Brankář

Do diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Zdarec,sezóna za náma a já pomalu začínám přemýšlet kde strávím tu další,nevím jak to bude časově ale jeden team bych určitě zvládnul odchytat.
ip: xxx.xxx.168.140
Hokeji Zdarec, po menší přestávce jsem se vrátil zpět k hokeji, jsem ze Znojma a zde moc příležitostí na chytání soutěžní utkání není. Jen pro zábavu. Pokud nějaký tým shání pro příští sezonu golmana, byl bych rád za info. V případě zájmu mail. Krotas90@seznam.cz... Díky
ip: xxx.xxx..
Luboši v pohodě. Pravidla se v některých případech upravují. A dále i budou. Každý rok je jiný počet účastníků, jiný systém, počet zápasů. A stále sem chodí nový a nový hráči, protože v okolí se toho už moc nehraje. Po 30.11. si vzpomělo několik hráčů i vedoucích, že si mysleli a slyšeli atd. Jednomu vyjímku? Proč? Po loňském uvolnění brankářů se letos několik mužstev pere jak sehnat 5 lidí a odehrát (v sobotu!!!) utkání. Luboši pojďme toto téma opustit a věnovat se hokeji.
ip: xxx.xxx.57.61
Kajo ted se uplne zbytecne ohrazujes. Nebyl to zadnej utok. Nejsem zadnej uplakanek, svoji situaci dobre chapu a i kdyz si myslim, ze by se z toho podle mne dal udelat precedens, vase rozhodnuti plne respektuju.
Jen jsem reagoval na to, ze jsi psal, ze na jare bude schuze vedoucich, ze se o tom da rokovat. Ja se jen ptam sam sebe, proc v nekterejch pripadech cekat na schuze vedoucich? Oni si vas zvolili, aby jste rozhodovali, tak rozhodujte, upravujte, to je prece vase prace. Podle mne je zbytecny s nekterejma vecma cekat na schuze vedoucich. Kdyz by jste uvedli, ze Michalovi udelujete vyjimku, z duvodu ze je to brankar, kterych je v ML nedostatek s tim, ze se momentalne neucastni zadnych hokejovych soutezi a ani neni registrovany na CSLH, tak by nikdo nemohl nic namítat a osobne si myslim, ze by si vetsina ucastniku pomale ani nevsimla, ze se v ML nejakej Michal vyloupnul.......
ip: xxx.xxx.54.8
Pro Luboše. I když v naší lize mohou brankáři chytat za jakýkoliv tým, musí být u někoho registrováni. 31.10. jsme všem vedoucím a jejich zástupcům poslali email, že od 1.11. do 30.11. mohou posílat žádosti o novou registraci hráče, nebo přestup. Michal mi volal 10.12., že se vrací k hokeji. Dost podobný případ jako u Tebe. Nevím na co jsi zvyklý, tady nikdo do písku hlavu nestrká.
ip: xxx.xxx.159.15
pro MichalZ: ozvy se mi na dludek@seznam.cz. Můžeme se domluvit na další sezonu. Dík.
ip: xxx.xxx.168.72
Myslím si, že jakož to zvoleny výbor, by jste v některých věcech mohli vzít zodpovědnost na sebe a tyto úprávy provádět v nepřítomnosti a bez schválení vedoucích mužstev během sezóny.. Zvolili vás a tím vám dali důvěru, tak proč schovávat hlavu do písku.
ip: xxx.xxx.199.129
Pánové, zdravím všechny. Igor určitě myslí loňské úpravy kolem brankářů,on jich byl iniciátorem. S Michalem jsem mluvil, bohužel dle stávajících pravidel nelze již registrovat. Já osobně jsem před asi 7,8 lety navrhoval příchod nových hráčů kdykoliv během roku. Tehdejší vedení i vedoucí byli názoru, že 2x za sezónu to postačuje. Na jaře bude schůze vedoucích a můžeme se o tom znovu bavit.
ip: xxx.xxx.159.15
Tak samozřejmě je tu možnost, jak to udělat, aby mohl chytat ještě tuto sezonu a to změnou pravidel.
ip: xxx.xxx.188.2
Nejlepší na tom je, až se na podzim za někoho zaregistruje, tak může chytat za všechny týmy. Je mi Michala líto - snahu měl a všechno si sám obvolal. Myslím si, že toto řešení je nešťastné. Bohužel co se dá dělat.
ip: xxx.xxx.142.2
To je vcelku škoda, je tu brankář, který by chtěl chytat, což je v současné situaci brankářů super a ztroskotá to na tomhle. Myslím si, že nové registrace by se měly dát vyřídit kdykoliv i mimo přestupní termín a zvláště u brankářů, ale i celkově u hráčů a termín stanovit jen na přestupy mezi týmy ML. Je to škoda no.
ip: xxx.xxx.188.2
Tak bohužel letos už je to pasé, nestihl jsem přestupní termín.
Pro MichalZ - Ahoj Michale, napiš nebo zavolej, domluvíme se. Roman Procházka HC Krokodýli - romanprochazka1@seznam.cz - 724 410 611.
ip: xxx.xxx.142.2
pro MichalZ: ozvy se mi na dludek@seznam.cz. Dík.
ip: xxx.xxx.168.72
Hokeji zdar, po asi 17-ti leté přestávce jsem si koupil výstroj a začal zase hrát ale ve Znojmě není moc příležitostí si zachytat soutěžní zápas, a když už jsem udělal nějakou investici do výstroje a ujistil se že mě stále baví hrát tak bych si rád našel nějakej team kde postrádají brankáře.
Ríšo, tak zavolej mně :-D :-D
ip: xxx.xxx.148.6
Rícharde,tak těm kdo chtějí abys jim chytal dej číslo na mě,jak jsem psal je týden co chytám a pak třeba dva kdy se na led nedostanu.Jestly by ti to nevadilo teda
ip: xxx.xxx.159.11
Souhlasím s Ladislavem Durdou, jak chceš hrát hokej bez gólmana. Na jedné straně je tým s 15 lidma na soupisce bez golmana) a na druhé straně tým se 40 hráčema (6 golmanama) a stejně oba hledají golmana(nebo spíš nemají stálého). Pro nás pak už ta klubová příslušnost nic neznamená a můžu si jít zahrát jen nějaký srandahokeje bez nervů, nervózních lidí co řvou(sprostě) po rozhodčích a bez pokut a pravidel nepravidel (které si týmy odhlasují podle toho, jak se jim to hodí). Viz. loni rošády s golmanama. Pravidlo přineslo jen zmatky a další nedostatek golmanů. Naštěstí jsou to všechno jen povrchní problémy. No tak se bude hrát celý zápas v šesti. :-) Už jsem se taky naučil říkat ne, ale bohužel to ne slyším často i já, když potřebuju já záskok. Kruh se uzavřel :-)
ip: xxx.xxx.152.17
jo vlastně kontakty tu jsou sorry :-)
Ahoj
jo mám týden kdy mám 2 zápasy a pak se 2 týdny nikdo neozve.
Ale když už,tak jsem samozřejmně rád. Jsem rád že aspoň někdy si zachytat můžu.Chtělo by to přidat odkaz nebo sekci s kontakty na brankáře sem na stránky,to by bylo nejlepší.
poslední výsledek
5 : 6 Lukovští Draci : HC Valaši Pátek 9.3.2018, 19:00 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Celkem hlasů: 0
nadcházející zápasy
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Pátek 9.3.2018
19:00 Lukovští Draci : HC Valaši
Neděle 4.3.2018
18:45 Westige Stařeč : HC Litohoř
12:15 HC Sokol Lesonice : HC Šebkovice
10:15 HC Rafani : Zlobři Myslibořice
Sobota 3.3.2018
20:00 HC Krokodýli : Storks Výčapy