Rozpis zápasů a delegace rozhodčích pro týden č. 46/2015

« Zpět na seznam rozpisů
Týden č. 46 8. - 20. kolo Sezóna 2015/2016
Den Datum Čas Zápas Rozhodčí a časomíra Liga Kolo
Pondělí 09.11.2015 20:30 HC Blížkovice Stars - Zlobři Myslibořice Chromý, Černý - Maar M. II. liga 8.
Úterý 10.11.2015 20:30 Westige Stařeč - Storks Výčapy Dvořák, Maar M. - Holík T. II. liga 8.
Středa 11.11.2015 19:00 Kohouti Vesce - Motáci Třebětice Nedvědický, Matoušek - Hutař III. liga 8.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 HC Rafani - HC Veteráni Bílkov Nechvátal, Dvořák - Holík T. III. liga 8.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 HC Tornádo - HC Veteráni Bílkov III. liga 9.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 HC Vranín - HC Veteráni Bílkov III. liga 10.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 Lukovští Draci - HC Veteráni Bílkov III. liga 11.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 Luňáci Dědice - HC Veteráni Bílkov III. liga 12.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 HC Valaši - HC Veteráni Bílkov III. liga 13.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 HC Litohoř - HC Veteráni Bílkov III. liga 14.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 Kohouti Vesce - HC Veteráni Bílkov III. liga 15.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 Motáci Třebětice - HC Veteráni Bílkov III. liga 16.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 HC Panteři - HC Veteráni Bílkov III. liga 17.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 HC Veteráni Bílkov - SK Vícenice "A" III. liga 18.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 HC Veteráni Bílkov - HC Rafani III. liga 19.
Čtvrtek 12.11.2015 00:00 HC Veteráni Bílkov - HC Tornádo III. liga 20.
Čtvrtek 12.11.2015 20:30 HC Vranín - Luňáci Dědice Šrámek, Ludvík Marek - Maar P. III. liga 8.
Pátek 13.11.2015 20:30 HC Orlí Křídla - HC Lukáš Gabriel, Gabriel - Chromý ml. I. liga 8.
Sobota 14.11.2015 09:15 HC Litohoř - HC Panteři Šrámek, Vomela - Šťáva ml. III. liga 8.
Sobota 14.11.2015 11:15 HC Nové Syrovice - Zlobři Myslibořice Kopeček, Paul - Šťáva ml. II. liga 9.
Sobota 14.11.2015 13:15 HC Medvědi - HC Bowling Kopeček, Paul - Chromý ml. I. liga 9.
Sobota 14.11.2015 20:00 HC Ctidružice - HC Častohostice Chromý, Maar M. - Chromý ml. I. liga 9.
Sobota 14.11.2015 22:00 HC Rafani - HC Valaši Chromý, Maar M. - Chromý ml. III. liga 9.
Neděle 15.11.2015 09:15 HC Blížkovice Stars - HC Kobry Šťáva, Kopeček - Holík T. II. liga 9.
Neděle 15.11.2015 11:15 HC Sokol Lesonice - HC Vlci Boskovštejn Šťáva, Kopeček - Holík T. II. liga 9.
Neděle 15.11.2015 13:15 HC Jakubov - HC Rams Chromý, Maar M. - Chromý ml. I. liga 10.
Neděle 15.11.2015 19:15 AHC ICE BALLERINAS - HC Jaroměřice n.R. Ludvík Marek, Šťáva - Holík T. I. liga 9.
Neděle 15.11.2015 21:15 HC Tornádo - Lukovští Draci Ludvík Marek, Šťáva - Holík T. III. liga 8.
Avente s.r.o.