars 22 min
4. Hanzal Petr Ice Team 22 min
5. Mašeja Marek Ice Team 12 min
6. Prokeš Tomáš HC Blížkovice Stars 12 min
7. Machovec Tomáš Ice Team 10 min
8. Hochman Radek HC Blížkovice Stars 8 min
9. Cvak Matěj HC Orlí Křídla 8 min
10. Dvořák Štěpán HC Orlí Křídla 6 min
11. Sobotka Patrik HC Orlí Křídla 6 min
12. Nováček Jakub Storks Výčapy 6 min
13. Pospíchal Jaroslav HC Blížkovice Stars 6 min
14. Vrbka Marek Ice Team 6 min
15. Holík Jan HC Blížkovice Stars 6 min
16. Kotačka Václav HC Orlí Křídla 6 min
17. Dobeš Jiří Storks Výčapy 6 min
18. Dvořák Antonín HC Blížkovice Stars 6 min
19. Kavan Marek HC Blížkovice Stars 6 min
20. Rakušan Marek HC Orlí Křídla 4 min

Tabulka fair play mužstev

# Tým Minut Zápasů Průměr na zápas
1. Storks Výčapy 32 min 6 5.33
2. HC Orlí Křídla 52 min 6 8.67
3. Ice Team 96 min 6 16.00
4. HC Blížkovice Stars 108 min 6 18.00
poslední výsledek
4 : 3 HC Římov : HC Tornádo Neděle 17.3.2019, 19:45 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Žádná nová anketa není k dispozici.
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo
17:45 HC Budíškovice : HC Vranín
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
Neděle 10.3.2019
19:45 Westige Stařeč : HC Medvědi
17:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.