Nadcházející zápasy

Liga Kolo
Pondělí 16.9.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice Chromý, Ludvík Marek - Chromý ml. 1.liga 1
21:00 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R. Chromý, Ludvík Marek - Chromý ml. 1.liga 1
Úterý 17.9.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : HK Vranín Chromý, Kopeček - Chromý ml. 2.liga 1
Čtvrtek 19.9.2019
19:00 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice Burian, Dvořák - Nedvědický 2.liga 1
21:00 HC Orlí Křídla : Motáci Třebětice Burian, Dvořák - Nedvědický 2.liga 1
Pátek 20.9.2019
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Bowling Nechvátal, Paul - Holík 1.liga 1
Sobota 21.9.2019
11:15 SK Vícenice "B" : HC Tornádo Chromý, Ludvík Marek - Šťáva ml. 3.liga 1
13:15 Butchers Třebíč : HC Rams Svoboda Zdeněk, Palášek - Holík 1.liga 1
15:30 SK Výrovice : HC Budíškovice Svoboda Zdeněk, Palášek - Holík 3.liga 1
17:30 HC Medvědi : HC Valaši Hubatka, Ludvík Michal - Nedvědický 2.liga 1
19:30 Storks Výčapy : HC Ctidružice Hubatka, Ludvík Michal - Nedvědický 1.liga 1
Neděle 22.9.2019
12:15 HC Šebkovice : HC Litohoř Kopeček, Svoboda Leoš - Drapač 2.liga 1
14:15 Kohouti Vesce : HC Panteři Kopeček, Svoboda Leoš - Drapač 3.liga 1
17:45 HC Krokodýli : Luňáci Dědice Dvořák, Šťáva - Šťáva ml. 3.liga 8
19:45 HC Římov : Lukovští Draci Dvořák, Šťáva - Šťáva ml. 3.liga 1
další nadcházející zápasy

Odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo 3. liga - o titul 5 4 : 3
17:45 HC Budíškovice : HK Vranín 3. liga - o titul 5 3 : 4
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice Superliga 18 10 : 3
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice 2. liga - o titul 5 2 : 6
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš Superliga 18 2 : 6
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice 2. liga - o titul 5 6 : 4
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč 1.liga - o titul 5 2 : 10
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice Superliga 20 8 : 5
Neděle 10.3.2019
19:45 Westige Stařeč : HC Medvědi 1.liga - o titul 2 1 : 4
17:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn 1.liga - o titul 5 6 : 6
14:15 SK Vícenice "A" : HC Sokol Lesonice 2. liga - o udržení 3 3 : 7
Sobota 9.3.2019
19:30 Storks Výčapy : Ice Team 1.liga - o udržení 6 6 : 8
17:30 HK Vranín : HC Římov 3. liga - o titul 4 5 : 4
14:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 2. liga - o titul 4 4 : 4
12:15 Motáci Třebětice : HC Valaši 2. liga - o titul 4 5 : 8
Pátek 8.3.2019
21:00 HC Rams : HC Ctidružice Superliga 18 14 : 4
Čtvrtek 7.3.2019
20:00 HC Blížkovice Stars : HC Orlí Křídla 1.liga - o udržení 6 3 : 14
Středa 6.3.2019
19:00 HC Tornádo : Lukovští Draci 3. liga - o titul 4 6 : 7
Úterý 5.3.2019
20:00 HC Panteři : Kohouti Vesce 3. liga - o udržení 3 3 : 5
Neděle 3.3.2019
19:00 HC Rams : Butchers Třebíč Superliga 20 6 : 8
všechny odehrané zápasy
poslední výsledek
4 : 3 HC Římov : HC Tornádo Neděle 17.3.2019, 19:45 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
anketa
Žádná nová anketa není k dispozici.
Celkem hlasů: 0
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Pondělí 16.9.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
21:00 Westige Stařeč : HC Jaroměřice n.R.
Úterý 17.9.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : HK Vranín
Čtvrtek 19.9.2019
19:00 HC Nové Syrovice : HC Sokol Lesonice
21:00 HC Orlí Křídla : Motáci Třebětice
Pátek 20.9.2019
20:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Bowling
Sobota 21.9.2019
11:15 SK Vícenice "B" : HC Tornádo
13:15 Butchers Třebíč : HC Rams
15:30 SK Výrovice : HC Budíškovice
17:30 HC Medvědi : HC Valaši
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 17.3.2019
19:45 HC Římov : HC Tornádo
17:45 HC Budíškovice : HK Vranín
Sobota 16.3.2019
16:00 Butchers Třebíč : HC Častohostice
14:00 HC Litohoř : HC Šebkovice
Pátek 15.3.2019
21:00 HC Bowling : HC Lukáš
Čtvrtek 14.3.2019
20:00 HC Nové Syrovice : Motáci Třebětice
Středa 13.3.2019
19:00 HC Medvědi : Westige Stařeč
Pondělí 11.3.2019
19:00 HC Lukáš : HC Častohostice
Neděle 10.3.2019
19:45 Westige Stařeč : HC Medvědi
17:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.