důležitá oznámení


Nadcházející zápasy

Liga Kolo
Neděle 4.12.2016
20:00 HC Medvědi : HC Draci Vladislav Nechvátal, Paul - Holík 1. liga 8
Pondělí 5.12.2016
19:00 HC Blížkovice Stars : HC Červený Hrádek Chromý, Černý - Chromý ml. 2. liga 11
Úterý 6.12.2016
20:15 HC Šebkovice : HC Westige Paul, Plachý - Chromý ml. 2. liga 11
Čtvrtek 8.12.2016
20:15 HC Vlci Boskovštejn : Ice Team Sokol Nové Syrovice Paul, Plachý - Chromý st. 2. liga 11
Pátek 9.12.2016
20:15 HC Ctidružice : HC Medvědi Chromý, Černý - Chromý ml. 1. liga 9
Sobota 10.12.2016
08:30 HC Rafani : HC Valaši Dvořák, Šrámek - Vomela 3. liga 9
10:30 HC Sokol Lesonice : HC Nové Syrovice Kopeček, Šťáva - Šťáva ml. 2. liga 11
12:30 HC Rams : HC Lukáš Chromý, Černý - Chromý ml. 1. liga 9
16:00 HC Častohostice : HC Orlí Křídla Kopeček, Šťáva - Šťáva ml. 1. liga 9
18:00 HC Panteři : Motáci Třebětice Hutař,Matoušek - Nedvědický 3. liga 9
20:00 Tornádo Dešov : Lukovští Draci Hutař,Matoušek - Nedvědický 3. liga 9
Neděle 11.12.2016
10:45 Luňáci Dědice : Vranín Dvořák, Šrámek - Vomela 3. liga 9
12:45 HC Litohoř : Storks Výčapy Burian, Maar M. - Maar P. 2. liga 11
14:45 HC Krokodýli : Zlobři Myslibořice Burian, Maar M. - Maar P. 2. liga 11
18:15 HC Bowling : HC Jaroměřice n.R. Nechvátal, Schwarz - Holík 1. liga 9
další nadcházející zápasy

Odehrané zápasy

Liga Kolo Výsledek
Neděle 4.12.2016
12:30 Motáci Třebětice : Luňáci Dědice 3. liga 8 - : -
Sobota 3.12.2016
21:00 Zlobři Myslibořice : HC Vlci Boskovštejn 2. liga 10 5 : 6
19:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Šebkovice 2. liga 10 4 : 1
17:00 Lukovští Draci : HC Panteři 3. liga 8 4 : 1
11:00 HC Valaši : Tornádo Dešov 3. liga 8 0 : 5
09:00 Vranín : SK Vícenice 3. liga 8 0 : 6
Pátek 2.12.2016
20:15 HC Lukáš : HC Bowling 1. liga 8 4 : 6
Čtvrtek 1.12.2016
20:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Častohostice 1. liga 8 3 : 6
Středa 30.11.2016
19:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Ctidružice 1. liga 8 0 : 10
Úterý 29.11.2016
20:15 HC Orlí Křídla : HC Rams 1. liga 8 6 : 7
Pondělí 28.11.2016
20:15 Kohouti Vesce : HC Rafani 3. liga 8 3 : 3
Neděle 27.11.2016
20:15 HC Častohostice : HC Medvědi 1. liga 7 7 : 2
18:15 HC Rams : AHC ICE BALLERINAS 1. liga 7 1 : 6
15:00 HC Šebkovice : Zlobři Myslibořice 2. liga 9 2 : 4
13:00 HC Krokodýli : HC Červený Hrádek 2. liga 9 3 : 2
11:00 HC Sokol Lesonice : HC Blížkovice Stars 2. liga 9 2 : 3
09:00 SK Vícenice : Motáci Třebětice 3. liga 7 1 : 6
Sobota 26.11.2016
20:00 HC Westige : HC Litohoř 2. liga 10 2 : 5
13:15 HC Lukáš : HC Jaroměřice n.R. 1. liga 7 8 : 2
11:15 Vranín : Kohouti Vesce 3. liga 7 12 : 7
všechny odehrané zápasy
poslední výsledek
5 : 6 Zlobři Myslibořice : HC Vlci Boskovštejn Sobota 3.12.2016, 21:00 další výsledky
rozpisy zápasů
starší rozpisy
rozpisy ledů
přejít na stránky stadionu
anketa
poslední diskuze
další diskuze
nadcházející zápasy
Neděle 4.12.2016
20:00 HC Medvědi : HC Draci Vladislav
Pondělí 5.12.2016
19:00 HC Blížkovice Stars : HC Červený Hrádek
Úterý 6.12.2016
20:15 HC Šebkovice : HC Westige
Čtvrtek 8.12.2016
20:15 HC Vlci Boskovštejn : Ice Team Sokol Nové Syrovice
Pátek 9.12.2016
20:15 HC Ctidružice : HC Medvědi
Sobota 10.12.2016
08:30 HC Rafani : HC Valaši
10:30 HC Sokol Lesonice : HC Nové Syrovice
12:30 HC Rams : HC Lukáš
16:00 HC Častohostice : HC Orlí Křídla
18:00 HC Panteři : Motáci Třebětice
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
Neděle 4.12.2016
12:30 Motáci Třebětice : Luňáci Dědice
Sobota 3.12.2016
21:00 Zlobři Myslibořice : HC Vlci Boskovštejn
19:00 Ice Team Sokol Nové Syrovice : HC Šebkovice
17:00 Lukovští Draci : HC Panteři
11:00 HC Valaši : Tornádo Dešov
09:00 Vranín : SK Vícenice
Pátek 2.12.2016
20:15 HC Lukáš : HC Bowling
Čtvrtek 1.12.2016
20:15 AHC ICE BALLERINAS : HC Častohostice
Středa 30.11.2016
19:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Ctidružice
Úterý 29.11.2016
20:15 HC Orlí Křídla : HC Rams
všechny odehrané zápasy
facebook
Avente s.r.o.