Rozpis zápasů a delegace rozhodčích pro týden č. 06/2016

« Zpět na seznam rozpisů
Týden č. 06 1. - 26. kolo Sezóna 2015/2016
Den Datum Čas Zápas Rozhodčí a časomíra Liga Kolo
Pondělí 08.02.2016 20:30 HC Panteři - HC Valaši Šrámek, Dvořák - Holík III. liga 18.
Úterý 09.02.2016 19:30 Zlobři Myslibořice - HC Červený Hrádek II.liga 9.
Úterý 09.02.2016 19:30 Westige Stařeč - HC Červený Hrádek II.liga 11.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - HC Sokol Lesonice II. liga 1.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - HC Blížkovice Stars II. liga 2.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - HC Nové Syrovice II. liga 3.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - Zlobři Myslibořice II. liga 4.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Kobry - HC Červený Hrádek II. liga 5.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Vlci Boskovštejn - HC Červený Hrádek II. liga 6.
Úterý 09.02.2016 19:30 Westige Stařeč - HC Červený Hrádek II. liga 7.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Šebkovice - HC Červený Hrádek II. liga 8.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Krokodýli - HC Červený Hrádek II. liga 9.
Úterý 09.02.2016 19:30 Ice Team - HC Červený Hrádek II. liga 10.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - Storks Výčapy II. liga 12.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - Butchers Třebíč II. liga 13.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Sokol Lesonice - HC Červený Hrádek II. liga 14.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Blížkovice Stars - HC Červený Hrádek II. liga 15.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Nové Syrovice - HC Červený Hrádek II. liga 16.
Úterý 09.02.2016 19:30 Zlobři Myslibořice - HC Červený Hrádek II. liga 17.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - HC Kobry II. liga 18.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - HC Vlci Boskovštejn II. liga 19.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - Westige Stařeč II. liga 20.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - HC Šebkovice II. liga 21.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - HC Krokodýli II. liga 22.
Úterý 09.02.2016 19:30 HC Červený Hrádek - Ice Team II. liga 23.
Úterý 09.02.2016 19:30 Storks Výčapy - HC Červený Hrádek II. liga 25.
Úterý 09.02.2016 19:30 Butchers Třebíč - HC Červený Hrádek II. liga 26.
Úterý 09.02.2016 20:30 Kohouti Vesce - HC Litohoř Dvořák, Maar M. - Holík III. liga 17.
Středa 10.02.2016 21:00 Storks Výčapy - HC Vlci Boskovštejn Ludvík, Ludvík - Chromý ml. II. liga 20.
Čtvrtek 11.02.2016 20:30 HC Bowling - HC Rams Chromý, Maar M. - Chromý ml. I. liga 19.
Pátek 12.02.2016 20:30 Luňáci Dědice - HC Tornádo Chromý, Maar M. - Chromý ml. III. liga 17.
Sobota 13.02.2016 12:00 Lukovští Draci - SK Vícenice "A" Hutař, Matoušek - Holík III. liga 17.
Sobota 13.02.2016 18:15 HC Kobry - HC Blížkovice Stars Ludvík Marek, Maar M. - Maar P. II. liga 22.
Sobota 13.02.2016 20:15 HC Lukáš - HC Orlí Křídla Ludvík Marek, Maar M. - Maar P. I. liga 19.
Neděle 14.02.2016 10:00 Ice Team - Westige Stařeč Šťáva, Kopeček - Šťáva ml. II. liga 19.
Neděle 14.02.2016 12:00 HC Krokodýli - HC Šebkovice Šťáva, Kopeček - Šťáva ml. II. liga 19.
Neděle 14.02.2016 18:30 Zlobři Myslibořice - HC Sokol Lesonice Ludvík Michal, Maar M. - Chromý ml. II. liga 20.
Neděle 14.02.2016 20:30 HK Vranín - HC Rafani Ludvík Michal, Maar M. - Maar M. III. liga 17.
Avente s.r.o.