Něco k teplé vodě.

Do diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Dobrý den,
pane Urbánek, jsem moc rád, že jste právě Vy zareagoval na naší anketu. Proto jsme ji sem dávali. Problém se sprchami je tu od otevření ZS, jen teď poslední dobou se to dost rapidně zhoršilo. Často se spolu potkáváme na ZS, tak si myslím, že máme oba velký přehled. Co se týče investice, je to určitě o prioritách. Dost dobře nechápu, proč město pořizuje nesmyslný panel, který nám budou závidět i extraligové stadiony. Jednou za čtrnáct dnů, ano, příjde na hokej i 500 diváků. My tento panel zapneme. Tito návštěvníci donesou 25 tis. do pokladny HC. Když ML odehraje za čtrnáct dnů 30 zápasů, donese 110 tis. do pokladny ZS. Potom se nedivme, že je někdo nespokojen. Jestli by nestálo za to se v létě pustit do opravy právě těchto sprch.
ip: xxx.xxx.159.15
doufám,že mluvíte moje překlepy
ip: xxx.xxx.233.33
Zdravím účastníky soutěže,kterou léta se zájmem sleduji.Jako člen vedení města bych chtěl napsat pár vět kolem problému s teplou vodou.Především se musím zastat paní ředitelky.Protože ona se tuto situaci snaží řešit už delší dobu a je sama z toho všeho dost nešťastná.Jinak pokud se jedná o tento problém není jeho řešení to snadné.Především stadión jako vše stárne.Pak je tu problém projektu,ve kterém se zřejmě nepočítalo s takovým intenzivním používáním teplé vody.Píši zřejmě protože já odborník nejsem.Přizvání odborníci se k tomu jednoznačně nevyjádřili a všechny zkoušky jenom potvrdily,to,co víte i vy.Při větším odběru jsou s vodou problémy.Příčinu se najít nepodařilo ani při poslednich zkouškách v úterý,kterých jsem se osobně zúčastnil.Osobně si myslím, že jediným řešením je vypracování nového projektu a jeho uskutečnění.Ale to je nejenom otázka kde na to vzít peníze ,což je možná i víc jak sto tisíc ale i skutečnost ,že při této opravě se musí celé příslušenství stadiónu odstavit a pokud se nemají hráči umývat v potoku tak ukončit sezónu.Rozhodně není pravda,že se problémem teplé vody nikdo nezabývá a že nejsou pokusy ho řešit.Závěrem:nevím,jestli moje vysvětlení bude stačit,možná si řekněte,že je to jen další výmluva je to na vás.Ale doufám ,že přijmete moji omluvu ,kterou vám tlumočím i jménem vedení města a budete věřit,že uděláme vše pro to aby se situace příští sezónu zlepšila.Tedy jestli po podzimních volbách na hranici budeme.Jinak vám přeji hodně sportovních úspěchů a sportu žďár ,hokeji zvlášť!
ip: xxx.xxx.233.33

poslední výsledek
8 : 2 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice Neděle 9.12.2018, 19:45 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
nadcházející zápasy
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B"
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš
Sobota 15.12.2018
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A"
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi
Neděle 16.12.2018
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice
12:15 Lukovští Draci : HC Římov
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov
18:15 HC Rams : HC Bowling
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R.
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice
Čtvrtek 6.12.2018
20:15 HC Medvědi : HC Orlí Křídla
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.