Něco k teplé vodě.

Do diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Souhlasím,byl jsem v so na hokeji a teda jsem koukal jak voda tekla.Zázrak!!! :-)
ip: xxx.xxx.159.11
Musím se připojit s děkovačkou ke Zbyňovi. Konečně to už teče. Jen teda škoda, že to muselo dojít až tak daleko a nešlo to vyřešit klidnou cestou bez vzájemného "nasírání se" . Asi ten problém nebyl takového rázu, jak se tu psalo a možná to šlo i uspěchat a nečekat na konec sezony, ale to už je jedno. Hlavně, že to funguje, tak jak má a snad to už bude fungovat i nadále a nestane se, že to zas na začátek sezony nepoteče.
My, uživatelé ZS do vás vkládáme naději, tak nás nezklamte.
Ještě jednou díky za zprovoznění sprch :-)
ip: xxx.xxx.145.114
Ta po všech těch výtkách musím říct DÍKY za nápravu sprch!!!
Naše diskuze asi našla svůj správný význam. :-)
A nakonec to asi bylo jednodušší než se zdálo a nebylo zapotřebí diplomacie :-) :-)
ip: xxx.xxx.168.151
Dobrý den pane Urbánku a ahoj všem zúčastněným. Já osobně problém se sprchama nemám. Většinou chodím jako poslední a sprchy nejsou plně obsazené, takže voda teče celkem obstojně, sprchoval jsem se v horších. V Třebíči, když byly tlačítkové musel stát člověk nalepen na zdi, aby se vysprchoval, v Jihlavě netekla teplá voda a společně s Rosicema se člověk bál aby ho tam něco nekouslo, v pohodě jsou Telč a Znojmo. Taky si myslím, že by lecos řešili klasické pákovky. To, že náš zimní stadion stál skoro to co dvě haly v Brně na sportovní a přitom některé vybavení které v něm má být tam není s tím už asi těžko někdo, něco nadělá. Ale co mi hlava nebere, kdo odklepl koupi nové kostky do zimáku, kde 4 měsíce ze 7, v kterých je v provozu prší a kondenzuje voda, tak tomu opravdu nerozumím. Jak dlouhou asi bude mít životnost ? Jenom pro zajímavost na 28 stadionech na kterých se hraje 2. liga je kostka pouze Porubě v Řísutech a v Táboře a to nejsou plechové haly ale zděné stadiony. Pod schválení kostky by se měl někdo podepsat a za dva roky až na ní odejde elektronika, tak by si ji měl na vlastní náklady jít opravit. Za nedlouho bude potřeba nová rolby a potom se na ni bude vybírat od ML a zdraží se ledy, protože na ni nebudou peníze. Mějte se.
ip: xxx.xxx.228.252
Taky si říkám, že k pákovým bateriím se vrátilo snad všude.A nemyslím si, že k řešení problému je zapotřebí obzvlášť diplomacie...
A taky jsem nepsal, že zs je živ z ML, ale stačí projít jenom rozpisy okolních stadionů a je jasné, ze taková obsazenost není nikde.
ip: xxx.xxx.50.144
albin
Pro pana Urbanka, jak je tedy mozne, ze po celem ZS v Trebici jsou ve sprse pakovky? Tam predpisy neplati?
Pane Urbánek, vím. Dost sleduji. To je dobře, že je tam navýšení. Dotovat sport je pro mě dobrá dotace. Ještě tak najít někde peníze na opláštění. To už by nám v “hale” nepršelo, nefoukalo, nesněžilo, a ptáci nekáleli. To už jsme v úplném scifi.
ip: xxx.xxx.159.15
Krle se vším souhlas ,doplním dotace pro celý ZIKOS loni i s koupalištěm 5 mil.letos 5 840 000 kč.
ip: xxx.xxx.233.33
Chlapi, něco k fyzice. Když si na jakémkoli ohřívači nastavím např. 45°C na výstupní vodě, můžu mít pákovku naplno a teplejší to nepoteče. To k opaření našich ratolestí. Snad se shodneme, že hlavně pro ně se to tady v M.B. stavělo. A to se docela povedlo. Funguje to až moc dobře a kdo sem přijede je většinou spokojen. Sprchy se doufám doladí. Město nedotuje jen ZS, ale celý areál Zikos. A jen 2 mil.? To by tedy mohlo přitlačit.
ip: xxx.xxx.159.15
Pro pana Konvalinka,pákovky nebo kohoutky není možné namontovat kvůli možnosti ,že by se někdo ,především děti mohly opatřit.Předpis je předpis ,nedá se obejít. Pro ty ostatní,,na zjištění příčiny a jejím odstranění se pracuje od konce loňské sezóny ,jestli někdo z diskutujících dovede poradit nikdo se této iniciativě nebude bránit ,zatím si s tím nedokázali poradit ani diplomovaní odborníci.Navrhovaná rekonstrukce 2 milióny!Kolem toho,kolik město vydělá na M.L.....Město každý rok doplácí na provoz stadiónu pres 2 a půl milionu.Kdo nevěří ať se podívá do účtu aby byl při diskusi v obraze .
Já bych jen chtěl navrhnout(teď nevím jestli je to technicky možné), pokud se by se dělala nějaká větší rekonstrukce sprch, tak, že by se tam daly klasické volitelné kohouty .
Nevím jak ostatní, ale já např. nepotřebuji mít nějak extra vařící vodu, stačí mi vlažnější. Samozřejmě chápu, že si někdo potrpí na vřelou vodu, ale zase si myslím, že to není každý a tím pádem se s teplou vodou zbytečně plýtvá.
ip: xxx.xxx.46.106
Ale kdyby se tedy něco dělo,to jako bude ještě dva měsíce co bude sezona, voda ,,poteče",teda nepoteče pořád stejně??To se bude čekat až na léto????Šikovný investor...město :-)))))
ip: xxx.xxx.159.11
JEstli tohle jenom nejsou řeči...
Před sezonou se měnili hlavice a to nikdo neviděl jak ty nové hlavice funguji? Do sprchy aby člověk šel s proutkařem který mu najde vodu...
A nevím který stadion je takto vytížený neklubovými tymy...
Nemůže zde být pochyb o přísunu jistých peněz...
Každý tým přispěl i na rolbu.
Nechápu to když vidím kolik má ZS uživatelů. Většina jich je z MB a okolních vesnic...
Už to dění kolem není ani k smíchu ale spíš k nasrání....
Díky Karlem za reakci na můj příspěvek .V tom,co jsi napsal je dost toho s čím souhlasím.Ty panely bych také řešil jinak ,laciněji.K otázce priorit:Každý má jiné,můžeš mi věřit,že v řadě je většina členů hodně nakloněna k podpoře sportu ,ale schvalovat může jen investice do 50 tisíc,ostatní musí projít zastupitelstvem .A kdo sleduje co se děje kolem opravy náměstí jistě pochopí ,že ne každý by souhlasil s větší investicî do zimáku .Někteří členové by si nás na zasedání určitě "vychutnali ".Těch,kterým je zimní stadion trnem v oku je dost.Už jen kvůli tomu,že tak dobře funguje.Ale jsem presvědčený ,že se podaří opravu prosadit a bude po problému.S těmi penězi je to trochu jinak.Stadión sice peníze dostane,ale nemůže je jen tak investovat protože o tom rozhoduje zase město jako vlastník.Ale to si někdy vyjasníme až se potkáme .Já jsem se ozval kvůli tomu,protože si myslím,že toho bylo třeba.Aby někdo nenadával ředitelce,která za to opravdu zase tak moc nemůže.

poslední výsledek
8 : 2 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice Neděle 9.12.2018, 19:45 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
nadcházející zápasy
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B"
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš
Sobota 15.12.2018
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A"
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi
Neděle 16.12.2018
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice
12:15 Lukovští Draci : HC Římov
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov
18:15 HC Rams : HC Bowling
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R.
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice
Čtvrtek 6.12.2018
20:15 HC Medvědi : HC Orlí Křídla
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.