Brankář

Do diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Hokeji Zdarec, po menší přestávce jsem se vrátil zpět k hokeji, jsem ze Znojma a zde moc příležitostí na chytání soutěžní utkání není. Jen pro zábavu. Pokud nějaký tým shání pro příští sezonu golmana, byl bych rád za info. V případě zájmu mail. Krotas90@seznam.cz... Díky
ip: xxx.xxx..
Luboši v pohodě. Pravidla se v některých případech upravují. A dále i budou. Každý rok je jiný počet účastníků, jiný systém, počet zápasů. A stále sem chodí nový a nový hráči, protože v okolí se toho už moc nehraje. Po 30.11. si vzpomělo několik hráčů i vedoucích, že si mysleli a slyšeli atd. Jednomu vyjímku? Proč? Po loňském uvolnění brankářů se letos několik mužstev pere jak sehnat 5 lidí a odehrát (v sobotu!!!) utkání. Luboši pojďme toto téma opustit a věnovat se hokeji.
ip: xxx.xxx.57.61
Kajo ted se uplne zbytecne ohrazujes. Nebyl to zadnej utok. Nejsem zadnej uplakanek, svoji situaci dobre chapu a i kdyz si myslim, ze by se z toho podle mne dal udelat precedens, vase rozhodnuti plne respektuju.
Jen jsem reagoval na to, ze jsi psal, ze na jare bude schuze vedoucich, ze se o tom da rokovat. Ja se jen ptam sam sebe, proc v nekterejch pripadech cekat na schuze vedoucich? Oni si vas zvolili, aby jste rozhodovali, tak rozhodujte, upravujte, to je prece vase prace. Podle mne je zbytecny s nekterejma vecma cekat na schuze vedoucich. Kdyz by jste uvedli, ze Michalovi udelujete vyjimku, z duvodu ze je to brankar, kterych je v ML nedostatek s tim, ze se momentalne neucastni zadnych hokejovych soutezi a ani neni registrovany na CSLH, tak by nikdo nemohl nic namítat a osobne si myslim, ze by si vetsina ucastniku pomale ani nevsimla, ze se v ML nejakej Michal vyloupnul.......
ip: xxx.xxx.54.8
Pro Luboše. I když v naší lize mohou brankáři chytat za jakýkoliv tým, musí být u někoho registrováni. 31.10. jsme všem vedoucím a jejich zástupcům poslali email, že od 1.11. do 30.11. mohou posílat žádosti o novou registraci hráče, nebo přestup. Michal mi volal 10.12., že se vrací k hokeji. Dost podobný případ jako u Tebe. Nevím na co jsi zvyklý, tady nikdo do písku hlavu nestrká.
ip: xxx.xxx.159.15
pro MichalZ: ozvy se mi na dludek@seznam.cz. Můžeme se domluvit na další sezonu. Dík.
ip: xxx.xxx.168.72
Myslím si, že jakož to zvoleny výbor, by jste v některých věcech mohli vzít zodpovědnost na sebe a tyto úprávy provádět v nepřítomnosti a bez schválení vedoucích mužstev během sezóny.. Zvolili vás a tím vám dali důvěru, tak proč schovávat hlavu do písku.
ip: xxx.xxx.199.129
Pánové, zdravím všechny. Igor určitě myslí loňské úpravy kolem brankářů,on jich byl iniciátorem. S Michalem jsem mluvil, bohužel dle stávajících pravidel nelze již registrovat. Já osobně jsem před asi 7,8 lety navrhoval příchod nových hráčů kdykoliv během roku. Tehdejší vedení i vedoucí byli názoru, že 2x za sezónu to postačuje. Na jaře bude schůze vedoucích a můžeme se o tom znovu bavit.
ip: xxx.xxx.159.15
Tak samozřejmě je tu možnost, jak to udělat, aby mohl chytat ještě tuto sezonu a to změnou pravidel.
ip: xxx.xxx.188.2
Nejlepší na tom je, až se na podzim za někoho zaregistruje, tak může chytat za všechny týmy. Je mi Michala líto - snahu měl a všechno si sám obvolal. Myslím si, že toto řešení je nešťastné. Bohužel co se dá dělat.
ip: xxx.xxx.142.2
To je vcelku škoda, je tu brankář, který by chtěl chytat, což je v současné situaci brankářů super a ztroskotá to na tomhle. Myslím si, že nové registrace by se měly dát vyřídit kdykoliv i mimo přestupní termín a zvláště u brankářů, ale i celkově u hráčů a termín stanovit jen na přestupy mezi týmy ML. Je to škoda no.
ip: xxx.xxx.188.2
Tak bohužel letos už je to pasé, nestihl jsem přestupní termín.
ip: xxx.xxx.168.140
Pro MichalZ - Ahoj Michale, napiš nebo zavolej, domluvíme se. Roman Procházka HC Krokodýli - romanprochazka1@seznam.cz - 724 410 611.
ip: xxx.xxx.142.2
pro MichalZ: ozvy se mi na dludek@seznam.cz. Dík.
ip: xxx.xxx.168.72
Hokeji zdar, po asi 17-ti leté přestávce jsem si koupil výstroj a začal zase hrát ale ve Znojmě není moc příležitostí si zachytat soutěžní zápas, a když už jsem udělal nějakou investici do výstroje a ujistil se že mě stále baví hrát tak bych si rád našel nějakej team kde postrádají brankáře.
ip: xxx.xxx.168.140
Ríšo, tak zavolej mně :-D :-D
ip: xxx.xxx.148.6
Rícharde,tak těm kdo chtějí abys jim chytal dej číslo na mě,jak jsem psal je týden co chytám a pak třeba dva kdy se na led nedostanu.Jestly by ti to nevadilo teda
ip: xxx.xxx.159.11
Souhlasím s Ladislavem Durdou, jak chceš hrát hokej bez gólmana. Na jedné straně je tým s 15 lidma na soupisce bez golmana) a na druhé straně tým se 40 hráčema (6 golmanama) a stejně oba hledají golmana(nebo spíš nemají stálého). Pro nás pak už ta klubová příslušnost nic neznamená a můžu si jít zahrát jen nějaký srandahokeje bez nervů, nervózních lidí co řvou(sprostě) po rozhodčích a bez pokut a pravidel nepravidel (které si týmy odhlasují podle toho, jak se jim to hodí). Viz. loni rošády s golmanama. Pravidlo přineslo jen zmatky a další nedostatek golmanů. Naštěstí jsou to všechno jen povrchní problémy. No tak se bude hrát celý zápas v šesti. :-) Už jsem se taky naučil říkat ne, ale bohužel to ne slyším často i já, když potřebuju já záskok. Kruh se uzavřel :-)
ip: xxx.xxx.152.17
jo vlastně kontakty tu jsou sorry :-)
Ahoj
jo mám týden kdy mám 2 zápasy a pak se 2 týdny nikdo neozve.
Ale když už,tak jsem samozřejmně rád. Jsem rád že aspoň někdy si zachytat můžu.Chtělo by to přidat odkaz nebo sekci s kontakty na brankáře sem na stránky,to by bylo nejlepší.
Je to jednoduchý, jestli chceš hrát hokej, tak si sežeň golmana. Jak se může někdo přihlásit do soutěže, když nemá úplnej ,,mančaft" Ještě taky navrhněte výboru, ať nakoupí erar hokejky, kdyby si náhodou někdo nechtěl otloukat a ničit tu svoji, tak budou k dispozici u rozhodčích :-) :-)
ip: xxx.xxx.168.151
poslední výsledek
1 : 8 Zlobři Myslibořice : HC Nové Syrovice Sobota 24.2.2018, 11:30 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Jak jste spokojeni se sprchami na zimním stadionu?
Nespokojen (49%, 696x)
Je mi to jedno (27%, 381x)
Spokojen (24%, 333x)
Celkem hlasů: 1410
nadcházející zápasy
Sobota 24.2.2018
15:30 HC Častohostice : HC Bowling
17:45 Butchers Třebíč : HC Lukáš
Neděle 25.2.2018
10:30 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Krokodýli
12:30 Storks Výčapy : HC Orlí Křídla
17:45 HC Medvědi : HC Jaroměřice n.R.