Sprchy

Do diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Zdravím, chtěl bych poděkovat za spravení sprch,sice trochu pozdě vzhledem ke konci sezony,ale aspoň že tak.Snad v přístí sezoně nebude se sprchami už žádný velký problém.
ip: xxx.xxx.159.11
AHOJ TO PROSTĚ NENÍ NORMÁLNÍ,DNES JSME MĚLI SKUPINU OD 17:15-18:45.Šatny hned vědle ledové plochy,prostě sprchy absolutně netekly skoro.Jako chtěl bych vidět kdyby takto někomu tekla sprcha doma??To je problém objednat nějaké instalatéry,nebo nějaké vodaře ať to spraví??Nebo kam napsat.... na radnici at se tím zabývá??
Koukám, že stížnosti a kritika na sprchy stále přibývají.Aktuálně 566 nespokojených hlasů v anketě...
Asi bych něco zkusil jinak a přestal se stížnostmi a zkusil formu slušné žádosti. :-)
Tímto bych si dovolil zastoupit všech 566 hlasujicích a chtěl bych se vší úctou a zdvořilostí požádat osoby zodpovědné za vedení zimního stadionu o opravu tlaku vody ve sprchách.
Je velice nepříjemné několikrát do týdne přijet domů a zapáchat jako nějaká divoká zvěř protože v zařízení zvaném sprchy se člověk sotva potká s vodou. :-)
Pak nastávají situace kdy je člověk naštvaný na svůj výkon, výsledek, třeba i výkon rozhodčích a po návštěvě sprchy má chuť vraždit :-)
ip: xxx.xxx.168.151
Tak a další do party. Už jsi taky obdržel telefonát od paní vedoucí ZS?? Jestli ne, tak to je škoda, ona by ti vysvětlila, jak se věci mají, jak na tom pracují už od léta :-) Ale teď už se kvůli nám nikdo neposere. Sezona pomale končí a když jsme to vydrželi tak dlouho, tak to už do konce března nějak doklepem, asi tak si to vykládám já. Musíme doufat, že na novou sezonu už budou naše tužby vyslyšeny a třeba nám půstí větší tlak.
Už jen kvůli Žihadlům a jejich prezentaci. Párkrát jsem měl možnost mluvit s jejich protivníky a ti taky "pěli" ódy na to sociální zázemí, jak se po zápase hezky osprchují v proudečku vody chvíli vařicí a chvíli studené, jaký je to pro ně požitek :-)
Já jen, že to je pěkná vizitka, víc už nebudu dodávat!!
ip: xxx.xxx.145.114
Nechtěl jsem tady reagovat, ale po včerejšku musím, ty sprchy to je neskutečnej DĚS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jako vedení by se mělo probrat a něco konat, jak je to teď populární... příště si vemu spojku, hadicu a pustím si vodu z umyvadla, hlavně že se platí...
Hoši vy jste hrozní uplakánci :-) Asi máte moc volného času když řešíte takové hlouposti :-)
A co pani vedouci ze ZS, uz ti taky volala, aby ti vysvetlila, jak se veci maji, ze jsme tu jako uplakanci? Skoda no, ze si na to stezuji i hraci co jsem prijedou hrat jako hoste proti Zihadlum. To je pak sranda je poslouchat, kdyz si tam mezi nimi napoustis vodu
ip: xxx.xxx.178.2
Včera jsme měli led(odpoledne),to je fakt tragický,vůbec to neteklo,jako jestli takto tečou podle někoho sprchy normálně,tak sorrry jako.Fakt děs
Zbyno, to ja taky proste laickym pohledem nedokazu pochopit, ze drive to teklo, dokonce i loni o neco vic a najednou prd.
No a pozor na tema ohledne tech penez, to bylo taky citlive a bylo mi to vycteno, ze taky netusime, jak to vubec je s tim rozpoctem, ze to mivaji kazdy rok sul nul a klidne by mohli zvednout cenu ledu, ale to by se uz ohradilo asi vic lidi nez nas hrstka tady.
Jen jsem ji vycetl, ze z tech penez by se taky mohlo nekde neco poopravit, aby to bylo videt a pry je kazdy rok v lete vymalovano. Ano super, ale ta budova je stale dost nova na to, aby to slo poznat, ale ja to teda nepoznal, coz ji urazilo jeste vic a z vymalby se clovek opravdu neumyje :-)
A pry by jsme si prvne meli zjistil okolnosti ohledne toho chodu zimaku atd. nez tu zacneme blbe tlachat. Ano, to urcite hned kazdyho napadne a kazdy zacne potom patrat, pripominka jak noha, fakt.
Jo a jeste, kdyz teda mame ty problemy, ci pripominky, tak proc ji to neprijdeme nekdy rict osobne do kancelare na zimaku, o cemz dost pochybuji, ze tam pani sedi pri vecernich ledech ci o vikendu. Vylepte tam uredni hodiny a treba se stane nahoda, ze tam nekdo zrovna v tu dobu pojede hrat a najde ji tam. Rozhodne ji tam nebudu jezdit nahanet, abych si postezoval jednim uchem tam a druhym ven. Komfortnejsi je to sem napsat a doufat v reseni.
Jinak jak pises, aspon nejaky blby vyjadreni umistit na nastenku nebo to aspon umistit na stranky, vzdyt to by stacilo a nemuselo to zachazet az takhle do detailu.
No co, ale uz se o tom aspon vi a tak snad se v brzke dobe dockame nejakeho vyrozumeni.
Z my strany uz asi vse, to byl cely nas cca 15-20 minutovy rozhovor :-)
ip: xxx.xxx.128.19
No aby se to někdy vůbec opravilo... Nejsem vodař ani topenář, ale nejde mi do hlavy proč spoustu let sprchy fungují dobře a najednou je to kalamita...
A je super, že je pod úroveň paní ředitelky vysvětlit veřejně problém. Asi jde do kasy zimního stadionu z městské ligy málo peněz na to, aby třeba někdo někde např vyvěsil nějaké vyjádření nebo informace... K čemu je potom nástěnka, web zikosu, web ML...? Pro normálního člověka bych řekl asi 5min času...

Panove, tak se vam tu musim podelit o telefonatu, ktery jsem dnes nechtic absolvoval. Byl od pani vedouci ze zimaku.
Asi tuto diskuzi navstevuje i vic lidi nez to vypada. Vice mene si potrebovala vylit srdicko, bo ji uz asi stvou nase blbe kecy ohledne sprch a nehodla nam to tu vysvetlit, jelikoz je to pod jeji uroven.
No, abych nezachazel do detailu, tak mi bylo sdeleno, ze uz to resi od cervna, ci cervence, ted nevim presne, ale mesic sem mesic tam. Jedna se o to, ze soucasna kotelna je udajne slaba, nevyhovujici, aby dodala dostatecny tlak a spravnou teplotu a jelikoz zimak je mesta, tak se to resi jeste pres nej a my tu vubec nevidime co to vsechno obnasi a kolik firem se uz na napravu poptalo.
Ano, my to opravdu nevime, kdyz to tu nikdo nenapise a radsi bude jen cist prispevky a pak si tukat doma na celo, jaci jsme tupci :-)
Za dalsi ani nevim, proc si vybrala zrovna mne na to vyliti srdicka, mne, ktereho to strasne zajima, ale asi ji urazilo to me osloveni baba (ktere si prejmenovala na bába a ja zrovna myslel opravdu babu, jako babu)
No pak jsme se dostali jeste na kvalitu ledu, ale to vidite taktez sami a na porovnani x let stareho zimaku ve Znojme a nove zbudovaneho v MB, ale to taky nemelo cenu.
Proste jsem vam tu chtel jen rict, jak je to s temi sprchami, kdyz to mam z prvni ruky a soucasny vyrozumeni zni, ze se na tom pracuje, a ze vubec nevime co to obnasi a ze nemame nic jineho na praci nez si tu stezovat.
Ale pardon, od toho ty diskuze jsou, aby se o problemech mluvilo a nejak se resily a tak jde videt, ze je to ucelna diskuze :-)
Pokud jsem tu neco snad uvedl v nepravde, klidne mi zase zitra zavolejte pani spravcova, rad se tu o to s klukama zase podelim, kdyz se vam tu nechce psat :-)
No, tak ja to zitra zkusim jak to tece a podam info. Snad to aspon teda potece, tak jak tu pise Zbyna, pokud tam teda nestal uplne sam a v dalsich kabinach uz taky nikdo nebyl :-) To by pak mohlo tect, tomu bych i veril :-)
Jinak musim rict, ze v pondeli jsem mel tu cest opet vyzkouset sprchy ve Znojme a panove to vam reknu, to je aspon ta spravna koupel. Ano jako zazemi je uz starci, ale ten proud a teplota jakou si sam nastavis, tak to je bajo. Tam vzit tu babu a ukazat ji jak ma tect sprcha, kdyz v tom nevidi zadny problem.
No a o porovnani ledu se tu asi uz bavit nebudem, to je taky kazdemu asi na prvni stoupnuti hned patrne :-)
Tak musím říct, že to včera celkem teklo. :-)
Mě paní ředitelka napsala,že ať přijdu a ukážu co a jak,Tvl tak snad pustím sprchu a vídím,že to teče- neteče,nebo jen velmi málo...to je takový problém...
Jo tady si můžeme stěžovat jak chceme....Nejduležitější je, že se sypou penízky..... Hlavně na ledě nezůstat o minutu déle...
Ty co jsou bliz k ledu, ty tečou taky blbě. Pomale a vařící......
ip: xxx.xxx.148.6
ty srpchy jsou fakt strašné,tečou pořád stejně mi přijde,psal jsem paní vedoucí prý to mělo být spravené,no neřekl bych.Tečou pořád málo přijde mi(sprchy v šatnách dál od ledové plochy).dnes jsem byl na ledě.
Bohužel no
Nejde mi hlasovat v anketě, ale sprchy......Kalamita. Trošku to teče pokud je zaplá jedna sprcha ale jakmile je plno, tak se dá umýt leda po odšroubování hlavice...
Děs no psal jsem na uźimám prý se to mělo tento týden spravit,dneska jsem měl led a zas sprchy netečou,nebo jen slabě ......
Co říkáte na sprchy? Vypadá to, že v budějkách došla voda :-)
To je někde přiškrcenej kohout nebo nějaká závada? Nic horšího jsem asi nezažil :-) Za tu cenu ledu a ligy je to fakt hnus když člověk sotva smeje sprcháč. A navíc je skoro novej stadion...
ip: xxx.xxx.168.102

poslední výsledek
2 : 3 HC Tornádo : SK Vícenice "B" Pondělí 10.12.2018, 20:15 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
nadcházející zápasy
Úterý 11.12.2018
20:15 Butchers Třebíč : HC Ctidružice
Středa 12.12.2018
21:00 Westige Stařeč : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Čtvrtek 13.12.2018
20:15 HC Rams : HC Lukáš
Sobota 15.12.2018
09:15 HC Sokol Lesonice : SK Vícenice "A"
11:15 HC Krokodýli : HC Nové Syrovice
13:15 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Medvědi
Neděle 16.12.2018
10:15 HC Panteři : Luňáci Dědice
12:15 Lukovští Draci : HC Římov
14:15 HC Budíškovice : Kohouti Vesce
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pondělí 10.12.2018
20:15 HC Tornádo : SK Vícenice "B"
Neděle 9.12.2018
19:45 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
17:45 HC Ctidružice : HC Častohostice
14:15 HC Litohoř : HC Krokodýli
12:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
Sobota 8.12.2018
20:15 HC Budíškovice : HC Římov
18:15 HC Rams : HC Bowling
16:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Jaroměřice n.R.
14:00 SK Vícenice "A" : HC Valaši
Pátek 7.12.2018
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.